Jump to content

Чисто нова или малко карана кола?


Нова или почти-нова кола?  

250 гласа

  1. 1. ????????? ?????????.

    • ????, ?????? ?? ? ???????? ?? ??? ???? ? ? ????????? ????????? ?? ???.
      80
    • ????? ????, ??? ???? ? ????? ??-???????.
      173


Recommended Posts

  • Отговори 463
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Да кажеш, че не се цапа и оттам е практично - ОК! Ма че е класика като черното... ;)

Аве като има 80к за кола, ще има и 6 лв за автомивка, зае*и го цапането! Сребристото е най-хубавия цвят за мен, но не успях да взема сребриста кола, за което съжалявам. Истината е, че измежду три коли: черна, сребриста и сива, само сивата ми се набива на очи. При тебе не знам как е, всеки говори за себе си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При тебе не знам как е, всеки говори за себе си.

Ми аз никога не съм избирал колата по цвета - и без това от много малко коли се избира на пазара на втората употреба. Имам само едно изисикване - да не е СИВА :hilezh: Ма дет викаш, въпрос на вкус, ЛИЧНО МНЕНИЕ, дето обичат някои да завършват всеки пост с него, се едно ще си помислим, че не е тяхно ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има едно "Klavieroptik" или "Pianofinished", което може да се ибере с S-Line или Audi exclusive line :PNWBaM_motiv.jpg
Тоя "Exclusive line" не го и споменавай, че ако знаеш ква шапка с пари струваааааааа........ :blink:
на черно и бордо всяка мини мини мини драскотинка се набива на очи :D
Абсолютна истина е и това. :dance:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

черно е безпощадно направо :hilezh:

Тони с риск да ме напразиш вече

1.черно с керемиден/бежов салон и сребристи лайстни :bia:

2.тъмно сиво с керемиден салон...

3.сребристо с черен салон...

4.сребристо с керемиден салон...

така стоят нещата в моята класация

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

черно е безпощадно направо :lol:

Тони с риск да ме напразиш вече

1.черно с керемиден/бежов салон и сребристи лайстни :bia:

2.тъмно сиво с керемиден салон...

3.сребристо с черен салон...

4.сребристо с керемиден салон...

така стоят нещата в моята класация

Защо да те мразя бе човек? Евалла даже, че се занимаваш с моя проблем! :) Истината обаче е, че и на мен черното ми допада, но не го искам в БГ, където улиците се мият веднъж годишно и когато това стане го съобщават по телевизията. :hilezh: Автомивките са нон-стоп пълни и съответно не се стараят, но за сметка на това ни режат главите. От друга страна както и двамата с тебе установихме (което май си забравил), специално при Б8 черния цвят прикрива всичките готини форми по предницата. Хората в Инголщадт са се постарали по дизайна, що да го замазваме? И трето (но не по важност) - живееме в доста голям и препълнен град. Тука е нещо съвсем нормално някой на паркинга да си отвори вратата със замах и да ти остави малко китно споменче на твоята. А на черно те контрастират и си личат ужасно много. Защо трябва след няколко месеца да имам една понадрана, а и вечно мръсна кола?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм забравих какво сме си говорили. Просто и тогава ти казах, че тази А4 най ми харесва в черно.

защо се отказа от тъмно сивото?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм забравих какво сме си говорили. Просто и тогава ти казах, че тази А4 най ми харесва в черно.

защо се отказа от тъмно сивото?

Ми да ти кажа, защото най ми хареса комбинацията със сивите алуминиеви апликации вътре. Като ще е С-лайн, хубаво е да се запази спортната насоченост. Е сега вече Иво не мое да не се намеси с коментарче за спортния ми мотор. :hilezh:

Ето едно доста подобно изпълнение до това, което поръчах:

Като се изключи цвета на салона и джантите, си е направо същото.

243107.jpg

243111.jpg

243109.jpg

А това ще е салона:

243110.jpg

Мисля, че си пасват. :bia:

Редактирано от daks
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми да ти кажа, защото най ми хареса комбинацията със сивите алуминиеви апликации вътре. Като ще е С-лайн, хубаво е да се запази спортната насоченост. Е сега вече Иво не мое да не се намеси с коментарче за спортния ми мотор. :lol:

Ето едно доста подобно изпълнение до това, което поръчах:

Като се изключи цвета на салона и джантите, си е направо същото.

Мисля, че си пасват. :hilezh:

Най-якия цвят за мен! :hilezh: Супер е каляската :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се съгласявам, НЕКА ТАКА ДА ОСТАНЕ !!!

Mа как му позволи само така да остане. :rolleyes:

И мене така много ме кефи. Дакс може ли още отсега да си я заплюя новата ти като тръгнеш да я продаваш. Сегашната пак я изпуснах (освен ако не сколасаш на офертата ми :flipoff: ) но следващата ако я задържиш поне 3 години няма да и простя

Редактирано от TANCHO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе ше го намразят... те мислят паметник в цЕл ръст да му Дигнат пред Порше.бг. Човека дава 80+ бона за 2,0тди... :rolleyes::flipoff::flehan:

Абре шефче ти па как па не схвана верно че на момчето му трябва икономична кола та да си върши работата по цел ден из града? Кво само го подбъзикваш? Аз също съм карал новия 2.0 тди и определено ми върви напълно доволно и в никакув случаи не е бавна или тромава колата с него. 143 коня са се пак и 320 НМ малко ли са ти? Големи състезатели се извъдихме всички

кви са тия голфаджийски мераци не мога да разбера. Ако не си пръв на сфетофара не може така ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абре шефче ти па как па не схвана верно че на момчето му трябва икономична кола та да си върши работата по цел ден из града? Кво само го подбъзикваш? Аз също съм карал новия 2.0 тди и определено ми върви напълно доволно и в никакув случаи не е бавна или тромава колата с него. 143 коня са се пак и 320 НМ малко ли са ти? Големи състезатели се извъдихме всички

кви са тия голфаджийски мераци не мога да разбера. Ако не си пръв на сфетофара не може така ли?

Споко колега, тва са само приятелски бъзици :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че всичко опира до пари, колеги, е напърно ясно. И аз мислил много на тази тема и затова мога да кажа, че има и друг важен фактор-гаранцията. Почти нов автомобил е такъв точно излязъл от гаранция, така че паричната разлика между нов и почти нов автомобил, ако се скапе нещо е много голяма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че всичко опира до пари, колеги, е напърно ясно. И аз мислил много на тази тема и затова мога да кажа, че има и друг важен фактор-гаранцията. Почти нов автомобил е такъв точно излязъл от гаранция, така че паричната разлика между нов и почти нов автомобил, ако се скапе нещо е много голяма.

Дооста мъдро изказване. :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абре шефче ти па как па не схвана верно че на момчето му трябва икономична кола та да си върши работата по цел ден из града? Кво само го подбъзикваш? Аз също съм карал новия 2.0 тди и определено ми върви напълно доволно и в никакув случаи не е бавна или тромава колата с него. 143 коня са се пак и 320 НМ малко ли са ти? Големи състезатели се извъдихме всички

кви са тия голфаджийски мераци не мога да разбера. Ако не си пръв на сфетофара не може така ли?

Мерси че ме светна баце. Точно от това се нуждаех, нЕкъв умник да ми разясни нещата. От големите умници. :flipoff:

Само че тва със светофара си нОси по родните места. Изобщо не става въпрос за светофари, но ти няма как да го разбереш.

Човека ми е доста добре познат и ще дава маса пари за нова кола. Затва го подбъзиквам, щот според мен не е правилно да бъде този мотор.

Затова е и темата, който иска да даде мнение и не е задължително да бъде еднакво с това на автора. В крайна сметка той ще си реши сам. :hilezh:

Но и това не съм сигурен че ще разбереш.

п.п. А що го подбъзиквам ше ти прошепна друг път. А иначе се радвам че си карал новия 2,0тди и че ти върви доволно, квоТ и да значи това. :hilezh:

Направо се гордея с теб. :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, в тази кола се акцентира в три неща:

1. това че е нова

2. Това че е с много екстри

3. Икономична е

Иначе за 3.0TDI мога само да се :flipoff:

голяма работа е тоз мотор. И аз не разбирам за какви светофари става въпрос, ТУК ДУМАТА Е КЕФФФФФ!!!!!

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усещането да пръднеш първи на шофьорскта седалка е като да.........., сети се сам!!!

Няма база за сравнение, новото си е ново.

Качваш се и караш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...