Jump to content

Всичко за вашите аудита:)


Recommended Posts

  • Отговори 3,3k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Bogovest:- ще ми трябва рамата на колата да ми пратиш на лично съобщение за да го проверя точно и ще ти пиша

coupefan:- имам го за теб карето на Lobro Цената която мога да ти предложа е 140лв комплект с маншона

Влади:- това нещо което си ми го написъл струва 1350лв....вариянта ако е неотложно е само втора употреба да си го търсиш

AresLastXP:- и за теб са два модела,трябва ми рамата на колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега извинявай не съм видял за мигачите,но така и така не мога да ти бъда полезен с тях

Относно дисковете и накладките на колегата mak_a:

Дисковете са по 75лв/бр на АТЕ и на Brembo по 45лв/бр , но ти препоръчвам АТЕ

Накладките АТЕ 80лв комплекта,

Ferodo Premier ( с ОЕ сертификат) 60лв

Поздрави Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Ще ми трябва точно рамата за да го проверя точзи сензор, но ще е само оригинален

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дебитомер--бош--0280 217 121 --това е моя на колата--незнам дали трябва да е пак на бош или става и на друга фирма----има ли варианти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Оригинлния на колата ти е Бош най-вероятно,какъвто и номер си ми дал

Аз обаче го имам на Пиербург този сензор, който е даже по-добър вариянт и цената на която мога да ти го дам е 140лв.Това е само измервателния елемент вътре

Поздрави Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

За бензиновата помпа трябва да знам дали е механична или електрическа,най-добре ми е да ми кажеш рамата на колата

За дросела на А4-ката ако колата е 95-та както пише в подписа ти колега клапата мога да я предложа на 530лв на Сименс ВДО

ЗА а3-ката на Сименс ако колата няма круз контрол мога да ти я предложа за 480лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За бензиновата помпа трябва да знам дали е механична или електрическа,най-добре ми е да ми кажеш рамата на колата

механична

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

механична

Колега 253лв оригинална е тази помпа.За 5 дни може да пристигне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе незнам, ма нали като се дърпа буксата от въпростното стъпково моторче, колата трябва да гасне, или да почне да се тресе при минимални обороти, а в моя случай колата си държи 900/1000rmp, и с вкарана, и с изкарана букса все същото, възмочно е и да е от някой датчик, кажете нещо по въпроса.

Ima prekasvach svarzan s droselovata klapa...ako e izoliran..ili dr.klapa e pozicionirana taka,4e prekasvacha ne e natisnat ot losta na klapata... stap.motor e izoliran... i dvig raboti kato zasm. za prazen hod prez droselovata klapa...a ne prez stap. motor... i da ti kaja tova e po dobriq bvariant.... problemite sa : po nioski oboroti na studen dvigatel...i pri vkl. klimatik

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега може ли да ми кажеш цени на :

горната гарнитура на мотора

задни наклатки

съединител

става вапрос за А4 1.9тди 97г.(седан)

ако може на лс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

интересува ме дали се предлага за таблото с уредите само платката. Колата ми е В4, 93г. Отзад буксите са 3. Има оборотомер. Ако да, те моля за цена.

Мерси предаврително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате Димо за Б3 задни накладки.С барабани е?Ква им е тарифата,че скоро ще трябва да ги сменям

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...