Jump to content

Взета книжка за 0.91 промила


SeDeFa

Recommended Posts

Днеска му зеха на един приятел за 2-ри път книжката за алкохолче.

Първият път баща му му го оправи, ама сега не иска пак да му казва.

Какви връзки трябва да намери, на кой трябва да плати, за да няма инфекция?

мерси много

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми според мен е НЕ трябвало да плаща за пиенето в кръчмата илида си е платил на таксиджия да си го прибере вкъщи

Ама вие Софианци намирате рашение,аиде в Монт да го бяха гепили....колата на трубчета :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да остаи А8 2005 в центъра на СФ :x аз не бих зарязал аудито си... по-добре да не бех излизал с него....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да остаи А8 2005 в центъра на СФ :x  аз не бих зарязал аудито си... по-добре да не бех излизал с него....

И аз съм на твоето мнение....такава кола не се оставя....а и сега ще му е още по кофти на твоя приятел ако я не кара.....ама щом има такава кола ще му се размине ($)... :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щото се переба и духна.... а трябваше да плати преди да духне,... а вярваше, че като духне ще е под 0.5 :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, хайде да бъдеме принципаилни. Не може на всякъде всички да се възмущават от белите, причинени от пияни шофьори и когато хванат наш познат или близък да търсиме начин да го отървеме. Човека е хванат веднъж - разминало му се е и е решил, че може да си пие и да кара без проблеми..... Интересно, как щяхте да реагирате ако беше прегазил някого със същите тези 0.91 промили..... :wink::evil::wink::lol:

Нека си му вземат книжката за определено време, по-полезно ще е както за него, така и за околните.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаш право лорде ... може би това е начина да се вразуми, за да не кара пил :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, хайде да бъдеме принципаилни. Не може на всякъде всички да се възмущават от белите, причинени от пияни шофьори и когато хванат наш познат или близък да търсиме начин да го отървеме. Човека е хванат веднъж - разминало му се е и е решил, че може да си пие и да кара без проблеми..... Интересно, как щяхте да реагирате ако беше прегазил някого със същите тези 0.91 промили..... :wink:  :lol:  :lol:  :wink:  

Нека си му вземат книжката за определено време, по-полезно ще е както за него, така и за околните.....

Абсолютно си прав! Крайно време е всички да се научат да спазват законите и да се спре с тая лудост по пътищата :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да остаи А8 2005 в центъра на СФ :x  аз не бих зарязал аудито си... по-добре да не бех излизал с него....

И аз съм на твоето мнение....такава кола не се оставя....а и сега ще му е още по кофти на твоя приятел ако я не кара.....ама щом има такава кола ще му се размине ($)... :roll:

Не е така! пиене + каране са несъвместими.! Има една услуга, много модерна напоследък в София, казва се:

"You Drink We Drive"! Струва ако се нелъжа към 0.80 лева за километър.

Та Вие си пиете, пиете.....пиете :wink: , и като стане време да си ходите, звънкате по телефона, след 20-на минутки идват двама, единя ти кара колата, а другия кара след вас, та после да прибере колегата си.

Аз съм доволен! от Панчарево до Изток ми взеха 18 лева, а и Полицай ни спираха!

Или сега ще кажете,: Как ще му дам на некав левак да ми кара колата?.................. Всеки сам си решава в края на крайщата!

Като открия телефона на тия ще го постна във форума.!

Уманта:

Иво

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същата тема дискутираме и в Извън темата, днес цял ден!!! Включете се и вие. Темата е за конфискуваната кола на пиян шофьор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Включвам се: имам познати, може би бих могъл да помогна, но няма и при никакви условия не се навивам: като се е насвиркал, няма да кара! Ако кара насвиркан, ще си носи последиците от-до! Точка! :x :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100% ЗА. Че той може да блъсне твоето дете или моето дете. Трябва тази на тази практика "водача е употребил алкохол" да се пресече жестоко. Това е като игра на "Руска рулетка", можеш да се измъкнеш един два пъти и на третия да убиеш човек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

говорите така сякаш ня никого никога не се е случвало поне малко да сгреши по този начин :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

говорите така сякаш ня никого никога не се е случвало поне малко да сгреши по този начин :?

Ами, да видим. На мен - никога. 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да остаи А8 2005 в центъра на СФ :x  аз не бих зарязал аудито си... по-добре да не бех излизал с него....

e кво като го остави???застраховка ли няма?ще я откраднат ли?аз също като ходя да пиянствам излизам с колата,но по някое време я заебавам някъде и на другия ден си я взимам....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

говорите така сякаш ня никого никога не се е случвало поне малко да сгреши по този начин :?

Не забравяй, че му е за втори път - явно не си е взел поука от първия....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ivailo.mihailovski:  Има една услуга, много модерна напоследък в София, казва се: "You Drink We Drive"!

Мноо са добри момчетата. 1.20 / км но си заслужава

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... знаеш ли за какво съжалявам??? Съжалявам за това, че ши****** ни държава е на такова дередже и твоят приятел вместо да му пишат акт не са го прибрали на топло след като се води рецидивист! Щото спокойно можеше да стане hero for a day като озаглави повечето столични вестници с нещо от сорта "Пиян с 0.91 направи мазало в центъра на София"

:wink::(:(:):(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ivailo.mihailovski:  Има една услуга, много модерна напоследък в София, казва се: "You Drink We Drive"!

Мноо са добри момчетата. 1.20 / км но си заслужава

Да, 1.20 и си заслужава.!

Забатачил съм телефоните.:wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз смятам даже че е голяма грешка че разрешиха алкохол до 0.5. В случая той е мислил че е в граници а ето какво е излезнало,а и то е много индивидуално. Ами ако не го бяха хванали... как ще прецени колко е промила? Затова мисля че трябва да се забрани

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...