Jump to content

Избор на LCD ,съвет...


Recommended Posts

Здравейте колеги днес разгледах новите промоции в техномаркета и съм се спрял на тези два модела LCD

http://www.technomarket.bg/product_detail....uct_id=09043196

http://www.technomarket.bg/product_detail....uct_id=09038570

кажете какво мислите за panasonica, защото за сонито имам наблюдения и отлични отзиви само дето се чудя дали да взема по-големия 37 инча на Panasonica само заради размера, a цената е близка до моя максимум....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото виждам предимството на Сони-то е, че има DVB-T, DVB-C, т.е. цифрови тунери за наземна ТВ (за момента няма смисъл от него )и за цифрова кабелна - не ти трябва декодер от доставчика, а направо боцваш картата в слота на Тв-то. Но ако питаш мен вземи по-голямия размер - Панасоника, само че ако гледаш кабеларка или DivX незнам как ще ти е образа с тези 1920х1080 :rolleyes: ... ако имаш източник за Full HD сигнал се мяткай.. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимай Сони-то бе мен.Тоя Панасоник е тояга...

Аз Сони- НЕтояга досега не съм виждал :bia:

Ако трябва да съм сериозен, Сони от 10- тина години изобщо не са това, което формира имиджа им. Сега са боклуци, при това доста големи (а аз си имам и по- специално отношение към тях :f_ck_you: )

Иначе и аз залагам на по- големия размер на Панасоника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги днес разгледах новите промоции в техномаркета и съм се спрял на тези два модела LCD ...

кажете какво мислите за panasonica, защото за сонито имам наблюдения и отлични отзиви само дето се чудя дали да взема по-големия 37 инча на Panasonica само заради размера, a цената е близка до моя максимум....

От какво разстояние ще го гледаш?

Цената на Сонито е много добра :bia: , за такъв модел TV ... А и е с новия процесор Bravia2 ...

аз бих взел него ... всъщност вече го взех ... :f_ck_you:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От какво разстояние ще го гледаш?

Цената на Сонито е много добра :bia: , за такъв модел TV ... А и е с новия процесор Bravia2 ...

аз бих взел него ... всъщност вече го взех ... :f_ck_you:

Aбе що вземате LCD-та а не плазми?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aбе що вземате LCD-та а не плазми?

Ами щото и аз бях фен на плазмите, ама:

1. Греят яко

2. Повечето са шумни (яко вентилатори)

3. Харчат доста ток

4. В ПЦ мод са по-зле от ЛЦД-то

5. С хубав сигнал ЛЦД почти се доближава до плазмата

5. ЛЦД-тата вече не са толкова зле и не отстъпват толкова много на плазмите като картинка, но е факт че все още отстъпват.

В резултат за себе си купих ЛЦД и съм доста доволен от това което предлага за парите си, за тия пари няма плазма Фулл ХД дори....

Редактирано от didoya
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами щото и аз бях фен на плазмите, ама:

1. Греят яко

2. Повечето са шумни (яко вентилатори)

3. Харчат доста ток

4. В ПЦ мод са по-зле от ЛЦД-то

5. С хубав сигнал ЛЦД почти се доближава до плазмата

5. ЛЦД-тата вече не са толкова зле и не отстъпват толкова много на плазмите като картинка, но е факт че все още отстъпват.

В резултат за себе си купих ЛЦД и съм доста доволен от това което предлага за парите си, за тия пари няма плазма Фулл ХД дори....

Ама новите плазми имат доста подобрения спрямо старите.

Е за греенето греят, ама вече имат повече живот от LCD-то.. Панасоник дават 100 000 часа живот.

LCD-тата постепенно избледняват.

Е, за монитор на PC е по-добре да се вземе LCD, aма ако ще се гледа повече TV - по-добре си е плазмата.

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си за всичко.

Ама вече си взех ЛЦД, радва ме и ще си го гледам:( Затова не взех ултра скъп модел, като дръпнат технологиите още след 2-3 години ще го сменя за него по-яко:bia:

За плазмите на Pioneer и високите модели на Panasonic :(:f_ck_you: , но са си скъпи и то доста.

Аз за 1600 на промоция хванах доста приличен 40'' фулл Хд, 6-та серия Самсунг.....

Редактирано от didoya
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото тази година най-доброто LCD според EISA е на PHILIPS, най-добрата плазма (не знам за кой ли път) е на PIONEER.

В категорията цена/качество EISA е отличила като най-добро LCD модел на САМСУНГ, най-добрата ПЛАЗМА пък е на ПАНАСОНИК

Сони ги няма нещо тази година... Макар че имат общ завод със Самсунг за матрици...

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз Сони- НЕтояга досега не съм виждал :bia:

Ако трябва да съм сериозен, Сони от 10- тина години изобщо не са това, което формира имиджа им. Сега са боклуци, при това доста големи (а аз си имам и по- специално отношение към тях :hilezh: )

Иначе и аз залагам на по- големия размер на Панасоника.

Всеки може да си има лично мнение, но твоето изобщо не е обективно.Така с голи приказки да ми обясняваш , че от 10 години еди к'во си и едо що си...

Казвал съм и преди само HD тунера във В серията на Сони го прави прекрасен телевизор.За да си пуснеш HDTV ти искат 349 лева и по 19лева над месечната такса.Аз си ги гледам HDTV без пари.

Както съм казвал и преди... Тея неща, които вие четете и гледате са ми пред очите по цял ден.Повярвай ми по-добро от Сони няма, няма и да има...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я ми покажи 32" плазма, че аз нещо не можах да намеря :bia:

E да прав си. Но пък аз 32 инчовите телевизори изобщо не ги и поглеждам :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E да прав си. Но пък аз 32 инчовите телевизори изобщо не ги и поглеждам :hilezh:

А аз те де да знам, че ти е изкривен погледа :bia:

Няма как да събера друг, освен ако не си разбия стената :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки може да си има лично мнение, но твоето изобщо не е обективно.Така с голи приказки да ми обясняваш , че от 10 години еди к'во си и едо що си...

Казвал съм и преди само HD тунера във В серията на Сони го прави прекрасен телевизор.За да си пуснеш HDTV ти искат 349 лева и по 19лева над месечната такса.Аз си ги гледам HDTV без пари.

Както съм казвал и преди... Тея неща, които вие четете и гледате са ми пред очите по цял ден.Повярвай ми по-добро от Сони няма, няма и да има...

Kak по-точно гледаш без пари на кой оператор?как става номера?

питам защото се чудя м/у 32в4500 и 32вв4000 разликата е само това фуул ХДТВ и 300лева :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бахти само СОНИ ли имат цифрови тунери???

Кооий друг има според тебе ?

На Евроком кабел е най-голяма далаверата... Аз съм на Кейбъл тел и давам 5 лева на месец повече... Ама пак е по-добре от 19 повече и 350 за приемник :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кооий друг има според тебе ?

На Евроком кабел е най-голяма далаверата... Аз съм на Кейбъл тел и давам 5 лева на месец повече... Ама пак е по-добре от 19 повече и 350 за приемник :hilezh:

Стига с тия тунери, стига с тея умрели кабеларки...

Истината е у сателит и истински ХД приемник с емулация шеринг тогава вече ще гледаш много ХД и то безплатно, какво гледаш по Евроком на ХД - фешън канала и евроспорт ли:rotcol:

Поне на мен ми е все тая какви тунери има едно Фулл ХД ТВ дето вземам......така или иначе няма да ги ползвам.

Редактирано от didoya
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига с тия тунери, стига с тея умрели кабеларки...

Истината е у сателит и истински ХД приемник с емулация шеринг тогава вече ще гледаш много ХД и то безплатно, какво гледаш по Евроком на ХД - фешън канала и евроспорт ли:flipoff:

Поне на мен ми е все тая какви тунери има едно Фулл ХД ТВ дето вземам......така или иначе няма да ги ползвам.

Eurosport HD, National geog.. HD , Discovery HD ... какво му трябва на човек :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eurosport HD, National geog.. HD , Discovery HD ... какво му трябва на човек :lol:

3-4 програмки, макар и 2 от тях да са ми любими;)

Това ЦЪК е вече по-смислен списък дето с читава чиния и примник с шеринг + емулация се казва да имаш ХД :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...