Jump to content

Проблемче с А4 AFN


Petkovm

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Проблема е следния,от 100 км/h нагоре при ускорение започва да тресе.Като отпусна малко педала на гаста и спира,пак натискам тресе,пускам спира.

Някакви идеи.

Мерси предварително.

Поздрави :gmorning:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Проблема е следния,от 100 км/h нагоре при ускорение започва да тресе.Като отпусна малко педала на гаста и спира,пак натискам тресе,пускам спира.

Някакви идеи.

Мерси предварително.

Поздрави :(

:nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тампони на двигателя или в по добрия вариант крива джанта или гума.Моята каляска тресе така при 80км/ч на 5 ако искам да ускорявам,като мине 90км/ч и всичко се оправя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Преди на форда като карах със 120 и като натиснех спирачка колата се разтрисаше.... бяха амортесиори. Възможно ли е да си ти криви дисковете и да бият?

Не съм компетентен и не мога да кажа дали имат тези 2 неща нещо общо с твойте симптоми на разтрисане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери ли джантите дали са криви?

Паднал баланс ? Кал по джантите ? При мене имаше кал по джантите и заради това тресеше (предните джанти).

Когато джантата е над 16" дори на задните да има кал пак започва да се тресе колата .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери ли джантите дали са криви?

Паднал баланс ? Кал по джантите ? При мене имаше кал по джантите и заради това тресеше (предните джанти).

Когато джантата е над 16" дори на задните да има кал пак започва да се тресе колата .

Балансирани са.Започнах от там.

Повече ме притеснява при спиране дето тресе,при ускорение да кажем и вече съм почти сигорен,че е карето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Ако, го усещаш силно на волана със сигурнст е нещо свързано с предните колела (баланс, дискове,има вариант и за кофти гума).Аз също съм усещал на моята тресене при 120-140км/ч но уж било от кал по вътрешния борд на джантата (както каза колегата горе при 16" било така и трябвало да почиства), но аз пак мисля да мина един баланс.Дано се разминеш с нещо тънко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той ще да се е разминал вече.... все пак от тогава са минали има нЕма две години! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...