Jump to content

Recommended Posts

Днес с изненада видях обортомера на 7000 точно стрелката сочеше :bia: .Тва ограничител няма ли?И щом стига тва опасно ли е от претоварване.Не го осетих как ги стигна но факт.А дали и верно отчита незнам да казват колегите с 2.3 10V.Предишния собственик да не би умишлено да го е махнал ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес с изненада видях обортомера на 7000 точно стрелката сочеше ;) .Тва ограничител няма ли?И щом стига тва опасно ли е от претоварване.Не го осетих как ги стигна но факт.А дали и верно отчита незнам да казват колегите с 2.3 10V.Предишния собственик да не би умишлено да го е махнал :hilezh:

7200 ти е прекъсвача. Ся кво хвалиш се че си я назобил до 7000 ли, недей не е за хвалба над 6300 вече файда нема, най мноо изкокне некое бутало да види кой аджеба дава толко зор. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7200 ти е прекъсвача. Ся кво хвалиш се че си я назобил до 7000 ли, недей не е за хвалба над 6300 вече файда нема, най мноо изкокне некое бутало да види кой аджеба дава толко зор. ;)

Не бе не се хваля той стана бързо и докат видя 7000(1-предавка);).Питам ви за да не настъпвам до колко хиляди оборота ще стигне и дали аджеба има ограничител но явно няма(Пък ако има къв тоя ограничител ще пукне битало тогава ще исключи ижексията :bia:) ще kарам по полека ;)

Редактирано от pleyboi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес с изненада видях обортомера на 7000 точно стрелката сочеше ;) .Тва ограничител няма ли?И щом стига тва опасно ли е от претоварване.Не го осетих как ги стигна но факт.А дали и верно отчита незнам да казват колегите с 2.3 10V.Предишния собственик да не би умишлено да го е махнал :bia:

кое да е махнал предишния собственик.. 4е ако оборотомера ти е от 4цил много бързичко ще вдигаш оборотите ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Извиняам се,ама на 2.3 Е 10 клапана мислим че от 6300 влиза в червено,а прекъсвача не може да му е 7200??толко е на 20клапановите талиги...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извиняам се,ама на 2.3 Е 10 клапана мислим че от 6300 влиза в червено,а прекъсвача не може да му е 7200??

Баш на 7100-7200 му е, колкото и на 7А-то. Файда нема от тия обороти, ма да има да вие на умрело и да си мислиш баси кЪ бега тва. :flipoff: На KV си е на 6300 прекъсвача, малко след червеното. Ма NG-то е с потеншъл явно. :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NG - Прекъсва баш на колкото Куро рече - 7100, 7200.

Но и адаша е прав.

008614542.jpg

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NG - Прекъсва баш на колкото Куро рече - 7100, 7200.

БаЮ 2 броя съм стопанисвал, нещо смислено за тех мое и да не съм научил за тия години, ма у дивотиите съм спец. :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоа па, тоа па .. Аз превъртам и киломеража и оборотомера бе.

И почвам да събирам от последното деление ... 7000+, 260+

За по-малко нема сми да сипвам керосин у колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ma вие не дигате с тех по 270,ваште не върват сиорно?? :flipoff:

:bia:

250 с прикачена каравана, 5 човека и багаж. На ГАС, можеше и още, ма една ХуЙ 5 база ми присветна отзад и се прибрах вдесно. :):):)

Редактирано от KYPO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бхахахаххахаха!Тоа па...Хъш5 моо ти присветне само ако не моо спре зад тебе,се мръднеш ти не оДнесе оградата...Иначе е иНпосибъл :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги да запитам - на колко оборота е прекъсвача на АБК ?

То незнам дали може да стигне до прекъсвач :angry:

Можи би по надолнище на първа и с газ до ламарините :box:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве гледам по сайта на Ауди ,че от догодина почват да връщат у заводите NG-тата и да им слагат тЕкива нещА:

:bia:

Само още е в процес на мислене фланеца към изпускателния колектор и стойката към мотора :hilezh:

Редактирано от Yavor20V
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве гледам по сайта на Ауди ,че от догодина почват да връщат у заводите NG-тата и да им слагат тЕкива нещА:

:bia:

Само още е в процес на мислене фланеца към изпускателния колектор и стойката към мотора :hilezh:

ГАС ше мое ли му се слага? Ако мое съм ти йебал и волтовете и све и пак си слагам NG-то. :lol:

Редактирано от KYPO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве гледам по сайта на Ауди ,че от догодина почват да връщат у заводите NG-тата и да им слагат тЕкива нещА:

:hilezh:

Само още е в процес на мислене фланеца към изпускателния колектор и стойката към мотора :bia:

а тебе ше ти се незнае и зъбаря смотан.Откак караш С-ка си се превъзбудил и стана батка.Ела поне на некоя среща да я видим и да ти се порадваме.Да не станеш като една двойка пенюги от форума сега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нее ве,не са ме приели в масонската ложа...Аз съм смъртен! :)

Maсони братооо:

masons01280601pop_thumb.jpg

Тоя с бумбето е Вуйчето,озад се вижда тоя с лупите Хела е SLAF,а наоколо и другите от братството! :)

Редактирано от Yavor20V
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...