Jump to content

Драги приятели....


vikik

Recommended Posts

  • Отговори 84
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

В америка моторите си се редят зад колите и си чакат като пичове.

щото им са много широки моторите ..почти колкото колите им..и немогат се разминат :unsure:

аз да питам ..кво ще ти стане , ако пропуснеш един моторист да мине отпред ..замислял ли се над този въпрос

или доказваме приказката за казана с българите в ада

:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh:

Лошо е схващането че си длъжен да го пуснеш, от там следват малоумните изпреварвания.

никой не споменава "длъжен"

всичко е на добра воля ..и желание

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво ме нахранихте, че съм селянин и простак, но това е положението - не обичам да съм длъжник на никого :gut: Лично аз се пребутвам на кръстовището не за да мина пръв през него, а да не стоя зад някоя масларка или разцентрован дизел и да ми се завие свят от изгорелите му газове.

Мир да има

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно съм съгласен да пазя мотористите, НО не е лошо и самите те да се пазят! Не съм сигурен как точно ще опазиме някой "рокер'' дето е резнал 6-7 бири, опитва се да кара с 200 измежду колите, а самия той няма уменията и рефлекса да реагира на почти никаква ситуация на пътя !

Миналата година на откриването на рокерския сезон - от Кокаляне до Горубляне се изрезваха (и търкаляха по шосето) няколко стотин подпухнали от бира такива елемента - даже удариха няколко коли от колоната и ставаха мелета...

Това, че моторетката (или колата) е бърза, не прави шофера най-големия тарикат и регионална звезда!

Ако си карат по правилник (или в близки граници) - не виждам проблем.... Просто има и други участници в движението....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво означава да пазиш мотористи ... да гледам да не ги блъсна ли ? то това е ясно, не искам да ги лежа ... но има типове които прекаляват и то доста.

съдейки от опита който имам ми се е случвало да се засичам с хубавци по пътя, сега не ме разбирайте погрешно не казвам че всички мотористи са лоши, напротив имам и познати такива, но в повечето случеи се кара адски безразсъдно, без много да се мисли и с идеята, че като сме малки лесно може да се мушнем някъде ...

а какво правим когато пред колата има 15-20 човека мотористи, каращи в някъкви странни подредби, опасни за тях и за останалите участници в движението?

аз лично изпаднах в такава ситуация на правата на Севлиево ... като тръгна да изпреварвам и тея почват да ми се местят, е ся кво на велики ли ме правят, та нали ако реша или не дай си боже стане нещо ще насабера с колата поне 3-4 човека както съм с 100-120 км/ч ...

или изпреварвания на завои с 0-лева видимост при което трябва да скоча на спирачките и да разбия яденето в стомасите на всички хора дето возя при мене ...

верно е тва че 95% от мотористите си страдат от собствената глава, като искат да карат и с 300 км/ч боли ме фара, важното е на мене да не ми пречат, защото аз на тях не им преча също ...

в тази държава има закони, няма кой да ги спазва ... за това си патим от главите и всеки ни е виновен ... докъто самосъзнанието не стане по-силно от простотията и бай ганъовщината няма да са на добре нещата ...

Редактирано от Михаил Радославов
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е една неизчерпаема тема!

Всеки ,който кара мотор разбира за какво иде реч,всеки който кара кола и разбира за какво иде реч ,еввала!!

На другите нямам какво да кажа...

Снощи в перник бях свидетел на това,как от път без предимство излиза един тежкар и взима с колата минаващия по пътя С ПРЕДИМСТВО моторист...Е..познайте кой го отнесе...?

п.п.случката се случва точно пред блока на колегата DZVER

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че живея в квартал дето асфалт не е виждал никога ... :hilezh::flehan::bia: ... та на мотористите да им е кофти по паветата !

Редактирано от MaIk4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...