Jump to content

стоманени/алуминиеви носачи на А6 С4


Freestyler

Recommended Posts

Колеги, по каталог носачите излизат и от двата вида. т.е. в периода 95-та/97-ма година има А6-ци и със стоманени, и с алуминиеви носачи.

Как при оглед да разбера коя с какви е?

Въпросът е глуповат, за което се извинявам, но не съм наясно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мойте се лови магнита, пробвах преди малко. Майстора ми казва че такъв бил към 100 лв. и това за него било най-здравото окачване на Алди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С магнит :hilezh:

За път чувам за алуминиеви носачи при последните 'истински' Аудита :hilezh:

В Ауто + им излизат халуминиеви на моделите от 97-ма :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Ауто + им излизат халуминиеви на моделите от 97-ма :hilezh:

Двата носача комплект с тампоните ,абсолютно оригинални Лемфьордер излизат 450лв. Метални са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двата носача комплект с тампоните ,абсолютно оригинални Лемфьордер излизат 450лв. Метални са.

ментетата в Ауто + са повече от два пъти по-евтини :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за 450 да не би да ги дават с амортисьори :rolleyes:

В Ауто + тампоните на амортисьорите са 130лв., комплект амортисьори е почти толкова. Не знам колко струват носачите там и дали са в комплект с тампоните за тях, но като ги купувах излезе, че е около 100 лв по-евтино от някви си носачи и отделно тампони. А старите носачи ги закарах и ги рециклираха. Макар че смятам да изкарам поне 50 000км с тези. Дал съм над 1000 лв по окачването на С4, но съм направил всичко ново...и то с хубави части. Сега ми е интересно колко ли ще изкара ? :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз до тук имам 50к км изминати с някакви китайски носачи Vega и не дават вид да искат да се разбиват, цената им беше 75лв./бр. с включени тампони

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи със сигурност няма Ц4 с алуминиеви носачи? Щото и аз бях чувал, че след дори 93-94 почват с алуминиеви. Демек от момента в който отзад не пише Ауди 100 ами А6?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз до тук имам 50к км изминати с някакви китайски носачи Vega и не дават вид да искат да се разбиват, цената им беше 75лв./бр. с включени тампони

:hilezh::flipoff: Що я нямаше тази тема преди 5 месеца...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи със сигурност няма Ц4 с алуминиеви носачи? Щото и аз бях чувал, че след дори 93-94 почват с алуминиеви. Демек от момента в който отзад не пише Ауди 100 ами А6?

Няма С4 (било и то А6) с алуминиеви носачи...

А за пробега - аз мойте ги смених преди 2,5 год, до сега съм минал 72 000 км с тях и са ОК. За марка не си спомням честно казано....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето А6 С4 е с алуминиеви носачи. 1000% Така си дойде от Германия. Не знам дали е излязло от завода с тях и ли са сменяни в последствие.

Един "майстор", който ми сменя маншона на карето скъса маншона на шарнира. След една дълга обиколка по магазините за авто части се оказа, че никъде не може да си поръчаш само маншон. Всъщност можеш но към него си върви комплект от носач и шарнир. В крайна сметка си купих някакъв странен прозрачен маншон от 1,5лв за някакъв "съветски" автомобил, който стана. За сега нямам ядове с него.

Малко се отклоних от темата но има и алуминиеви и стоманени носачи за С4. Не знам дали са взаимозаменяеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно,

защото и аз не бях чувал за алуминиеви. Най вероятно са сменени с алуминиеви впоследствие.

Моята е 95 и не са алуминиеви.. Вече карам почти 1 година след като я взех и не съм пипал още нищо по окачването. Стабилно е като го сравня с предната ми Б4, където бях на смяна на макферсони и биалетки на всеки 4 месеца...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rolleyes::) Що я нямаше тази тема преди 5 месеца...

ами питай бре :)

:hilezh: a аз тъкмо се зарадвах, че няма как да се нашиеш на алуминиеви с c4........

е и да са алуминиеви какво от това? общият им брой е 2 , а не 8 :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такава 100/А6 (С4) с алуминиеви носачи - 100% (проверено). Сигурни ли сте че гледате носача, а не биелетката???? :):rolleyes::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такава 100/А6 (С4) с алуминиеви носачи - 100% (проверено). Сигурни ли сте че гледате носача, а не биелетката???? :lol::) :)

Готов ли си да се обзаложиш? Ако имаш път към Плевен ще можеш да се увериш и сам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...