Jump to content

И аз да се похваля с А4


tihi

Recommended Posts

Бях поръчал да ми намерят от Австрия А4 1.9 TDI 110hp и ето че днес ми се обадиха и са го купили :lol: Колата е 96г на 120 000км маслено зелен седан :lol: Много се радвам. Казаха ,че колата е мн запазена и работи перфектно. Колата я купува мой роднина така ,че не ме лъже за нищо. Не знам обаче като пакет екстри какво включва и затова пиша най-вече. Има климатроник ,ел пакет и махагон тва ми казаха. Има също така е не е със сгъваем имобилайзер. Има 4 ключа :D . Искам да питам какво др мога да очаквам като екстри ако има такива де ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега да ти е честита колицата! Само не бъди наивен, че 13 годишна кола ще е на 120000 км. и всичко ще и бъде ОК. Дано не съм пророк!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега да ти е честита колицата! Само не бъди наивен, че 13 годишна кола ще е на 120000 км. и всичко ще и бъде ОК. Дано не съм пророк!!!

ейййй,се едно дърпаш сънародник в казана бе :hilezh: ,остави човека да се радва на "почти разработената" талига :hilezh:

Колега нищо друго да не и купуваш освен бенцин,масълце,галошки и...автомивки!

..............де тоз късмет обаче......

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега да ти е честита и със здраве само на хубави места да те води.

Иначе като екстри, бол има в тоя модел. ЕрБег 2или4, ел.огледала с прибиране и подгряване, климатроник, датчик външна темп. комфорт модул, подлакатник, борд комп. ел, фарове, халогени, поне това има моята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какви кенгурута.....

:):bia::(

Ами инвалида който я е карал може да е работил в зоологичиската градина накади из Австрия :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , колата е много хубава .Пристигна онзи ден. Маслено зелена. На 124 хиляди км и работи мн добре. Не палена от 5-6 ден и с врътването на ключа без да я подгрявам без нищо запали веднага. Няма да пуши няма да трака( е трака си като за дизел де :rolleyes: изобщо мн добре. Поне като я пробвах ми направи впечетление ,че върви като пасат Б6 06-та година 2.0 ТДИ 140кс . Определени ще я водя до Сумиста по-натам и ще варви много :hilezh: Има климатроник ела пакет, няма подгряване никфо...няма борд,...само дето очаквах да е с малкия волан с 3 лъча. Има 4 еърбега. Чукната е малко и сега ще и сменям калник маска брония и фар и до 1 седмица е готова :hilezh: Много ми харесва колата . Ще пиша по-натам като я оправя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:respekt: Има ела пакет

ее колега ха честито и от мен ...много ти завиждам обаче за "ела пакета" :biggthumpup:

искаше ми се и аз да имам ела пакет :all_coholic:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...