Jump to content

Камери


Inkozi

Recommended Posts

Информация за фиксирани камери и постове на КАТ

http://maps.google.com/maps/ms?msa=0&m....223022&z=8

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има го вече в полезните сайтове :flipoff:

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=1052...st&p=764849

Има ли някакъв (лесен) начин да се експортнат всички камери в някакъв формат, и после да се прехвърлят към GPS?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях линка в пост тука, ама не си спомням къде. Линка го пазя де

http://www.gps-data-team.com/gps-poi.php

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не вярвам тези камери да засиччат скорост, ако засичаха отдавна да съм без книжка.

По тракия пътувам през седмица и кажи речи под 130 не падам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, за тая пред Мкдоналдс не знам кой я е измисл ,че я има.. ама там нема нищо. Пред София Ленд също, там ако има е патрулка и снима иначе статична няма...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я кажи къде не трябва да стъпваме на стоп линията :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях линка в пост тука, ама не си спомням къде. Линка го пазя де

http://www.gps-data-team.com/gps-poi.php

Мерси, качих някакви :)

То сега май е актуално къде дебнат дали се кара по бус-ленти :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има го вече в полезните сайтове :hilezh:

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=1052...st&p=764849

Mдааа , отначало доста време се чудих, дали да не пусна отделна тема. Може би така е по-добре повече хора да го видят. Супер е, като

се добави към GPS.

Редактирано от mitsubishi galant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я кажи къде не трябва да стъпваме на стоп линията :D

На всякъде, където има камери :hilezh: Искаш ли малко точки на заем, че май ти привършват :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За околовръстното пред МакДоналдс ако става въпрос за Бояна- камера няма със сигурност, преди време си мислех че има и намалявах до 60км, колкото е малоумно поставеното ограничение. В същото време ме изпреварваха с по над 100. Е един път минах със 130-40 ако имаше камера вече да съм без книжка. А от тогава месец два се минаха и нищо.

Интересно ми е по Ботевградско има ли камери и колко е ограничението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

показаните за Велико Търново не работят от поне година, убеден съм в това, ние ги съпортваме локално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

показаните за Велико Търново не работят от поне година, убеден съм в това, ние ги съпортваме локално.

Поне картонената патрулка си бди неуморно :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който кара като бесен и не се съобразява с правилника нека си гледа де има камери и КАТ ... даже му пожелавам не снимка, а видео презентация да му направят и да му я пратят в блурей формат заедно с наказателното постановление ... да си го гледа hd :dance: докато седи * месеца без книжка.

градско между 40 - 80 км / ч където може

извънградско - 90 - 110 км / ч където може

магистрала - 130 - 150 км / ч

това е ... над тези скорости - затвор

те така трябва да го направят закона!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Абе на мен ми е интересно какво точно се зачита за преминаване на червен светофар ? Ами ако мина на жълто и докато се изнасям светне червено ще получа ли честитка ? Айде ясно, че ако премина стоп линията на вече червен светофар тогава положението е ясно, ама ми е много интересно дали има проблем ако преминеш стоп линията на светнал жълт сигнал и някъде по средата на кръстовището докато се изнасяш ти светне вече червения сигнал ?! :steinigung: Счита ли се за нарушение което да хванат камерките ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе на мен ми е интересно какво точно се зачита за преминаване на червен светофар ? Ами ако мина на жълто и докато се изнасям светне червено ще получа ли честитка ? Айде ясно, че ако премина стоп линията на вече червен светофар тогава положението е ясно, ама ми е много интересно дали има проблем ако преминеш стоп линията на светнал жълт сигнал и някъде по средата на кръстовището докато се изнасяш ти светне вече червения сигнал ?! :steinigung: Счита ли се за нарушение което да хванат камерките ?

Според зависи от самата снимка, ако снимката е вече при светнал червен сигнал на светофара е нарушение, но ако успееш да докажеш, макар и в съда, че си преминал без да спираш на жълто, защото не си успял да спреш безопасно, тогава не е нарушение. Все пак зависи от обстоятелствата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми е странно преди около 2 месеца ходих до Пловдив като под 150 не съм карал до към 180км. Така като гледам има 6-7 камери до там и обратно пък честитки не съм получавал ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...