Jump to content

Ауди Купе


Aleksa6o

Recommended Posts

Ми вземи си тогава купе с DZ мотор, като искаш да ти е икономично.

С трици, маймуни не се ловят, пич :steinigung:

Подкрепям!

Не се пъни на 2.3 или АСЕ....12 градско незнам дали ше даваш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям!

Не се пъни на 2.3 или АСЕ....12 градско незнам дали ше даваш...

Ми един приятел кара А6 2.6 QUATTRO автоматик и комби на газ му дава 14-15 като си я настъпва яко

И имам слаба надежда че ще харчи по малко :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На NG не съм ги смятал, но със сигурност там някъде ама Бензин :)

Ми един приятел кара А6 2.6 QUATTRO автоматик и комби на газ му дава 14-15 като си я настъпва яко

И имам слаба надежда че ще харчи по малко :(

Тва по нанадолното, като настъпва яко, не друго ами мокета под краката си, нали? :(

Редактирано от Караконджул
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми един приятел кара А6 2.6 QUATTRO автоматик и комби на газ му дава 14-15 като си я настъпва яко

И имам слаба надежда че ще харчи по малко :(

Не се заблуждавай,спбствениците на тия тролеи винаги крият поне едни 3-4л/100км :)

:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NG 90-ка седан съм я смъквал на 12-13/100 градско миналото лято Юли месец, като селяците се бяха изнесли НА село и НА море и София беше празна, никога не мога се подложа отново на тва/тоест такова каране/ На нормално каране без ексцесии под 15/100 градско просто трее се забрави. А тоя мит, че АСЕ харчи по-малко от NG поИчи недейте го споделяте щот е мноЛ голема глупост и излагация.

Не се заблуждавай,спбствениците на тия тролеи винаги крият поне едни 3-4л/100км :(:)
Човека му е казал разхода ма в галони веееееее. ;);):(
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мухахахахаа!Аве незнам тия хора кой лъжат ,освен себе си??Мойта кола харчи 18/100 без значение граЦко,безграЦко,грЪцко или сръПско! :( А преди ми харчеше НМ-а 15,ама нещеше откине...

А като чуем некой да се изпрегне с 8,5/100 почвам верно мисли че или ги смета у галони или говори за маслото....Със 120 вика....на водата ли 120,кое тва...?

:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз съм със Coupe :( - АБК двигателя и мисля че върви добре поне за моите разбирания, относно разхода - лятото между 10.5 и 11.5 градско. Зимата между 11.5 - 12.7. Това при умерено шофиране. Междуградско с нормална скорост - демек 80-110 извън града, и по магистрала средна скорост 110 км/ч, въпреки че в повечето време съм с около 140-145 (демек не изпреварвам винаги) лятото дава около 6.5 - 7.4, зимата дава около 8.3. Градското ми е около 50 км на ден в смесено натоварване. Държа да подчертая че карам и разумно, въпреки че по околовръстното след като го направиха понякога се поотпускам (до към 110-120), но това е рядко и е само за 4-5 км. Най големия разход - 12.7 беше есента когато правех Борово - бул. България - и от там или през кулата за Младост или по Цариградско и това вечер го взимах за около 1 час и 20 мин средно.

Сещам се че има тема и за разхода на АБК двигателя, може да я потърсиш нея.

Друго което се сещам, че мотора 1.8 което препоръчва по-горе колегата се монтира само на по-старите купета - преди 1992 година.

Понеже тези коли са си на години и доста рядко се срещат запазени и читави, чист късмет си е да намериш такава която да ти удоволетворява всичките изисквания - запазеност на салона,цвят, мотор, климатици и други екстри.

Обикаляне му е майката! Пожелавам ти успех в търсенето!

П.П. Нямам газ, разхода е на бензин А95

Редактирано от mashsh
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с Coupe АБК 115 кончета.Върви чудесно и на gas и на бензин.Не е за състезания но пак нямам проблем с изпреварванията.

Във Варна градско ми гори около 13-15 в зависимост от къде заредядам ГАЗ.Навън както и да го карам все гори 10.Този мотор /АБК/ има чудесен баланс между пъргавина и икономичност,а за това колко е здрав и колко лесно се обслужва се носят легенди.

Препоръчвам го горещо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Аз карам 90-ка 2.0 16v 140 кончета доволен сьм много вьрви гори 10/100 при скорост 150-160 4-ри цилиндрово е моето.2.3 5 цилиндара ли е?Ако е 5 по-проблемни са сьм чувал.Обаче ти ще я караш ти решаваш :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам 90-ка 2.0 16v 140 кончета доволен сьм много вьрви гори 10/100 при скорост 150-160 4-ри цилиндрово е моето.2.3 5 цилиндара ли е?Ако е 5 по-проблемни са сьм чувал.Обаче ти ще я караш ти решаваш :bia:

:bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tва е до следващата инжекция с Ормон,или един вид до четвъртък....След тва пА ше замечтаеш за V8,след което със затихването на ефекта ше минеш през 2.2Т от Германия,после пак до РМ или до В2-ка... :blink: Знааааеме те теве вечееее :wink:

:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате дай ми неколко причини да не си купим В8 ако падне акциза.По 2-3000 евро са.Подръжката се посъветвах с правилния човек и не е толкова стресираща,колкото мислех.ГИ ще има почти на 90%.А може и без него,защото градско и през седмицата ще си въртим Б3-то,защото според мен такава машина не е за всекидневно каране из СОфия :flipoff: Живот и здраве и господ да е с нас всичко ще се нареди кат му дойде времето. :steinigung:

Брат ти осъществи една твоя мечта.Мойте засега са малки,но осъществени откъм колите ти говорим.Е В8 ми е голямата и ще дойде и нейното време

Редактирано от Vorsprung durch technik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве секи луд с номера си...некои си имат и програма,аз мислим след време директно в А8 да се джитнем,ама за сега са само мисли и догаТки :flipoff:Ама поне ти ги споменаваш през 10 поста,затва те евавам,разбииш ли :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз съм по-скромен! Кое да е в6 (за предпочитане 2.8 30в) и ще съм ухилен като ряпа по цял ден! Не знам що!?!?!?....... Ма с тва ми се изчепрват мечтите за сега...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве секи луд с номера си...некои си имат и програма,аз мислим след време директно в А8 да се джитнем,ама за сега са само мисли и догаТки :wacko:Ама поне ти ги споменаваш през 10 поста,затва те евавам,разбииш ли :D

туй са брат ми колите дет ме вълнуват.Действието ше бъде според точките в ръцете ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...