Jump to content

РАЗПРОДАЖБА -ХОДОВА ЧАСТ И ФИЛТРИ


Recommended Posts

<b>Платена Обява </b>

Посетете <a href="http://www.stelki.bg" target="_blank">WWW.STELKI.BG</a>. Най-големият магазин за автомобилни стелки в България. Предлаганите стелки са произведени в Германия от водещи производители. Аутопарт-БГ ЕООД е директен вносител и само при нас може да откриете налични индивидуални стелки за над 500 модела автомобили.

Предлагаме ви най-голямото разнообразие от налични стелки за Audi, VW, Seat, Skoda, както и за всички останали марки и модели автомобили.

Ние сме директни вносители на багажници и аксесоари от фирмите NEUMANN, HAKR, ATERA, THULE, MENABO. Предлагаме огромно разнообразие от модели които поддържаме на склад.

Всияко което предлагаме може да разгледате ТУК : <a href="http://www.bagajnik.com" target="_blank">WWW.BAGAJNIK.COM</a>

МАГАЗИНЪТ се намира в София, Студентски град - бул. Ак. Стефан Младенов №72. Телефони: 02/4414834; 0878542776, 0884020707

<a href="http://www.stelki.bg/page/3/za-nas.html" target="_blank">КАРТА НА МАГАЗИНА</a>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 89
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ценички на предни носачи за А4 В5 всички долни (големи-държат амортесиора, биалетки, и другия долен носач) от всички тях по 2 броя, като биалетките да са с шарнири, а не тампони. Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли за А6-ца 98 г.1.9ТДИ. 110 к.с комплект предни носачи, ангренажен ремък и ролки и антифриз G12? И срок за доставка ако ги няма налични? И ако не те затруднява някаква ориентировъчна цена да кажеш за всичко на ЛС? Мерси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, къде точно се намира магазина... може и да пише...аз четох, но нищо не видях

Студентски Град бул. Академик Стефан Младенов №72 ( на 100 метра от последната спирка на автобуси 94 и 280 ) .Срещу оградата на НСА.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, кажи цена за комплект 2 гаRнитуRи за Ауди 100 2.8 ccm V6 92г., както и цена за теRмостат.

Редактирано от DEN34
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Стелките са отлични идеално паснаха на моята А3, а и цените са повече от добри...

Поздрави за големия избор на авточасти и аксесоари!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

какво можеш да предложиш като масла и маслен филтър за 80ка ПМ мотор минерално или полусинтетика ме интересува ако имаш и нещо наливно още по добре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравей колега ! Нов съм,но виждам,че се занимаваш с продажба на части та и аз реших да се възползвам от отстъпката, ако може ...Моето возило е Ауди А4 седан 1997г. АДР мотор 125кс. та ме интересуват:

ЛЯВ ЗАДЕН носач(кривия)

Биалетка

и маншон за каре ..

Засега това са ми питанията,ако ми кажеш цена за всичко и марките,ще си златен!!!

Благодаря предварително !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравей, ickatabg!Преди месец си купих А4 комби. Двигателят е ADR 1800cc. Датата на първата регистрация е от октомври 1996 г.Малко инфо за подмяната на ангренажния ремък и всичките неща около него с цени може ли?Благодаря предварително!Здравей, ickatabg!Преди месец си купих А4 комби. Двигателят е ADR 1800cc. Датата на първата регистрация е от октомври 1996 г.Малко инфо за подмяната на ангренажния ремък и всичките неща около него с цени може ли?Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Взех си стелки за PASSAT B5 (края на 2000г.) от колегата и мога да кажа, че съм много доволен и от стелките и от обслужването.

Когато сложих първите, които взех видях, че копчетата за захващане на моя модел са различни 2000г. края (от тези до 99г. - факт) и не се защипват в копчетата.

На другия ден когато отидох, колегата без проблем ми ги смени с други, за което благодаря.

Поздрави и успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравей! Виждам, че предлагате и филтри на Mann. Трябва ми въздушен за двигателя на А4 1.8Т quattro 163 к.с. BFB двигател от 2002 година. Има ли в наличност и каква е цената?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...