Jump to content

A4 AFN+chip vs A6 2.5 TDI 150


Recommended Posts

Вальо ти от кой граТ си колега? :D

Щом тактично премълчава, начи не шЪ да е от Манчестър сити. :D

Редактирано от audi A3 1.8T
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 52
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

:D много арен подпис колега,да не сте сменили двигателя :blink:

Повлиян от теми като тая, се реших на тази стъпка. За сега съм доволен, прави по метър, метър и половина "метла"....след което таблото грейва и изкрЪшвам към най-близкия сервиз. :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дада..ебаси умрелите дизели.. :D Нафтата умира след 160,утре един виден колега ДА си признае какво му се случи днес :blink:

Редактирано от Tani
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами интресно ми е много как би тротекла една такава дръпка. Днес по магистралата бях 1 към 1 с пасат 4 116 коня а аз с АФН и 4 човека с багаж. До 190 вървяхме успоредно. Скоро мисля да ходя при сумиста и затова ми е интересно как ще върви АФН с чип и ей така за майтапа какво би станало тогава срещу 2.5 тди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами интресно ми е много как би тротекла една такава дръпка. Днес по магистралата бях 1 към 1 с пасат 4 116 коня а аз с АФН и 4 човека с багаж. До 190 вървяхме успоредно. Скоро мисля да ходя при сумиста и затова ми е интересно как ще върви АФН с чип и ей така за майтапа какво би станало тогава срещу 2.5 тди.

хаха 2.5 под ножа :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Дада..ебаси умрелите дизели.. :respekt: Нафтата умира след 160,утре един виден колега ДА си признае какво му се случи днес :flehan:

браво колега БМВ 525д 177 коня след 230 км/ч умира да ама щото е с 275/34/19-ки .Стига с тия глупости за дизелите - новите са досто по бързи и еластични от почти всички бензинови коли в равностойни коне.мойто мнение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще те изкажа на данъчните да ти вдигнат налога ако продължаваш да се хвалиш :hilezh: .

Еи аман от смешници чип тунингари...

хахаха какво се случи днес адр под ножа хахаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също мога да потвърдя че АФН с чип е доста добра комбинация и бие 2,5 с чип но само на 400 метра, мисля 4е на дълго афн-а може и да се изплези. На Калояново миналата година се пусках с две 2,5. Едното беше на viper666 който беше с чип и не се даде до последно, но му правех ластик от една кола най много! а другото беше на брат ми SPАWN, to e 2,5 163 коня с мултитроник (без чип) и доста ми се узори, добре че автомата е бавен на старта иначе се ме беше бил защото накрая ме настигаше доста заплашително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също мога да потвърдя че АФН с чип е доста добра комбинация и бие 2,5 с чип но само на 400 метра, мисля 4е на дълго афн-а може и да се изплези. На Калояново миналата година се пусках с две 2,5. Едното беше на viper666 който беше с чип и не се даде до последно, но му правех ластик от една кола най много! а другото беше на брат ми SPАWN, to e 2,5 163 коня с мултитроник (без чип) и доста ми се узори, добре че автомата е бавен на старта иначе се ме беше бил защото накрая ме настигаше доста заплашително!

:D:D с кво ги би с трактора "д4 д" или с афн :flehan:

Редактирано от optimist
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе сега че Мъртвеца не върви е ясно, но чак пък вратотрошача- АФН да го бие... вие май вЕрно си поспамвате, ей така да е по-весело . :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам адаша-Най-Големия-Дизелист, пак си е намерил темичка да се смее от сърце! :D

И тъй като мисля за неговото добро настроение вкарвам следната оферта тук :hilezh:

Вече е УЕто! Сухо! С Уетни гуми и жанти сме.

Та, всеки който иска да се пробва, ма не само с А6 2.5 тди 150 коньове, ми и А4 Б5 със същия мотор (без куатро), да сФирка.

Аз съм с малката скромна легенда с чипсче! :flehan:

Знаят ме ората тук! Пускам се за удоволствие и не се притеснявам, кога падам и когато не падам! Кххх:))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хах ето и клипове от калояново!

KARINA 10х за help-a. Твоя клип е от първата ни гонка, там пича нещо обърка скоростите, но на другите ми се поузори.

Редактирано от mojo-jojo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KARINA 10х за help-a. Твоя клип е от първата ни гонка, там пича нещо обърка скоростите, но на другите ми се поузори.

Ице,имам много,ама не мога да ги намеря. :respekt: Айде ся,не го оправдавай Краси,объркал скоростите,не на нас тия :)

П.С.Трия горното,ако открия другите ще ги кача :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един по един! Все пак некво чувство за естетика треа да има! :lol:

Та кво викаш, адаш, нЕма Мъртвород дет да ти се опъне. :P:huh:

Само глей да не те побара Станко-полпозишъна, щот вече е трениран и има опит и ще озори. Зел е страха на Сички Икаруси и понатрупа самочувствие. :hilezh: :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е наи мъртвия душегуб които съм виждал......нема връзка па и с чип ;) Поне кажи каде си слагал чипа,та да не ходим там ;) Проверявал ли си скоро време дали има нещо останало по гърбиците на распределителния вал???ако не си провери вижда се през капачката ;)Пускаха ли се а6 те от кпиповете един срещъ друг?

Редактирано от onzi_83
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е наи мъртвия душегуб които съм виждал......нема връзка па и с чип ;) Поне кажи каде си слагал чипа,та да не ходим там ;) Проверявал ли си скоро време дали има нещо останало по гърбиците на распределителния вал???ако не си провери вижда се през капачката ;)Пускаха ли се а6 те от кпиповете един срещъ друг?

Бе за душегуба не знам

ама знам къде е слаган чипа на зелената жаба ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЕФЕНъТ страшилището за всички душегуби. Бухахахахахахах шсе умрем! :) Параолимпиадата се вихри в пълна сила. :stupid::wacko::bia:

Aма иначе требва да признаем, че беуи жанти седят ДОСТА добре на цървена 90тка! кхххх :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...