Jump to content

Recommended Posts

  • Отговори 66
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ето пак нещо по темата http://www.youtube.com/watch?v=UuL3g4jnQNM...feature=related

Доста по-чудовищно е :)

мда еластична е от 200 до 300 ама след това малко забавя... :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето пак нещо по темата http://www.youtube.com/watch?v=UuL3g4jnQNM...feature=related

Доста по-чудовищно е :hilezh:

Уникална машина е :X

Оборотите вървят с темпото на ускорението

Страхотен Звяр :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като накарам моито да върви като това,имаш 10мин.,ама трябва да чакаме 10 години за такива пътища :bia:

Извините може ли и аз да се доредя до едно возене,пък може и 10 минутно каране,когато сътворите такова животинче. :)

П.П.По темата тоя дзвер не е за бг....тва е низко летящ самоУет...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тебе жокер ти не треба :)

У-у-у чудо и приказ,изкарвам валяка и отивам да оправям пътищата...ти подготвяй бегуната :bia:

Ето и един мой любим клип...гледай,че само така умеем да карам и си помисли дали ще я дадеш :flehan:

Редактирано от aleksander
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тебе жокер ти не треба :flehan:

Колега,а вие няма да ли да минете на някоя клубна среща да се порадваме на истинската кола?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,а вие няма да ли да минете на някоя клубна среща да се порадваме на истинската кола?

Срам го,че ем 5-так..ем турбо....взривоопасна комбинация за феновете било се говори тука у некви тУнеК среди... :flehan:

Редактирано от aleksander
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С коя от двете?

Не се стеснявайте колега може и с двете(до тогава ще асфалтирам до НИМ,пък може да изкарам категория за каране на турбиниран двутонен тюлен :flehan: ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И без да асфалтираш,мога да доплувам некакси :flehan:

Е то с тия вечни коли е така :bia: моат и до германско да стигнат без да спират,пък НИМ ли ще ги бутне :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С коя от двете?

Kaжи къде да дойда да взема втората, да ги докараме и двете :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kaжи къде да дойда да взема втората, да ги докараме и двете :hilezh:

Чакай,чакай,има и други на опашката :hilezh::hilezh:

П.П.Абе ти днеска грам не се оглеждаш бе на НИМ свирим махам....беше я лъснал и явно слънцето ти блестеше от предния капак :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С коя от двете?

С която от двете да дойдете колега аз ще съм като залепен за тях и ще се нахъсвам още повече да си взема и аз такава истинска машина.Ще я карам само събота и неделя,а през другото време на паркинг завита и излъскана до блясък. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П.Абе ти днеска грам не се оглеждаш бе на НИМ свирим махам....беше я лъснал и явно слънцето ти блестеше от предния капак :hilezh:

Кога тва бе :hilezh:

Помня че видях Марто87 с едно Дискавъри, ма това чак на драгалевския светофар, теб съм те пропуснал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С която от двете да дойдете колега аз ще съм като залепен за тях и ще се нахъсвам още повече да си взема и аз такава истинска машина.Ще я карам само събота и неделя,а през другото време на паркинг завита и излъскана до блясък. :hilezh:

Като идвам ще ти кажа предварително :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...