Jump to content

2.0 FSI/110kW двигател - 4,9 л на 100 км среден разход


Recommended Posts

Само, че тестовете са правени с новата Шкода Октавия. Но двигателят е същият. навъртени са 1248 км от които 1/3 са магистрала, другите са по 2- и 3-степенни пътища като има и градско. Най-ниският разход е 4,2 на 100. Средният разход е 4,9 на 100!

Още информация има тук :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този разход не са го дали с повече от 100 км/ч .... същиа разход на 2.0 тди самоче сас 140 км/ч .... земи си 8)

Именно! 2/3 от теста е по 2-3-степенни пътища и градско. Какви 100 кмч?! Аз правя около 20,000км и към 15,000 градско. Мен ме интересува колко ще гори FSI в такива условия, щото другият избор е PD дизел. Интересува ме именно под и около 100 кмч средно. А за среден разход 4,9 мога само да си мечтая в момента :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да бе да , за бога братя вервайте!!!! пасат 1.9тди среден разход 4.3; октавия 1.9 тди 3.9 , да бе да то не е еднакъв мотор то не са еднакви коне , може ама на свободна и качен на платформа.

S8 4.2fsi до 180км 15.2 средно до 260км 22.9.

нормално е за 1.3 ;1.4 да е това разхода ама 2.0 "бате , по-добре недей"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не говори глупости пич

.....

Насти .... ако някой нов бензин сас 160 км/ч даде под 5.8 разход ела се обади...може да са икономични новите бензини но и дума неможе да става за сравнение с дизела .....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаааа и Додж Вайпър е длъжен да прави 25мили със един галон поради щатското законодателство.

И наистина ги прави със 900 оборота на шеста със 80км/час.

А иначе нормално си гори между 19 и 40/100 :)))

Според мен е нормално пак да почнат да развиват бензиновите, но това за момента ми се вижда просто някаква илюзия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...