Jump to content

разликата между А6 C4 и 100 C4??????????


audi_lover

Recommended Posts

та ми е доста любопитно.на бензиностанция работа,карам 100-цата.и да ви кажа май само разликата е в цифричките.виждал сам ги хиляди,гледал съм,ама разлика не виждам.глупав е въпроса,ама все пак.тъй като до сега бех на А4,и я махнах тоя кошник,само пари се наливат в него.а и без това съм фен на големите и тежки коли.

ПОЗДРАВИ!!!!!!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фаровете, стоповете, лайсните на вратите, дигиталния километраж, страничнните огледала и хромираните лайсни на страничните стъкла. Общо взето - фейслифт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мхм.ясно.що годе има нещо.че си бръмчим са със 100рката и тва е.на 11ти заминавам и викам да си я пробвам до къде че удари километража.2.0Е 115 магарета :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преден капак, броните, фарове, стопове, странични огледала, лайсните, други разцветки на интериора, EDS(EDL) - на 100 блокаж само на задните колела, добавени са нови двигатели в гамата, за друго не се сещам :birthday:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко, което изброиха колегите + Воланите, лайстните от полирано дърво в интериора, разположението на запалката, някое и друго копче, подглавниците на седалките - при А6 нямат дупка, фаровете - в А6 фаровете за мъгла са вградени в самия фар, а не са в дупки под бронята (което не знам дали е добре.) Фарът на задната, ако не се лъжа при 100 е само един.

Редактирано от monz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моита има детаили,повечето отА6,единствено подглавниците са с дупки. :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добавям за А6 - по-къс скоростен лост :nixweiss:

Умишлено не го добавих, защото и от двата лоста има и стотарки и 6ци. Късият се поръчва при 100 като екстра, ако не се лъжа, а при а6 е серия, въпреки това има и шестици с дълги лостове. Ръкохватката на моята кола примерно е спортната от 100цата, няма общо с асиметричната, която е серия при а6.

Редактирано от monz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преден капак, броните, фарове, стопове, странични огледала, лайсните, други разцветки на интериора, EDS(EDL) - на 100 блокаж само на задните колела, добавени са нови двигатели в гамата, за друго не се сещам ;)

EDS и аз имам, огледалата са като на А6, а купето е 100 -ца, тоест искам да кажа, че доста от работите на 6- ците ги е имало и при 100, но са били по поръчка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EDS и аз имам, огледалата са като на А6, а купето е 100 -ца, тоест искам да кажа, че доста от работите на 6- ците ги е имало и при 100, но са били по поръчка.

Имаш ли копче Diff?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам каталога на Ц4 оригиналния и на 100-та имах на екстрите и квот има едната има и другата :) Разликите са козметични и вън и вътре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам каталога на Ц4 оригиналния и на 100-та имах на екстрите и квот има едната има и другата :) Разликите са козметични и вън и вътре

Айде на бас, че не е така! Аз 100-ца фабрична с airbag не съм виждал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде на бас, че не е така! Аз 100-ца фабрична с airbag не съм виждал.

И защо да няма 100-ца с фабричен airbag? Мойта 100-ца си е с airbag само на шофьора и немисля, че е слаган допълнително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли копче Diff?

Не, нямам такова копче, но аз не съм и с куатро, ако това имаш предвид.

Айде на бас, че не е така! Аз 100-ца фабрична с airbag не съм виждал.

Най- вероятно нямаш големи наблюдения над 100- тиците. Не само има с еърбег, та даже и с два е моята и съм сигурен, че вие повечето с А6 С4 нямате полувината от моето обурудване. :D:) Да не се обиди някой. B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пише се полОвина и обОрудване :hilezh: (без да се обиди някой)......и сподели си голямото оборудването, за да знаем за какво става въпрос.....

Редактирано от kkris
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пише се полОвина и обОрудване :) (без да се обиди някой)......и сподели си голямото оборудването, за да знаем за какво става въпрос.....

:o Съжалявам за правописа, нещо на бързо го написах , иначе не съм неграмотен, даже обратното. B) А за обОрудването....ще изброя детайлно нещата защото съм виждал много коли и от двата екземпляра , а с малки и големи разлики, да се чуди човек как имат толкова матрици в този завод. Значи : автоматик, автопилот, климатроник, махагон, 2 бр еърбег, чупещ в две посоки кожен волан, голямото табло, рекаро салон, подгрев на седалки, всички възможни лампи в купето (над всяка врата и на двата сенника), преден и заден( с аптечката) отваряеми подлакътници, ел фарове, халогени, ел огледала с подгрев (голямото и малкото, с датчик за температура) , подгряващи дюзи за чистачките, система миене фарове, ABS/ EDS, печка с таймер (и истудяване), дистанционно палене , в багажника имам някъкъв контакт, но не смея да го пробвам, мисля и той е за подгряване......друго не се сещам. Колата я имам от 4 години, тогава бях тръгнал за А6 С5 или в краен случай С4 от 96-97г, а си купих 100- тица 93 година :D Само да уточня, че колата беше в уникално запазено състояние, чак не беше за вярване, а и с това обОрудване не се замислих въобще въпреки , че цената беше солена за автомобил на тези години и всичко това все още работи безупречно. Даже С5- ците които гледах тогава бяха доста спестени в сравнение с 100- така. Всичко го е имало като екстри още с излизането на 100 С4, просто когато става А6, някои неща които са били екстра преди са почнали да ги слагат серийно, като задължителен еърбег на шофьора и др. :)

Редактирано от LiuboG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:bia: Съжалявам за правописа, нещо на бързо го написах , иначе не съм неграмотен, даже обратното. :flehan: А за обОрудването....ще изброя детайлно нещата защото съм виждал много коли и от двата екземпляра , а с малки и големи разлики, да се чуди човек как имат толкова матрици в този завод. Значи : автоматик, автопилот, климатроник, махагон, 2 бр еърбег, чупещ в две посоки кожен волан, голямото табло, рекаро салон, подгрев на седалки, всички възможни лампи в купето (над всяка врата и на двата сенника), преден и заден( с аптечката) отваряеми подлакътници, ел фарове, халогени, ел огледала с подгрев (голямото и малкото, с датчик за температура) , подгряващи дюзи за чистачките, система миене фарове, ABS/ EDS, печка с таймер (и истудяване), дистанционно палене , в багажника имам някъкъв контакт, но не смея да го пробвам, мисля и той е за подгряване......друго не се сещам. Колата я имам от 4 години, тогава бях тръгнал за А6 С5 или в краен случай С4 от 96-97г, а си купих 100- тица 93 година :hilezh: Само да уточня, че колата беше в уникално запазено състояние, чак не беше за вярване, а и с това обОрудване не се замислих въобще въпреки , че цената беше солена за автомобил на тези години и всичко това все още работи безупречно. Даже С5- ците които гледах тогава бяха доста спестени в сравнение с 100- така. Всичко го е имало като екстри още с излизането на 100 С4, просто когато става А6, някои неща които са били екстра преди са почнали да ги слагат серийно, като задължителен еърбег на шофьора и др. :flehan:

Колега, не искам да оставаш с убеждението, че съм казал, че си неграмотен и на мен се случва, което е нормално......

Иначе евала за колата, наистина е с много екстри.....

П.П. Да питам, имаш ли оргиналната бас туба в багажника? Защото от бая време търса и не намирам, голяма рядкост са....

Редактирано от kkris
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не искам да оставаш с убеждението, че съм казал, че си неграмотен и на мен се случва, което е нормално......

Иначе евала за колата, наистина е с много екстри.....

П.П. Да питам, имаш ли оргиналната бас туба в багажника? Защото от бая време търса и не намирам, голяма рядкост са....

Нямам я тубата, музиката е стандартната с нокия говорителите :flehan: , иначе не виждам какво ти пречи да си сложиш активен субуфер някъкъв купешки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...