Jump to content

Windows 7


Recommended Posts

Пляснах ти ги тия таблички, белким вденеш, че разликите между Виста и 7 са в рамките на 0-10% /и то не винаги в полза на 7-цата/....и тва го казвам за емнайсти път, обаче явно имаш проблеми с възприемането на цифри и писмен английски, та не знам кой е простия в случая. Това пък от своя страна обезсмисля тезата: "Вистата бавен боклук - 7-цата ултра бърза благина" дето се опитвате да пробутате вече 5-та страница. Пък ако успееш да цитираш и къде съм казал, че разлики няма ептен добре ще стане.....ма надали, щото чукча писател, не читател.

И аз за N-ти път ти казвам да пробваш преди да говориш и да не ми пробутваш таблици и ревюта.Изобщо не ми пука за бозите на микромеките и не защитавам нито една.Бях с Виста на същата конфигурация с която съм сега около месец,сега съм със 7 и вярвам на очите си...няма таблица или ревю,която да ме убеди,че разликата между двете е малка,още по-малко някой,който плещи без да е пробвал,просто за да се намира на приказки.

Айде да не си говориме,че ми стана досаден! Да оставим хората,които имат впечатления и разбират да пишат.Ти не си от тях,а аз не съм специалист.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се цитирам сам.

И от ZDnet са същите демагози като нас. И те пробутват същото:

Subjectively, the change from Vista to Windows 7 is like releasing a car’s handbrake. This significant increase in performance has several causes: faster system startup and shutdown compared to XP and Vista; improved parallel processing; and faster loading of drivers and operating system components. Enterprise users will also appreciate the faster login to a domain.

Само г-н неотрейс е обективен ползвател на виста.

Ние сме слепи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи я мъчих с отворени много неща едновременно,като фотошоп,торент-програма,тежък блу-рей филм и още каквото имам и не се замисли изобщо,за разлика от виста,която започваше да ми върти синьото кръгче до припадък и нещата обикновено приключваха с "not responding".

This significant increase in performance

Е това сега ще видиш как ще вбеси г-н Неотрейс,май лично са го засегнали от Microsoft :unsure:

Редактирано от longrunner
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пляснах ти ги тия таблички, белким вденеш, че разликите между Виста и 7 са в рамките на 0-10% щото чукча писател, не читател.

Абе наистина писател чукча. :unsure:

0-10 %:

win7_tg_cache2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ръцнах 7 върху Вистата ми. Баси, провери 1/2 милион файла, един по един дали са му съвместими. :unsure:

И на мен ми се струва, че работи осезаемо по-добре от Вистата, а и е доста по-красива. Дано не е само първоначално и да продължи така, щото и Вистата работи прилично първите 2 седмици. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ръцнах 7 върху Вистата ми. Баси, провери 1/2 милион файла, един по един дали са му съвместими. :unsure:

И на мен ми се струва, че работи осезаемо по-добре от Вистата, а и е доста по-красива. Дано не е само първоначално и да продължи така, щото и Вистата работи прилично първите 2 седмици. :)

Това май не се препоръчваше за сега.Добре било чиста инсталация.Дано нямаш проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А как стоят нещата с активацията? Някъде по-напред с тая тема имаше торент с windows 7 toolkit, но от коментарите към него май не всички са успявали да си го активират...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Активира си се ето с този крак

Клик

Този даже е пресен пресен. Аз ползвах по-старата версия 1.2 и стана. С този също трябва да работи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай с това

http://zamunda.net/details.php?id=184140&hit=1

При мен работи и предишната версия на този активатор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам crss.exe и не чегърта.

Но е този:

http://whatisprocess.com/crss-exe/10/

Някои вируси стартират exe със същото име.

Пусни в команден ред

netstat -an

и виж дали имаш изходящи връзки към портове 25 из интернет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря.... този е някакъв по-нов. Довечера като се прибера ще го пробвам, че тая виста наистина работи само първите 3-4 седмици и след това.... :icon_arrow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз за N-ти път ти казвам да пробваш преди да говориш и да не ми пробутваш таблици и ревюта.

А ти защо реши, че не съм пробвал....трябва ли да се самоцитирам или сам ще се справиш с намирането на поста???

......,сега съм със 7 и вярвам на очите си...няма таблица или ревю,която да ме убеди,че разликата между двете е малка,още по-малко някой,който плещи без да е пробвал,просто за да се намира на приказки.

Айде да не си говориме,че ми стана досаден! Да оставим хората,които имат впечатления и разбират да пишат.Ти не си от тях,а аз не съм специалист.

Е на тва му се вика "кон с капаци"....сам се определи като "прост юзер", "камикадзе" и "не специалист" с опит от ден и половина със Седмицата....ма инак ги усещаш нещата....мерени на око. Трябва да те земат от M$ за рекламен агент....тип клакьорка. Ще им свършиш доста работа :hilezh:

Е това сега ще видиш как ще вбеси г-н Неотрейс,май лично са го засегнали от Microsoft :icon_arrow:

Кое точно ще не вбеси бе сладур....нали викаш да не вярваме на ревюта....ти можеш ли в два последователни поста да не си противоречиш???

Абе наистина писател чукча. :hilezh:

0-10 %:

Ей го чукча N2.....мисля по-назад споменах, че Superfetch-а е основно преработен, стартира се по-късно, зарежда по-малко неща....подобрили са го. Както виждаш, ако го изключиш при Vista-та, резултатите са подобни като при седмицата.......чудя се обаче, що не коментираш някои от другите резултати??? Май май не ти е удобно а?

Само г-н неотрейс е обективен ползвател на виста.

Абе гледам по-назад имаше и друг ползвател на Vista, който също написа, че OS-а е добър и му върши работа безпроблемно....ма и тва се премълчава, щото е по-лесно само по мене да лаете :lol:

Редактирано от Neotrace
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шшшт вчера сложих 7-цата да я пробвам. Ма на ушенце ще ти кажа, че не ми аресва. :hilezh: Да не чуят другите, че ще зяпнат пак. :icon_arrow:

Редактирано от penmark
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей го чукча N2.....мисля по-назад споменах, че Superfetch-а е основно преработен, стартира се по-късно, зарежда по-малко неща....подобрили са го. Както виждаш, ако го изключиш при Vista-та, резултатите са подобни като при седмицата.......чудя се обаче, що не коментираш някои от другите резултати??? Май май не ти е удобно а?

Досаден си ве писател. Подобни резултати?

При изключен суперфеч и за двете ОС - 250МБ за В7 и 500 за виста.

http://blogs.zdnet.com/BTL/?p=22006&page=1

И пак:

Subjectively, the change from Vista to Windows 7 is like releasing a car’s handbrake. This significant increase in performance has several causes: faster system startup and shutdown compared to XP and Vista; improved parallel processing; and faster loading of drivers and operating system components. Enterprise users will also appreciate the faster login to a domain.

Разбрахме ве младеж.

ВИСТА и 7 СА ЕДНАКВО БЪРЗИ!!!!

Аре трай вече. Съгласни сме всички с тебе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрахме ве младеж.

ВИСТА и 7 СА ЕДНАКВО БЪРЗИ!!!!

Аре трай вече. Съгласни сме всички с тебе.

Младеж...нищо не сте разбрали. Не съм казал, че са еднакво бързи.....пак се превъзбуди нещо. А тая графика за Superfetch-а дет я даваш непрекъснато не показва бързина, а използване на ресурси...разлика правиш ли въобще???? И наясно ли си за какво служи Superfetch-а или просто участваш в разговора на олимпийския принцип??? Айде бегай да четеш и после ела да обсъдим + и - на стария и новия Superfetch.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...