Jump to content

Решетка без емблема за B4


the lord of the four rings

Recommended Posts

Здравейте приятели.Купих си решетка без емблема за моята B4,но незнам какво се прави с лостчето,което освобождава куката на капака.Моля някой,ако може да даде идея!Решетката е като тази на снимката.Безкрайни благодарности предварително,знам,че не съм първия с подобен проблем.

post-10893-1252428089.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели.Купих си решетка без емблема за моята B4,но незнам какво се прави с лостчето,което освобождава куката на капака.Моля някой,ако може да даде идея!Решетката е като тази на снимката.Безкрайни благодарности предварително,знам,че не съм първия с подобен проблем.

post-10893-1252428089.jpg

Ако така изглежда решетката е добре, но ако е наситина това, което виждам малко зор ще закрепиш цялата решетка. Ще ти падне по-пътя. Ако наистина е като това на снимката. И не ти схванах въпроса. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

махай я

Ако я махна или ще остана без осигурителна кука на капака или ще имам проблем с отварянето му.Това май не е най-доброто решение?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре си я остави, на мен от хубавите ни родни пътища ми се е отварял капака и въпросната кука го е държала да не се отвори от вятъра. Измисли си някаква друга ръчка която като дръпнеш отвътре и се надигне капака, да можеш да я бутнеш и да откачи :flipoff: на много коли е така

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели.Купих си решетка без емблема за моята B4,но незнам какво се прави с лостчето,което освобождава куката на капака.Моля някой,ако може да даде идея!Решетката е като тази на снимката.Безкрайни благодарности предварително,знам,че не съм първия с подобен проблем.

post-10893-1252428089.jpg

колега извиняваи за питането ама откъде и колко струва решетката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Эдравей колега,баджанака ми е автотенекиджия,предния месец му бяха эакарали една А4,човека искаше да му махне решетката и да му сложи ламарина-бил го видял някаде(на мен лично не ми хареса).Та на вапроса,тази ръчка е като на Б4 и трябваше да се преправи-смисъл да се удължи и слиэа эад бронята.Эа да се отвори,се бърка под бронята.Аэ лично не го видях кака точно става работата,эащото баджанака работи в Ботевград,а аэ просто минавах от там. Надявам се,да съм ти помогнал.И ако може кажи от каде я купи таэи решетка,и каква е цената

Редактирано от curica
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей колега!до колкото разбрах лост4ето за отваряне няма от къде да се покаже за да си отвори6 капака.та...взима6 1 най-обикновен гае4ен клю4 ''лула''(по голям за да мине лост4ето през него),напъва6 го за да се изкриви надолу и си отваря6 капака ве4е под самата ре6етка(в най-далната 4аст на капака)работи безотказано и ни6то не съсипва6.дано съм бил полезен,успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тази решетка колите замязват на хлопели :flipoff:

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей колега!до колкото разбрах лост4ето за отваряне няма от къде да се покаже....

Ето това е наистина добра идея.Много благодаря,колега!Направих го и работи,направо е гениално!

Иначе решетката я взех от Германия,чрез ebay,но ми излезе 75лв.Даже малко ме е яд,сигурно тук може да се намери и по-евтино,но нямаше кой да се занимава.Ето снимки,преди и след.

Знам,че ще има за и против,както и хапливи коментари,но коментирайте,нали всеки има право на мнение :bia:

И още веднъж благодаря на колегата mihail milev за така простата и всъщото време уникална идея :respekt:

post-10893-1252500986.jpg

post-10893-1252500996.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесна е! Ако си намеря за толку пари и аз ще се обзаведа.

Обърни внимание на халогените, много грозно си изимитирал големи кръгли халогени

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен ми допада тая решетка

а относно халогените-пробвай с черна мрежа да покриеш отворите в лайстните

така някак си не е много много красиво според мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прилича на калорифер B)
щом му харесва на колегата,ако ще и на стар зил да прилича,какво от това.Мене лично ми харесва много
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега проблема с отварянето на капака се оправя бързо и лесно, но сега колата не е при мен да я снимам да видиш как съм го направил маха се целия лост и на негово място надолу зад решетката виси малко жило което се натиска надолу и освобождава осигурителната кука.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...