Jump to content

Темпомат (Cruise control) A4 B5


stilko

Recommended Posts

На ‎25‎.‎5‎.‎2010‎ г. at 20:15, EZIA написа:

Здравейте,фенове на кроиз контрола.След дълго ровене из нета най-после и аз се сдобих с такава екстра.Повярвайте ми много е удобна.За любознателните качвам и схема за монтаж.

П.С.Поставен е на кола А-4 1,9 TDI 90ps. 1995 г. двигател 1Z.

gra_b5_diesel.pdf

 

gra_b5_diesel.pdf

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 134
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...
На 9/22/2017 at 17:06, varel komfort написа:
 

Колега и аз търся схемата

Изпратено от моят SM-G903F с помощта на Tapatalk

Редактирано от VBI
Цитиране на преходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On ‎25‎.‎12‎.‎2015‎ г. at 6:21 AM, Стоил Дрингов said:

Здравеите колеги.Аз съм с ауди а4 1.8Т 1998 година и имам темпомат които мисля че е фабричен.Колата е с жило и е типтроник.Всичко по темпомата работи но все още не съм открил как точно да го използвам понеже имам колата от скоро.Мога да погледна кое как е свързано и да кача снимки за тези които имат проблем с свързването

Колега, може ли малко снимки на свързването, примерно от къде минават маркучите на вакуум помпата и т. н?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Имам всичко налично за темпомат от AEB 1.8T. Трябва да монтирам на 1.8 ADR. Гледам, че разликата е само в планката на актуатора, коята я търся. Има ли друга разлика и откъде мога да купя тази планка за да не я майсторя аз?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Здравейте , и аз като повечето имам проблем със свързването. При мен при лоста има една букса с три пина(на снимката се вижда). Въпроса ми е тя каква роля играе, защото на новото лосче няма място за нея а само шест пиновата букса? Колкото до буксите при CPU предполагам е схемата преди 99година тъй като не съм с бяла букса. Колата е 1.9 116 ajm лосчето е било на q

1.8T надявам се не е проблем или от там идват разликите? Ще съм благодарен на всякакви съвети

IMG_20180611_150833.jpg

IMG_20180611_150500.jpg

IMG_20180611_150433.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...