Jump to content

Акциз някой знае ли нещо ?!


Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Отговори 67
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Сега по Европа ТВ написаха, че България е осъдена от Европейски съд, да върне акциза платен след 01.01.2007г.

Някой да има по конкретно инфо?

Редактирано от alexvan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мизерия... Не само, че ще трябва сега да плащаме такава огромна сума, но и ще я платим на малоумни гъзета със стари БМВ-та, които освен, че са сред най-опасните на пътя, са и със стари коли, замърсяващи многократно повече от новите..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мизерия... Не само, че ще трябва сега да плащаме такава огромна сума, но и ще я платим на малоумни гъзета със стари БМВ-та, които освен, че са сред най-опасните на пътя, са и със стари коли, замърсяващи многократно повече от новите..

аре по - полека пич

кат съм броил на няколко пъти по десет бона мазен бемвист ли съм или съм опасен на пътя

стига с тея недомислени категоризиции

по - добре роптайте по скапаните измислени правила, дат направиха големите коли да са още по - космични

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами а дано - честито на печелившите, този акциз ни разказваше бая време играта и сега има малък реванш.

аре по - полека пич

кат съм броил на няколко пъти по десет бона мазен бемвист ли съм или съм опасен на пътя

стига с тея недомислени категоризиции

по - добре роптайте по скапаните измислени правила, дат направиха големите коли да са още по - космични

Мани я ебава се слаФка па ти :sporty:

Иначе данък лукс ли визираш?

Редактирано от nmm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе може и аз да съм реагирал леко по - несмислено, ама сети се какъв е кефа да се ръсиш и после пък хем че си тъпак, хем пък те ебават.

плюс това толкова време се съдя с митниците за тея акцизи и досега винаги отказват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо щях да пиша и аз и гледам са ме изпреварили.

Лошото е, че няма да се връщат целите суми, а само разликата до акциза на нова.

Нищо де. Здраве да е.

Честито на мен и останалите печеливши.

Макар да съм убеден, че ще ни заринат с изисквания и т.н. и ще трябва да платим поне по 1000 по адвокати.

Редактирано от Hater
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе може и аз да съм реагирал леко по - несмислено, ама сети се какъв е кефа да се ръсиш и после пък хем че си тъпак, хем пък те ебават.

плюс това толкова време се съдя с митниците за тея акцизи и досега винаги отказват.

споко ве пич

не вервам да си опрел до тия акцизи

нали

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е като не е, дай да ги оставим, тъпия пожарникар да похарчи и тях :megacool:

акциза отдавна го похарчиха ве

и не го е похарчил ББ

А МОЖЕШ САМ ДА СИ ПРИПОМНИШ КОЙ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

акциза отдавна го похарчиха ве

и не го е похарчил ББ

А МОЖЕШ САМ ДА СИ ПРИПОМНИШ КОЙ

Според мене не е похарчен,а откраднат.

П.П. В Родопите по време на последното правителство, стотици "бизнесмени" са станали милионери за нула време. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

И така,след 9 месеца темата е актуална.Пиша тук да не се зачекват дъвкани неща на ново.Всички които мислеха ,че възстановяването на акциза е измама да знаят че са в голяма заблуда.Митницата ми възстанови моя,след близо 2 месеца чакане,съветвам всеки които е внесъл акцизен автомобил в периода 2007-2010 да си потърси парите.

Който се интересува , а не знае,да пита.Документите за възстановяване съм ги внесъл лично,без митническа агенция.

Поздрави на всеки който си е взел обратно парите от държавата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...