Jump to content

Възможно ли е ?


Recommended Posts

На Б5 коша по принцип е доста тесен и ще е тегава работа. На дължина задължително ще трябва да се отреже хийт шийлда и може и да стане, но на ширина ако е по-широк от вешестака квато и обувалка да се извади няма намъкване. Търси най-добре по чуждите форуми такъв проект, ако няма питай, ще ти отговорят. Тука във форума едва ли някой може със сигурност да ти даде отговор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даже и да влезе не можеш го запали, така че не се хаби излишно

Защо пък да неможе да се запали ?

ето още 1 снимка http://dox.bg/files/dw?a=9ea21a3841

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е ясно, ами имобилайзера. Това ми прилича на S4, а на новите коли имобилайзера е в четири компютъра, на 4-та трябват само около 3.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами нали това казвам, заедно с мотора се присажда цялата инсталация с компютрите, включително и таблото. Верно, че ел. частта е най-голямата хуйня особено при новите мотори, където имат километри кабели, ама се прави не е невъзможно.

Ето един много интересен проект на присаждане на S62 от М5 Е39 в Е30 купе. Трансплантацията почва от 11 стр. Сорс - дрифтинг форума :steinigung:

http://drifting-bg.com/forum/viewtopic.php...c&start=150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще влезе като у тях си :bia:

най-доброто изпълнение тук но и този определено не се шегува :gruebel:

Даа,определено човека е тотално пристрастен,евала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя мотор го гледах в мобилето на някаква смешна сума за комплекта скорости, мотор и инсталация.

Факта, че още не е продаден съвсем не е случаен :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво е stendalone ECU. А иначе се продаваше една S5 на части, познат купи седалките и лайстните от карбон за 13 бона. Интересно, идваха ченгета да я оглеждат за VIN -a, Криминална лаборатория, а той нашия човек казва, "само тази не съм я крал " :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както са казали предците ни.Няма невъзможни неща,стига да имаш въображение и всичко може да стане :hilezh::gut::bia:

Редактирано от pleyboi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само с въображение не става пич....иска много много кеш....

а по темата не знам как може да влезне 8цил мотор в тоя кош освен със зверско преправяне по купето, ама като знам 2,7т мотора как е натъпкан в коша ......

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То е ясно че 2.7Т мотора по-лесно влиза в коша на (B5) който е бил с мотор V6...

А питането ми е много трудно ли влиза пак при (B5) но с V4 мотор? ...

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво е stendalone ECU

Афтърмаркет компютър, който поема управлението на цялата кола.

А тоя английския проект наистина е уникален. Като се почне от преправянаето на цялото купе в RS реплика, до трансплантацията на мотора - 4.2 V8 от S8 340 коня, код АНС. Стандартно е бил с автоматична кутия, която пича сменя с 6 степенна от S4, предни полуоски от Б5 РС4 и задни от Б5 2.8 куатро. Електрониката е VEMS, без МАФ, с добавен 3 баров МАП (оригинално мотора не е с електронен дросел) и широколентова ламбда, вместо стоковите 2 обикновени. Ограничителя е настроен на 7500 об/мин. Тегло - 1540 кг напълно оборудвана. Плановете са по-натам да се добавят 2 турбини, електрониката има опция да ги управлява.

Мога да кажа само респект за двугодишния труд на пича, това се казва маниак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

V4 :f_ck_you: на ЗАЗ или СААБ?

Добре изглежда си загубил смисъла в първото изречение дето съм написал или не си пожелал да разбереш че съм искал да съкратя писането като съм казал V4 - вместо в коша на Ауди А4 модел (B5) с 4-цилиндров мотор.

Така вече се надявам да си ме разбрал ... и да я няма тая нотка на подигравка откъм твоя страна. :f_ck_you:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ква ли сума ще трява за тая далавера ?? Трява да ида до Проспеед да ги питам :f_ck_you: ако е м/у 10-15к си заслужава (без двигателя)? продавам и стария двг за некой лев и карам РС4 :f_ck_you:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако наистина мислиш, че 10-15к си заслужават, намери двигател и ми се обади да го насадим за под 10к :D

До колкото разбирам няма как да стане , тай като б5 адр няма куатро и го няма канала, а само на предно ще сцепи колата на 2 :f_ck_you: май само Б6 купе с куатро ще свърши работа :f_ck_you:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...