Jump to content

BMW vs Audi A6(последната 100-ца)2.5 tdi 150hp


Recommended Posts

  • Отговори 466
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Бе ладите са си екстра ама не и ако търсиш бързина.

По принцип си е така,но ето какво се получи при един приятел с колектор от уно турбо,някаква турбина от моргата,турбопътищата са изцяло от водопроводни части(в момента се кара на 1 бар и засега държат),единственото нещо в колата което струва някакви пари е Мегаскуирта(но и той му беше поставен по приятелска линия),дифа е заварен а двигателя не е отварян:) .С малко пари се получи доста добра колица за трошене за събота и неделя а даже и се пусна с нея в кръга от Пистовия шампионат който беше в Хасково.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bimero, дай да те пробвам с на сестра ми Астрата?

2.0Т, нали си бърз ;) ;) :bia:

Магистралата събота 21:00 идвай и ме пробвай!!!!!!!! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тъи като всички сте батки,предлагам дръпка с каквото кажете колата е поло 92 атмосферен дизел 1.4!с подобрения

нафта на половин цена от реисовете и празна жабка с цел олекотяване!и понеже сум пич ще карам на задна и ще ви чакам в mc,donalds пазарджик с пълна маса! :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тъи като всички сте батки,предлагам дръпка с каквото кажете колата е поло 92 атмосферен дизел 1.4!с подобрения

нафта на половин цена от реисовете и празна жабка с цел олекотяване!и понеже сум пич ще карам на задна и ще ви чакам в mc,donalds пазарджик с пълна маса! :lol:

Аз със олекотено Поло не се дърпам :lol: сложи му всичко във жабката и съм навит!За пълната маса ти вярвам,че ще ни чака,но има ли смисъл да дойда и да ме прекършиш с Поло 92-ра! :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз със олекотено Поло не се дърпам :lol: сложи му всичко във жабката и съм навит!За пълната маса ти вярвам,че ще ни чака,но има ли смисъл да дойда и да ме прекършиш с Поло 92-ра! :zustimm:

:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...