Jump to content

BMW vs Audi A6(последната 100-ца)2.5 tdi 150hp


Recommended Posts

Ето ти замервания с едно 325TDS с няколко чипа и надуто турбо и моето ауди на газ,покажи клипа и в твоя форум и пиши тяхните коментари

http://www.clip4e.com/play_audi_kuatro.htm

я сподели сега твоята кола като е супербърза от 0-100 за колко сек ги вдигаш

Човече ти на какви хапчета си?????????????????????????????Идваш замерваш се срещу мен(за да можеш да прецениш с колко умрял ТДС си се замервал с много чипове)!!!!!!!!!По Умрял старт на БМВ не съм виждал,но както и да е,а ти си тръгна супер!!!!!!!!!!!!!В нашия форум няма как да го пусна защото няма вече такава категория............!И последно колата ми не е супер бърза!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Като се замерим ние двамата тогава може да коментираш състоянието и вървежа на колата ми(не че сега не може,но няма смисъл)!Другата седмица съм вън от бокса и съм на линия заповядай!!!За мястото ще пиша допълнително!

За ускорението ми до 100км/ч е много относително защото е замервано с ГПС със сликове и махнат фар с едни магии в резервоара!!!!!!!!!!!!!!

Редактирано от Bimero
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 466
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

То това БМВ от клипа освен сажди и черен пушек като запалени гуми на поклади ... друго не виждам в него което да впечатлява с нещо :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Vorsprung durch Technik 3 Не бъди толкова сигурен, много като тебе вече плакаха :steinigung::flipoff: Двигателя ми е в добро състояние и това е главното на което разчитам :flipoff:

Редактирано от ChillToucH
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Vorsprung durch Technik 3 Не бъди толкова сигурен, много като тебе вече плакаха :flipoff::hilezh: Двигателя ми е в добро състояние и това е главното на което разчитам :flipoff:

И това ще проверим!!!!!!!!!!!!!!!! :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човече ти на какви хапчета си?????????????????????????????Идваш замерваш се срещу мен(за да можеш да прецениш с колко умрял ТДС си се замервал с много чипове)!!!!!!!!!По Умрял старт на БМВ не съм виждал,но както и да е,а ти си тръгна супер!!!!!!!!!!!!!В нашия форум няма как да го пусна защото няма вече такава категория............!И последно колата ми не е супер бърза!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Като се замерим ние двамата тогава може да коментираш състоянието и вървежа на колата ми(не че сега не може,но няма смисъл)!Другата седмица съм вън от бокса и съм на линия заповядай!!!За мястото ще пиша допълнително!

За ускорението ми до 100км/ч е много относително защото е замервано с ГПС със сликове и махнат фар с едни магии в резервоара!!!!!!!!!!!!!!

Ихххххх колегата с бмв-то колко кротък беше , сега как запали малиииии, споко колега, не съм казал, че ще се гонкам с теб,освен ако си навит за отсечка от 250 метра,все пак тежа 1500 кг/в багажника си имам допълнителни боклуци -над 100 кг/ и нямам намерение да си олекотявам колата,само споделих случилото се :flehan: пък и както подчертах карах на газ,че ми свърши тогава бензина,а пушилката беше нарочно,за да не се види как изостава на финала.Мисля че ако се настъпим с теб,старта ще е мой ти ще ми въртиш 20 метра гуми, а аз ще съм вече на финала и на мен ще ми превърти само задната дясна и то 20 сантиметра,тъй да знайш.Не ми се дават излишно 100 лв за един старт ,че и мога да изям бой от твоите колеги от форума,ако те бия,вие с бмв-тата сте много некултурни и като нещо ви изложат,налитате на бой.Кажи сега за колко сек вдигаш 100 с гуми,без гуми, не се срамувай няма да ти се смеем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ихххххх колегата с бмв-то колко кротък беше , сега как запали малиииии, споко колега, не съм казал, че ще се гонкам с теб,освен ако си навит за отсечка от 250 метра,все пак тежа 1500 кг/в багажника си имам допълнителни боклуци -над 100 кг/ и нямам намерение да си олекотявам колата,само споделих случилото се :flehan: пък и както подчертах карах на газ,че ми свърши тогава бензина,а пушилката беше нарочно,за да не се види как изостава на финала.Мисля че ако се настъпим с теб,старта ще е мой ти ще ми въртиш 20 метра гуми, а аз ще съм вече на финала и на мен ще ми превърти само задната дясна и то 20 сантиметра,тъй да знайш.Не ми се дават излишно 100 лв за един старт ,че и мога да изям бой от твоите колеги от форума,ако те бия,вие с бмв-тата сте много некултурни и като нещо ви изложат,налитате на бой.Кажи сега за колко сек вдигаш 100 с гуми,без гуми, не се срамувай няма да ти се смеем

Не виждам за какво палене говориш,но щом казваш........!Не знам там от където си ако бият тук само се замерваме и няма значение кой е победител,а и в повечето случай съм сам!Ако имаме време пием по нещо,ако ли не си стискаме ръцете с "ТВОЙТЕ" колеги и си тръгваме по живо по здраво!!!Който се е гонил с мен знае и ще потвърди(от този форум за момента са двама човека)!Прочети си хубаво първото мнение и прецени дали аз се паля или ти се заяжсаш.Със сликове,без ляв фар и добавките 0-100:7.947сек!!!Много коли са доста по силни от мен и без сликове,но на мен силата ми е след 140км/ч!Колата ми е тромава 0-100км/ч и попринцип не е предназначена за драг!Не ми каза от къде си и затова ти предложих замерка,явно не си от София и няма как да стане(жалко)!Ако съм прекалил с тона се извинявам не съм го направил нарочно!

Редактирано от Bimero
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0-100:7.947сек!!!

От Русе съм и от 0-100 ги правя за 8,8 сек,но нали ти казах , че съм по тежък от теб

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Русе съм и от 0-100 ги правя за 8,8 сек,но нали ти казах , че съм по тежък от теб

Мерих скоро колата и без мен и с празен багажник+никакъв бензин=1400кг!Аз съм 107кг и малко бензин смятай!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо си се превъзбудил, изпусни пАрата и остави момчето на мира...

Другия или по-следващия уикенд русенската бмв секта ще се събират да се замерват и ме искат на чертата. Ако си навит, слагаш бенц и идваш с мен да видиш колко са некултурни и дали някой ще ти налети на бой, ако случайно запишеш победа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Vorsprung durch Technik 3 Не бъди толкова сигурен, много като тебе вече плакаха :flipoff: :flipoff: Двигателя ми е в добро състояние и това е главното на което разчитам :bia:

ем мислим и моя е добре,ама аз не плачем попринцип и да ме бият

ела и гледай квото искаш нема ядове.Тая кола ако има чип нема да има каране с това предно :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо си се превъзбудил, изпусни пАрата и остави момчето на мира...

Другия или по-следващия уикенд русенската бмв секта ще се събират да се замерват и ме искат на чертата. Ако си навит, слагаш бенц и идваш с мен да видиш колко са некултурни и дали някой ще ти налети на бой, ако случайно запишеш победа B)

Сигурно е от шоколада, но това е супер, знаеш ли къде ще се събират

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С пясачен часовник ли го измери ? :gut:

:wall: Един приятел ме снима с камера и на клипа се вижда таймерчето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно е от шоколада, но това е супер, знаеш ли къде ще се събират

Знам къде е ама имай предвид, че там се кара четвърт миля, такива дисциплини 250 метра няма!

Като наближи ще ме потърсят и ще ти се обадя да дойдеш и ти... даже съм ти намислил един ТДС да видим какво ще се случи :littleangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти замервания с едно 325TDS с няколко чипа и надуто турбо и моето ауди на газ,покажи клипа и в твоя форум и пиши тяхните коментари

http://www.clip4e.com/play_audi_kuatro.htm

я сподели сега твоята кола като е супербърза от 0-100 за колко сек ги вдигаш

тоя клип е трепач, доста силни коли гледам :littleangel: баси пауара тоя с нафтовата бима е като оръжие за масово унищожение ,ако и вървеше както пушеше не ми се мисли

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоя клип е трепач, доста силни коли гледам :littleangel: баси пауара тоя с нафтовата бима е като оръжие за масово унищожение ,ако и вървеше както пушеше не ми се мисли

Тогава като приключи с гонките,отвори отпред капака и смени някаква кутия/казаха че било друг компютър :flipoff: / и тогава не пушеше

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерих скоро колата и без мен и с празен багажник+никакъв бензин=1400кг!Аз съм 107кг и малко бензин смятай!

батенце не се ли лъгахме с тебе на ОМВто в дружба една вечер как ше те бегаме със зелената жигула с "Ако зациклиш" винилите

и ти като видя че я палиме на бутане се отказа ;) това ако не си ти със суперспринт генерацията за 2000 лева те ме на ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
батенце не се ли лъгахме с тебе на ОМВто в дружба една вечер как ше те бегаме със зелената жигула с "Ако зациклиш" винилите

и ти като видя че я палиме на бутане се отказа :) това ако не си ти със суперспринт генерацията за 2000 лева те ме на :)

Да братле,същия :D .Но пропускаш факта,че се престраших и ти предложих да се замерим на 700лв,след като ти първо ми отказа с думите:Колата си без пари не чупя!!!" и аз си викам опа тука нещо не е наред :):).После дойдох и ти предложих на пари!След това почна да се смееш :) и ми викаш то колата ми не струва толко..............и ,че се базикаш и т.н!Искам да подчертая,че ти се вързах много и едвам се навих да ти предложа на пари!Разбрах,че Жигулата предала богу дух на Булгара(поправиме ако греша)и моя приятел с Калибрата се замерва с твоя приятел с белия Голф!И ако не се лъжа тогава се замервах със синия 318 ис+многото модове!

Поздрави пиши едно Л.С какво стана с Жигулетката!

Редактирано от Bimero
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да братле,същия :bia: .Но пропускаш факта,че се престраших и ти предложих да се замерим на 700лв,след като ти първо ми отказа с думите:Колата си без пари не чупя!!!" и аз си викам опа тука нещо не е наред :flehan::respekt:.После дойдох и ти предложих на пари!След това почна да се смееш :hilezh: и ми викаш то колата ми не струва толко..............и ,че се базикаш и т.н!Искам да подчертая,че ти се вързах много и едвам се навих да ти предложа на пари!Разбрах,че Жигулата предала богу дух на Булгара

Поздрави пиши едно Л.С какво стана с Жигулетката!

Да братле колата се запали :flehan: иначе беше голяма драма същата вечер

Оямото ти ся и руското автомобилостроене ли отричаш :flehan:

Редактирано от lubomir anastasov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...