Jump to content

ауди А6 Ц5 авант 2.5тди грацко колко хар4и тип троник


mnakov

Recommended Posts

Можеш и търсачка и гугъл да ползваш: като напишеш - технически данни на ауди

излиза това: http://audi.testdrive.bg/modification/2430...attro150Hp.html

а и ето 1 което се продава

http://testdrive.bg/announce/7364.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много - особенно ако е зима и термостата ти е заминал - акто мен :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

550 мили(913км) с един резервоар(70 литра)-смесено каране.Компа ми показва 42мили за галон,но моята е мултитроник.

Редактирано от kvasilev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много - особенно ако е зима и термостата ти е заминал - акто мен :lol:

каде седи този термостат

Много - особенно ако е зима и термостата ти е заминал - акто мен :)

а каде стои този термустат

550 мили(913км) с един резервоар(70 литра)-смесено каране.Компа ми показва 42мили за галон,но моята е мултитроник.

ас минавам с 70л 450км максимално грацко софиа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,то моето градско е малко особено-500метра до работа и обратно,а и градчето ни е малко.Извънградското ми е само по магистрали с максимум 140км/ч.Та от 550мили може би максимум 100 са градско:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

каде седи този термостат

а каде стои този термустат

ас минавам с 70л 450км максимално грацко софиа

:bia:

а ,аз си мислих че моята гори много... същият разход само че бензин, 2,4 куатро, типтроник автомат....а за движение...какво да кажа... живея в Хага...(без коментар... :birthday::bia: ....)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

каде седи този термостат

а каде стои този термустат

ас минавам с 70л 450км максимално грацко софиа

Като свалиш предната броня и радиатора , между ремъците :birthday:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

грацко

грацко мацко се пише градско

каде седи този термостат

а каде стои този термустат

ас минавам с 70л 450км максимално грацко софиа

термостат си го уцелил първия път само

каде ... се пише къде

ас .. аз

софиа ... София

/пак ще ме насерат, че правя забележки... ма боли ме фара

барем срещу неграмотността можем и сами да си помогнем/

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

грацко мацко се пише градско

термостат си го уцелил първия път само

каде ... се пише къде

ас .. аз

софиа ... София

/пак ще ме насерат, че правя забележки... ма боли ме фара

барем срещу неграмотността можем и сами да си помогнем/

:respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Значи да не се чудя повече при кой майстор да ходя хахахаххаа И моята с 1 резервоар изкарва максимум 450км. Тея дни мислех да ходя да гледат помпата, но явно толкова си горят тея зилове :) Проблема е само, че в тази криза взе да се усеща вече :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

грацко мацко се пише градско

термостат си го уцелил първия път само

каде ... се пише къде

ас .. аз

софиа ... София

/пак ще ме насерат, че правя забележки... ма боли ме фара

барем срещу неграмотността можем и сами да си помогнем/

Щях да пиша, че си забравих граматиката от четене на тази тема. Но тогава стигнах до твоя коментар. :flipoff:

По темата: моите впечатления са 12 градско и 7-8 извънградско. За сравнение при ръчна скоростна кутия, без куатро - 10 градско и 6.5 - 7.5 извънградско.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моята е типтроник,куатро и гори в София 15 на сто не пада под него два пъти я заси4ах!!!И аз бях пуснал същата тема,защото ми хар4еше 16,2 градско сега падна на 15,5 големи лами са 2,5 TDI не са за каране в кризата!!!:bia:))

Редактирано от djbobara
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че А6 Ц4 ABC на бензин е със същия разход (градско 15 извънградско 10) къде е идеята на дизела тогава :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е от същия фасон - типтроник, куатро.

Градско харчи поне 15 (Максимум е стигала до 20 когато температурата навън беше -20 градуса).

Извънградско между 8,5 и 10 според качеството на нафтата.

За мощността и килата на колата разхода никак не е голям. Имам и опел (2.0 ТДИ, 82hp), който е наполовина като мощност, извънградския разход е почти същия, а на градско е по-малко с около 30%. Предимствата на дизела пред бензина са - по-нисък разход за същата мощност, особено е подходящ за хора с тежък десен крак. Харесвам дизела, защото носи на юркане без това да се отразява драстично на разхода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предимствата на дизела пред бензина са - по-нисък разход за същата мощност, особено е подходящ за хора с тежък десен крак. Харесвам дизела, защото носи на юркане без това да се отразява драстично на разхода.

Колега колко коня е 2,5 ТДИ нали има и 150 коня, че то ABC-то е 150 коня къде е по нисък разхода при дизел 150 коня от бензина че невидях. На мен разхода ми на газ с ГИ при 150 коня мотор ми е 14-16/100 газ градско и 10/100 извънградско с една неработеща ламбда сонда. Не виждам никаква икономия при тоя дизел, или ако я има то тя е в главите на каращите дизел, упс това прозвуча малко заядждащо :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега колко коня е 2,5 ТДИ нали има и 150 коня, че то ABC-то е 150 коня къде е по нисък разхода при дизел 150 коня от бензина че невидях. На мен разхода ми на газ с ГИ при 150 коня мотор ми е 14-16/100 газ градско и 10/100 извънградско с една неработеща ламбда сонда. Не виждам никаква икономия при тоя дизел, или ако я има то тя е в главите на каращите дизел, упс това прозвуча малко заядждащо B)

ОК, съгласен съм, газта несъмнено е по-изгодна от дизела. Както е по-евтино да караш с метан, рафинирано олио, маргарин, собствено-ръчно сглобени бутилки (тип талибанска бомба) и т.н. Вярно, да караш бензин е по-готино, ама да ми кажеш, че на газ е супер?

Хайде да ги пробваме някой път, ей тъй за проба - 150 коня на газ срещу 150 на дизел?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че А6 Ц4 ABC на бензин е със същия разход (градско 15 извънградско 10) къде е идеята на дизела тогава B)

Сложи му на тва Ц4 куатро ,типтроник и още 200 кила и ще видиш къв ти е разхода в града B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бахти... кви коли карате бе хора- 15-20 градско

Мойта последния резервоар София-Варна-Бургас-Стара Загора-София със близо 200км градско във Варна или инак казано общо 1150км с 58,83л, т.е. 5,11/100 нафта, обикновена нафта от ОМВ. Наистина на магистралатите само на 120, извън магистралата 100 всичко на автопилот. Градско харча между 8,5-9,5 и то февруарско софийско градско. Вярно че колата е 163 коня, само с предно, фейслифт седан, ама 'бах това куатро и типтроник, ама да е двойна разликата...

Редактирано от KikoTM
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми на къси отсечки почти двоино качват - чистата истина - ма ако питаш в темата "Каква кола да си купя" - задължително ще ти кажат куатро типтроник - иначе не си "автотаабетлия" :hilezh: - ма кога и за кво ще ги ползваш тез екстри виртуална работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бахти... кви коли карате бе хора- 15-20 градско

Мойта последния резервоар София-Варна-Бургас-Стара Загора-София със близо 200км градско във Варна или инак казано общо 1150км с 58,83л, т.е. 5,11/100 нафта, обикновена нафта от ОМВ. Наистина на магистралатите само на 120, извън магистралата 100 всичко на автопилот. Градско харча между 8,5-9,5 и то февруарско софийско градско. Вярно че колата е 163 коня, само с предно, фейслифт седан, ама 'бах това куатро и типтроник, ама да е двойна разликата...

Сложи си 3-3,5 отгоре (заради автомата + куатрото) на твоите 9,5 и ето ти 13 :hilezh: Добави и още 0,5-1л заради това , че ти е по-хубав и нов двигателя и си готов :hilezh:

Редактирано от acho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...