Jump to content

Мнение за тази оферта


Recommended Posts

Искам вашето мнение отностно конкретната оферта. http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topme...&f1=details

Някой ходил ли е да я гледа?

Качествата на автомобила са ми ясни,но не е ли прекалено ниска цената ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми малко е ниска цената за таз кола ама той човека си пише: "Спешно" :stupid:

спортен салон с памет на шоф. седалка ------> ей това ме разби :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е имала зверски удър или нещо подобно...

Верно, че в момента в който я изкараш от магазина пада с 20% цената, ама тази наистина е прекалено евтина :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На много малко КМ. е. Тя е в гаранция на практика, аз залагам че е вкарана от САЩ. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е, но в щатите струва около 58-60к долара. Ако махнем 20-те процента както казва колегата става към 45к долара в най добрия случай. Което пък дава 65к лева. Като сложиш транспорт, такси, мита и т.н. никога няма да излезеш на 53к лева :hilezh:

Редактирано от Panta77
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В САЩ този модел дизел го няма.Колата е мания.Малко ниска е за моя вкус и за траповете по пътищата в момента.

Според мен цената не е ниска,нормална си е.Толкова нова кола предполагам може да се проследи от къде е купена нова,поддържана и дали са и реални километрите,които исглеждат подозрително малко за 2 годишен дизел.За тези пари може да се вкара и Allroad от Западна Европа.

Редактирано от simbat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори и да е почти нова ако е имала зверски удар и не е правена в официален сервиз,няма как да се проследи по историята.

Аз също имам такива подозрения и се сещам,че ми разправяха скоро една история за един пич с ново РС6,който се смял на ценовата листа на Порше за тази кола и обяснявал колко тънко я бил взел.В крайна сметка колата се оказала с напълно нарушена геометрия...защо ли ? :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то ако не може да се проследи дали е имала зверски удар колата по никакъв начин,то би следвало и дилърите на Ауди да не разберат и гаранцията и да си важи.Ама този сценарии дълбоко ме съмнява.Ако действително е имала удар,и то зверски един добър автотенекеджия с бърз оглед би установил кое как е било колкото и перфектно да е оправена ! А и ако това се е случило в Германия едва ли информацията от застрахователя е трудно да се намери.Ама кви теории развиваме само защото колата е пусната на реална цена.То човек да го е страх да си пусне колата за продажаба изгодно,че веднага ще тръгне слух че нещо и има :unsure:

За САЩ си има карфакс за следене на историята.Ето как вървят там 2 годишните А6-ци.Има само 3.2V6 и 4.2V8 бензин 2008 г.Allroad за съжаление изобщо не се предлага новия модел за Американския пазар.

http://www.automobilemag.com/am/2008/audi/...numListings=150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....

Само да вметна че въпросната кола е на 8199 км, С-лайн и дизел /европеец/. Според мен ако всичко в обявата е вярно тая кола може да се продаде по скъпо в Германия.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна че въпросната кола е на 8199 км, С-лайн и дизел /европеец/. Според мен ако всичко в обявата е вярно тая кола може да се продаде по скъпо в Германия.

100% вярно.

А относно километрите, то е ясно. Карала е бабичка и е ходила само на пазар с нея :unsure:

Редактирано от Panta77
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е да е имала сериозен проблем с лизинговите вноски и колата вече да е отнета.

Обаче наистина тези километри са нереално малко.

Няма какво да умуваме тук и при интерес се хваща "правилният" човек и се прави оглед.

Опитните спецове надушват дори претърпян лек удар. :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди години някакъв сече пътя на чичо ми. Той отбива в банкета, в един чакъл ABS, това- онова всичко ОК, обаче леко избърсва една табела от дясно и колата беше натисната по цялата дясна дължина освен предния калник.

Ходи в Германия да му я правят и обясни че са му сменили всичко с нови ламарини и съответно нови пластмаси и боя. Е, толкова кадърен ремонт не съм виждал и до ден днешен. :hilezh:

Така че ако се проследи историята и има регистриран удар, не бих бил чак толкова скиптичен. Все пак има майстори и майстори... Виж ако си личи че е удряна, а не е регистриран удара - тогава е по-лошо ;)

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за мен най - смущаващото е, че няма снимки на предницата

само под лек наклон

+ това е давал и някакви други сравнителни снимки доколкото схванах

които пък не са на ес - лайн

има нещо съмнително, но само на място, така по снимки - забрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...