Jump to content

Стойчица за шишенце (чашка) в нашия автомобил.


Recommended Posts

евала отивам да бачкам

точно от това имах нужда

даже и от другата страна ще монтирам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

На двете предни седалки съм монтирал поставки. Стойките са от детски седалки, самите им закачалки бяха закрвени като куки и се закачаха застолчетата, наложи се с пистолета за горещ въздух да нагрея куката и да и придам формата, която ми беше нужна след това я отрязах на нужната дължина. Самата поставка я закрепих за пластмасовата част под седалката с един болт. Успех в начинанието! :f_ck_you:

Редактирано от pif
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Стойките са от детски седалки...

В смисъл,че цялата поставка за чаша или на твойте снимки поставка за бутилка е от детски седалки,така ли?! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В смисъл,че цялата поставка за чаша или на твойте снимки поставка за бутилка е от детски седалки,така ли?! ;)

Да самата поставка за чаша е от детска седалка по точно (Купувани са от Куфланд)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де,ама не виждам къде е подсветката на стойката за бутилка :flipoff:

недей го дразни ся..

утре ше е измайсторил нещо светеще с 4 преплетени кръга.. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де,ама не виждам къде е подсветката на стойката за бутилка :)

:flehan: Coming soon

Браво на колегата !

Аз си оставям бутилките в лоста за издърпване на пасажерската седалка напред...Проблема е освен с бутилките и с чашите.

Редактирано от mitsubishi galant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:flehan: Coming soon

Браво на колегата !

Аз си оставям бутилките в лоста за издърпване на пасажерската седалка напред...Проблема е освен с бутилките и с чашите.

ейййййй........точно така и аз се справям с шишето (бутилка)

най мразя айрана да ми се пличне върху грижливо събраните жълтици .

Сега очаквам проект за скара в жабката.

хрумва ми идея за още едно стъкло-миещо резервоарче с изведени дозиращи тръбички прилежно комуфлажирани в сенниците доставящи разхладително-освежаващи напутки до пресъхналите и напукани устенца.

Всичко това с широко скроена усмивка,разбира се. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доставящи разхладително-освежаващи напутки до пресъхналите и напукани устенца.

Всичко това с широко скроена усмивка,разбира се. :hilezh:

тука нещо на орална любов ми намирисва

Редактирано от lubomir anastasov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доставящи разхладително-освежаващи напутки до пресъхналите и напукани устенца.

Всичко това с широко скроена усмивка,разбира се. :steinigung:

тука нещо на орална любов ми намирисва

ми намирисва и напутки

Не е добра идея ......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак раздела е тунинг,концепти,спорт,подвизи,в случая няма нищо от 4те и хич няма да е зле да се отвори тема "направи си сам"и да се пускат там всички изобретения подсветки и разни други.Имаше една тема дето се радваше много месеци на невиждан досега интерес "светеща топка на скоростния лост :flipoff: ",нечувано и невиждано по света постижение.Не съм против идеите,но май не са за тук.нямам нищо против темата,даже в Б4 няма къде нищо да се сложи и е добра идеята.Просто изказвам мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ейййййй........точно така и аз се справям с шишето (бутилка)

най мразя айрана да ми се пличне върху грижливо събраните жълтици .

Сега очаквам проект за скара в жабката.

хрумва ми идея за още едно стъкло-миещо резервоарче с изведени дозиращи тръбички прилежно комуфлажирани в сенниците доставящи разхладително-освежаващи напутки до пресъхналите и напукани устенца.

Всичко това с широко скроена усмивка,разбира се. :flipoff:

бъзикай се ти ама вече проекта е разработен хладилник в багажника си имам остана скара на задната седалка

и отварям кебапчийницата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Pif сега за лятото е добре да се измисли стойката да е пред духалкита е климатика.Доста се замислям по въпроса но до сега нямам решение :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Pif сега за лятото е добре да се измисли стойката да е пред духалкита е климатика.Доста се замислям по въпроса но до сега нямам решение :hilezh:

Ами мислете колеги щото аз ще избягвам да пиша вече в тоя раздел понеже колегите се сърдят, а и неискам да ставам за подбив :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами мислете колеги щото аз ще избягвам да пиша вече в тоя раздел понеже колегите се сърдят, а и неискам да ставам за подбив :flipoff:

колега,pif

не ни лишавай от твоите идеи

колегата пиф е доста практичен,според мен.От нищо прави нещо :hilezh:

давай в същия дух и споделя идеите си

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Практикер има такива, колега. Аз съм с подобна, само че не лъскава, а от черна пластмаса. Защипва се за ребрата на духалките и е голям рахат климатикът да ти държи студена фантата.

Колега Pif сега за лятото е добре да се измисли стойката да е пред духалкита е климатика.Доста се замислям по въпроса но до сега нямам решение :flipoff:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Практикер има такива, колега. Аз съм с подобна, само че не лъскава, а от черна пластмаса. Защипва се за ребрата на духалките и е голям рахат климатикът да ти държи студена фантата.

Ей те такова нещо търся :flipoff::respekt::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да си е правил стойка за буркан с компот? Имам една касетка праскови и сутрин искам да си пия по път.

Дайте съвет как да стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да си е правил стойка за буркан с компот? Имам една касетка праскови и сутрин искам да си пия по път.

Дайте съвет как да стане.

ама разбирасе

начии

първо

зимаш един голям и моШен чук

второ

зимаш 5-6 пЕрона,ама голЯми :hilezh:

после посредством инструментът наречен чук и пероните заковаваш хубавп касетката/щайгата за тавана на колата.

после както са компотите вътре в касетката пробиваш на един от тях леко капачката колкото да навреш/напъхаш сламка вътре

после

прайш удължение на тая сламка посредством още сламки,прекарваш през прозореца/е малко на отворен прозорец ше караш,ма ся поне е топло/ и така докато си караш ке си всмукваш от компотчето.Ако привърши компотчето по време на движение,спираш и зареждаш новия :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...