Jump to content

Продавам пълен комплект нови носачи за Ауди и VW


Recommended Posts

Аз вече си купих от колегата един комплек носачи. Монтирах ги преди около 10 дена, окачването се държи стабилно, доволен съм!

Питах и човека в сервиза (майстора), който извърши монтажа да каже мнение на първо "пипане", каза че изглежда много добре.

Благодаря на колегата ggatwo, много коректен пич ;)

Редактирано от georgivelkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 96
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Разликата е в предния долен носач, след 2001ва е друг и са с алуминиевия шенкел.

за 4F такива комплекти има ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това го пиша поради факта, че си има особености в смяната и трябва да се прави от някой, който да "разбира" какво и как прави!

Ти сам ли смяташ да си ги поставяш?

Колега би ли казал тези особености, ще съм ти много благодарен.

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами доколкото съм запознат /без да съм специалист/ трябва болтовете да се стягат, когато автомобила е на земята, а не на подемника във въздуха :rolleyes:

Мисля, че имаше точно такава тема с обяснение във форума. Ще се наложи да потърсиш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Носачите се стягат точно когато автомобила е на земята, за да може да заемат нормален ъгъл и гумените шарнири да могат да се усукват в 2-те посоки, а не в макс. долно положение да се стегнат, когато се пусне колата да са напрегнати и когато се наложи колелото да отиде в макс. горно положение да се скъсат на 10-тия път :gut: Карам Пасат Б5.5 и съм сменял няколко пъти и съм говорил с майсторите .... технологията е такава, закрепват се без да се стягат пуска се колата, влиза се в канала и се стягат! Дано да съм бил полезен! Темата е интересна, най-вече цената, може би скоро да стана клиент. Последно за Passat 2002г. 2.5TDI V6 4Motion стават ли ?

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Ако колегите нямат къде да си монтират комплектите носачи,мога да го предложа като услуга.Монтират се по "специалния" начин и издавам ф-ра за монтажа.

Относно неяснотийте около годините за които стават.При фейслифтовите а6-ци не става само долен преден носач.Всички останали са абсолютно същите.Същото важи и за пасатите 5.5.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

много коректен колегата,а стоката си я бива,все едно са съм си изкарал б5-цата от завода:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, колега: пълен комплект!

020049766-big.jpg

А какво производство са?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купувам ги от немската фирма, която би трябвало да им е производител...

Определено отзивите от колеги и майстори са добри...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Ето и малко развитие относно качеството на носачите...

Колега от Бургас ми се обади вчера да сподели, че откакто е сложил комплекта в края на Април месец досега т.е. около 5 месеца и изминати над 40.000 километра, поради естеството на работата му,

"пораженията" са /забележете/ един (1) разтропан външен накрайник на хидравличната рейка!!!

Смятам, че това не малко натоварване говори само за себе си и резултатите са повече от добри, като за състоянието на нашата пътна мрежа :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беее, извинявай за сапама, ама да дойде да кара във Варна или Шумен :) ще го питам аз 40 000 или 4 000. Нищо против стоката :rolleyes: . Аз още даже не съм ги сложил :) .

Редактирано от Evgeni K.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и комплектите за А4 Б6 и В7 от АТР.

Цената е 459 лева за пълния комплект.

Пускам и снимки, за да се видят разликите в носачите при В5 и В6/7.

Ляво - В5 и Дясно В6/7

021009911-thumb.jpg021009913-thumb.jpg

021009914-thumb.jpg021009916-thumb.jpg

021009917-thumb.jpg021009918-thumb.jpg

021009919-thumb.jpg

Биалетките и накрайниците са еднакви :hilezh: .

По-големи снимки в албума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега разликата не е ли само в долният голям носач,в смисъл само той не става другите няма проблем да се монтират и на Б5 ?Казвам го понеже виждам,че горните носачи са със щок тампончета и си мисля че ще са по издържливи.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е възможно да станат, но досега реално нямаше яснота с какво нагледно се различават за двата модела носачите...

Надявам се сега визуално да е видно за всеки :)

И според мен цената изкуствено се държи по-висока само заради годината на автомобила :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...