Jump to content

масла CASTROL / MOTUL / TOTAL , окачване MEYLE HD - внос от Германия


Recommended Posts

Бате, на самата туба къде пише че е произведено маслото ? Въпроса ми е и към някой който си е купувал. Благодаря предварително.

Редактирано от matzy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате, на самата туба къде пише че е произведено маслото ? Въпроса ми е и към някой който си е купувал. Благодаря предварително.

Европейски съюз! Кода е с 400! Надписите по тубата навсякъде са САМО и ЕДИНСТВЕНО на немски език! На никакъв друг!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, вие не четете ли обявата? Човека продава масла, никъде не пише че продава и филтри.

На тия с връзките продава и филтри :bia:

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С връзки - без връзки, филтрите и маслото са тука.

Вчера ги поръчах в 4 след обяд и днес в 09:20 си ги взех от офиса на Еконт.

MOTUL X-Clean 5W-40 и маслен и въздушен филтри MANN Filter. (за Google) :flipoff:

Остава само да паснат на Хилядолетния Сокол и излитам. <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, явно сме доста тия, "с връзките"!

И аз поръчах масълце MOTUL 5W-40 Spec. 505.01 и филтърче MANN и докато се усетя, вече бяха в офиса на Еконт за получаване!

Хвала на колегата ACE! Да е жив и здрав! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мани другото, но аз поръчах масло и филтри за друг модел кола и пак ги достави колегата - другия път мисля да го пробвам с въздушен филтър за ЗИЛ :bia:

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности на колегата. Късно снощи му пуснах една поръчка за две туби. Днес на обяд получих sms от еконт да дойда да си взема пратката. Маслото е с немски код на производство и с етикети на немски. За качествата му - аудито ще каже.

Е така се работи!

Поздравления!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Castrol magnаtec 10 /40 за нафтовите печки става ли за мен бре? Я ме навий и кажи за мен отсъпка ще има ли ? Ъп на темата за харабийските масалца!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега трябва ми Castrol Magnatec 10W-40 5 литра .Кога можеш да го изпратиш.От София съм.

Редактирано от Ganev87
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да изкажа благодарението към колегата Владо.за 2 път се възползвах днес от улугите му(масло и филтърче) много точен , добър и наистина бърз човек.За маслата може, но и филтрите ли ги има в наличност не знам.

Поздрави колега :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За втори пореден път пазарувам от колегата и както винаги маслото и филтрите дойдоха със скоростта на светлината. :steinigung::2gunsfiring_v1:

Поздрави и все така напред. :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, какво масло Кастрол ще ми препоръчаш за Ауди А4 (Б8) куатро 2 TFSI (211 коня)? Къде ти е магазина или офиса да мина да си купя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...