Jump to content

масла CASTROL / MOTUL / TOTAL , окачване MEYLE HD - внос от Германия


Recommended Posts

Здравей колега дойде време за смяна на масло на душегубчето2,5 тди150 к.с.. Дай ми цени за масло 5W40 синтетика 6 литра+ филтър (маслен) и кажи нещо за доставката по еконта гледам са безплатни за клиента , ама само до офис ли ?може и на лични поздрави от северна БГ и мъглата hilezh.gifhilezh.gifhilezh.gif !!!!! тук е като сирене с нож да я режеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата е точен ,и продуктите са му суперzustimm.gif от днес и аз съм със кастрол магнетик 5W40 мърка като котак душегубчето rolleyes.gifrolleyes.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предложи ми масло за Ауди 80 - 1989г. на газ. Сменях го с няква ефтиния за около 35 лв с филтъра но взеха да мичукат повдигачите, и започна да го погорва, допреди това не буташе и на чукаха повдигачите.Събира 3,5 л. масло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голф 4

- опорен тампон макферсън 1J0 412 331 C

- лагер 1J0 412 249

- тарелка за пружина 1J0 412 341

- специална гайка 1H0 412 365 A

Кои от тези неща имаш ?

На кой марки и цени ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

CASTROL MAGNATEC и EDGE - са с безплатна доставка за цялата страна, а MOTUL-а е -5%.

Моля следете актуалните промоции на bparts-bg.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей, интересува ме каква е цената на комплекта ремъци и ролки за АУДИ А3 1.9 ТДИ 90 конски сили 1996 година , също така и масло LIQUI MOLY 10w-40 за турбо дизел + въздушен,маслен,горивен филтар и филтара на купето, + термоста

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,колега.Интересува ме масло за Ауди А6 2.5 тди 143к. годината е 1996.мотора е АЕЛ.Преди 2 месеца му смених маслото...оправиха се някои течове и спря да тече,но за тези 2 мес. маслото изчезна.Преди оправянеето на теча му доливах по 1 литър месечно,а сега за 1500км. няма никои.На много километри е мотора е изтормозен ..няма и компреся трудно пали особенно сега повдигачите тракат като за световно.за основен ремонт е,но нямам намереня да инвестирам повече в нея.Искам да избутам зимата.Майстора ми е сложил минерално Total Quartz 5000 15W-40.определено не съм доволен!Винаги съм карал е Мотул ,но...на 2 месеца по 65лв.предното масло беше motul 6100 10W40 и изчезна за месец,но тогава не беше отстранен още теча.Искам нещо изпитано което да приеме безболезнено може и с добавка в него за вдигане на компресия.Благодаря предварително! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,колега.Интересува ме масло за Ауди А6 2.5 тди 143к. годината е 1996.мотора е АЕЛ.Преди 2 месеца му смених маслото...оправиха се някои течове и спря да тече,но за тези 2 мес. маслото изчезна.Преди оправянеето на теча му доливах по 1 литър месечно,а сега за 1500км. няма никои.На много километри е мотора е изтормозен ..няма и компреся трудно пали особенно сега повдигачите тракат като за световно.за основен ремонт е,но нямам намереня да инвестирам повече в нея.Искам да избутам зимата.Майстора ми е сложил минерално Total Quartz 5000 15W-40.определено не съм доволен!Винаги съм карал е Мотул ,но...на 2 месеца по 65лв.предното масло беше motul 6100 10W40 и изчезна за месец,но тогава не беше отстранен още теча.Искам нещо изпитано което да приеме безболезнено може и с добавка в него за вдигане на компресия.Благодаря предварително! :)/>

Имаш ЛС. колега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Честита 2013 година колеги !!!

Екипът ни Ви желае много здраве, щастливи мигове и много да Ви радват на автомобилите ви :)

Много успехи!!!

След кратка почивка продължаваме:

Castrol EDGE и MAGNATEC - БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА

MOTUL - 5% ДОПЪЛНИТЕЛНА ОТСТЪПКА

за актуална информация bparts-bg.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

TOTAL 5W-40 Quarz 9000

БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА

Опаковка: 5 литрa Цена: 60 лева

Опаковка: 1 литър Цена: 15 лева

Висококачествено синтетично масло, предназначено съвременни бензинови двигатели, както и за турбо двигатели, и такива с директно впръскване. Много добра защита при студен старт и удължен пробег на смяна. MADE IN FRANCE

Спецификации ACEA: A3/ B4 API: SМ/CF

Одобрения: MB 229.5; VW 502 00/505 00; BMW LL-01; PORSCHE

колега трябва ми туба от 5л,масло,маслен,въздушен,горивен,купе да ми кажеш цени?колата е пасат б5,1.8турбо,2000г,код на дв- APU

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравей, колега.

Вчера ти писах лично съобщение (искам отново да си купя масло), все още нямам никакъв отговор (гледам в профила ти последно си влизал днес). Моля, отговори ми на ЛС дали ще мога да купя или по някакви причини (не държа да знам) няма възможност, за да си правя планове откъде/как да набавям консумативи. Предстои ми пътуване в близките дни и не мога да разтягам във времето.

Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравей, колега.

Вчера ти писах лично съобщение (искам отново да си купя масло), все още нямам никакъв отговор (гледам в профила ти последно си влизал днес). Моля, отговори ми на ЛС дали ще мога да купя или по някакви причини (не държа да знам) няма възможност, за да си правя планове откъде/как да набавям консумативи. Предстои ми пътуване в близките дни и не мога да разтягам във времето.

Мерси предварително.

Бях в Германия, но мисля че сте свършили работа с колегата ми в офиса :)

СКОРО ОЧАКВАЙТЕ И МАСЛА ЗА МОТОЦИКЛЕТИ - CASTROL и MOTUL ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си взех 5+2л.Мотул 10W40 от офиса.За трети път си вземам такова ,защото се убедих,че цената е супер и от смяна до смяна/10000км/ разхода ми е 1л.,което за 24клапана мотор с друго масло не ми се е случвало.

:respekt:/>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...

Здравей, реших за пръв път и аз да се възползвам от услугите ти !

Маслото, което ми трябва е 10/40 за АЦЕ двигател !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, много Ви моля запитванията да стават на Л.С.

Не следим темата постоянно и за да не Ви бавим с отговорите , моля на Л.С

 

Темата я ползвайте за изразяване на мнение - позитивно или негативно :)

 

За актуални промоции и цени - http://bparts-bg.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...