Jump to content

масла CASTROL / MOTUL / TOTAL , окачване MEYLE HD - внос от Германия


Recommended Posts

Здравей колега, имам А4(Б5),АЕВ,1.8Т,куатро. Кое масълце от гамата на Кастрол би ми препоръчал. Предполагам тхт 5w40?

Имаш Л.С

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега карам голф 4 1.8Т AGU мотор на 165 000. Първата ми смяна на масло беше някакво немско Dparts 15-40 сега ми предстои втората смяна на масло. Та въпроса ми е кое масло от твоя каталог би ми препоръчал. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За двигателя AGU в Autodata-та пише, че трябва масло 10W40, но съветът ми е да използваш 5W40, с което удължаваш живота на турбото, заради зимния сезон, студения старт и температурата на маслото. В момента карам А4 Авант АФН, и днес купих от колегата, точно Castrol Magnatec 5W40 diesel, но при теб трябва да е бензин.

Влади е супер точен човек само ;) ;) :hilezh: за него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.8Т АGU 115 000km?Мерси

П.П.Казаха ми,че след 100 000км нямало смисъл вече от 5w40,да съм слагал 10w40.Та какво по-точно.

Редактирано от bojo&viki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата е коректен , купувайте смело . Днес сипах Magnatec 15w-40 и съм доста доволен :hilezh:

Е как сипа днес и остана доволен :hilezh: ... кво си смазвал и къде го сипа :hilezh: ... или само рекламка ;).

И аз съм с масло от колегата вече 6к км. и за сега няма проблем т.е. мога да кажа, че съм доволен :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как сипа днес и остана доволен :hilezh: ... кво си смазвал и къде го сипа :hilezh: ... или само рекламка :hilezh:.

И аз съм с масло от колегата вече 6к км. и за сега няма проблем т.е. мога да кажа, че съм доволен :hilezh:

Доволен съм до толко че двигателя на колата работи по тихо и спокойно с новото масло (Форд Ка 1.3)

Редактирано от ceckov4e
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти колега за маслото ! Наистина колата по4на да работи по спокойно и много по добре направо се у4удвам от тихата работа на мотора! Поздрави

Асеновград™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Колега,

Трябват ми 4 бутилки по 1 литър Castrol GTX Magnatec 10W-40. Кога мога да ги получа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Колега,

Трябват ми 4 бутилки по 1 литър Castrol GTX Magnatec 10W-40. Кога мога да ги получа?

Примерно в събота сутринта! Пиши ми Л.С

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти... харесаха ми цените, на които продаваш Кастрола... имам едно питане обаче... в сайта на Castrol дават информация за два вида "съхраняване" на маслото (в моят случай - 0W40 RS) - 1л и 4л... интересува ме какъв е този вариант, който предлагаш от 5л?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега!

Ето сайта на Кастрол Германия!

Castrol

Най-отдолу са написани видовете опаковки!

Ако имаш някакжи други въпроси моля те на Л.С

:steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това което мога да кажа за маслото на колегата е, че е в пъти по-добро от това на официалния вносител Мотобул.

Същото масло 5W-40 купено от Мотобул - цъка яко повдигач, с това на колегата няма никакви паразитни шумове от мотора! ЕВАЛА!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено колега....

Здравей карам ауди А6 2.5 тди Автоматик кое е най доброто масло за двигателя,би ли м препорачал някое имам колата от скоро и не сам запознат добре с тези неща балгодаря т предварително 2002 гидина е на 200 хиляди мили почти.

Castrol Edge Turbo Diesel 5W40 Oil ТОВА ДОБРО ЛИ Е ЗА АВТОМАТИКА ИЛИ ТРЯБВА ДА Е ПАЛНА СИНТЕТИКА?БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей карам ауди А6 2.5 тди Автоматик кое е най доброто масло за двигателя,би ли м препорачал някое имам колата от скоро и не сам запознат добре с тези неща балгодаря т предварително 2002 гидина е на 200 хиляди мили почти.

Castrol Edge Turbo Diesel 5W40 Oil ТОВА ДОБРО ЛИ Е ЗА АВТОМАТИКА ИЛИ ТРЯБВА ДА Е ПАЛНА СИНТЕТИКА?БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!!

:hilezh: Имаш Л.С

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,колко струва Castrol Magnatec 10w40 diesel

Не си спомням дали беше 4 литра или 5 литра.

Говорим за А4 00г. с AFN мотор. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,колко струва Castrol Magnatec 10w40 diesel

Не си спомням дали беше 4 литра или 5 литра.

Говорим за А4 00г. с AFN мотор. :bia:

На 1ва страница има цени и опаковки.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О забравих да погледна..

Да те попитам само разликата между Castrol GTX Magnatec 10W-40 и Castrol GTD Magnatec 10W-40 каква е ?

Едната за бензин,а другата за дизел ли е ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...