Jump to content

Отзиви за един сервиз в Горна Баня ...


Recommended Posts

Когато поема ангажимент обичам нещата да стават както трябва, ако по една или друга причина немога да го направя по най-добрия начин предпочитам да откажа монтажа, по въпросната кола има повече монтьорски труд отколкото газаджийски, в момента малко отслабнахме откъм монтьорство, надявам се временно.

Пуснал съм тема за правилен монтаж на АБК, с помоща на тези снимки няма как да се сбърка монтажа, но пак казвам задължително се сваля колектора, иначе нестава нищо. :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснал съм тема за правилен монтаж на АБК, с помоща на тези снимки няма как да се сбърка монтажа, но пак казвам задължително се сваля колектора, иначе нестава нищо. :steinigung:

В края на седмицата ще ми монтират Фобос 1 по гореописания начин.

Много ми се иска след монтажа да погледнеш и да споделиш мнение, ако имаш възможност естественно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В края на седмицата ще ми монтират Фобос 1 по гореописания начин.

Много ми се иска след монтажа да погледнеш и да споделиш мнение, ако имаш възможност естественно?

Разбира се, заповядай ! :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега смяна на платна на БРЦ 100КВ каква цена ще ми излезе?Двигателя е АЦЕ .

Нямам идея, при нас работиме само с газови инжекциони, предполагам че няма да е скъпо. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

Ако искате да си имате проблеми с газовата, тогава си монтирайте в Eurogas. Добре че отидох при друг майстор да ми я настрои, че да нямам проблеми!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искате да си имате проблеми с газовата, тогава си монтирайте в Eurogas. Добре че отидох при друг майстор да ми я настрои, че да нямам проблеми!!!

Що така бе колега?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също не вярвам Жорката да гледа работата през пръсти.Случват се и грешки все пак не сме роботи!Понякога и колите с проблеми ни вкарват във филми.Моето мнение че сервиза си върши много добре работата.Да подчертая че сме конкуренти и не искам да правя реклама(не работи с нашите системи).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искате да си имате проблеми с газовата, тогава си монтирайте в Eurogas. Добре че отидох при друг майстор да ми я настрои, че да нямам проблеми!!!

Приятелю, излиза че си се регистрирал специално за да ни кажеш колко си недоволен от мен, пък и толкова скришна регистрация си направил, много е съмнително, интересно дали въобще си наш клиент, според мен едва ли, наистина по форумите има всякакви откачалки, колегата е прав ???

Ако наистина си имал някакви забележки....защо тогава не си поиска парите обратно, при нас ако някоя кола не работи добре веднага му връщаме заплатената сума, досега за 15 години само веднъж е имало подобен случай, и то поради доказана неизправност по автомобила, въпреки това недоволния клиент си получи парите обратно. :zustimm:

Редактирано от eurogas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам как върви темата. Имам питане към колегата eurogas. Наскоро мотирах газов инжекцион OMVL. Какво ти е мнението за него?

Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам как върви темата. Имам питане към колегата eurogas. Наскоро мотирах газов инжекцион OMVL. Какво ти е мнението за него?

Мерси предварително.

Нямям лични наблюдения над OMVL, колегите които работят с тази марка споделят само суперлативи, лично аз по много причини съм фен на Фобос. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 years later...

Ще ви разкажа моята история с Еврогаз:

Имам сложено Романо от тях. Не карах активно на газ. Веднъж си карах и реших да пробвам газовата. Превключих на газ и ми замисриса сериозно на газ.

 

Отиване 1:
Оказа се, че изпарителя изпуска. Отзад някакво оплътнение с времето се скапвало, казах си добре няма ядове. Смениха и филтръра на газта. Поговорих с момчетата помолих ги да проверят нещата по газовата, въпреки че не я карам на газ активно. Казаха няма никакви проблеми. Тръгнах си от тях и се прибрах. На следващото ми излизане трябваше да прибера баща ми от болницата след тежка операция. Тогава ми светна лампата за нивото на антифриз. Отварям и виждам спукан маркуч за охлаждане на изпарителя. Доста неприятна история .... как да го прибера него и как да прибера колата, но се оправих някак. Звъня на сервиза от там ми се обясни, че най-рано мога да ида след 5 дни. Било бедствено положение имало хора преди мен. На въпроса как да карам колата ми? Ми отговориха нещо от сорта, че аз трябва да се оправя и затвориха. 

Отиване 2: 
Малко ядосан след всички неприятности как тряба да ида до там отидох. Момчетата казаха: Романо нищо друго не трябва да казваме. Питах ги нали вие ми го препоръчахте. Казаха, трябвало да сложа BRC. Ядосах се малко, но свършена работа. Вкараха колата заглобиха всичко смениха маркучите и казаха 20 лв за смяната. Попитах нали е гаранционна? Не влизало в цената и маркучите били консуматив .... Така, че тези неща отгоре хич не са вярни. Доляхме МОЙ антифриз. Помолих да проверят всичко, че не ми се идва 3ти път. Провериха 2, 3 свръзки и си тръгнах. По пътя за вкъщи ми светна чека. 

Отиване 3:
Връщам се показвам какво става. Оооо то трябвало да изтрием грешките и да я настройм. Изтриха грешки настройха нещата. Карахме дори всичко точно УЖ и си тръгнах. Прибрах се до нас 20км без проблем.

След 2-3 дни трябваше да закарам баща ми в провинцията. По някаква случайност бях оставил на газ от прибирането от сервиза паля и газовата обърна на газ за 10 секунди, почна тресене .... доста странно. Отивам да си заредя бензин вдигам капака гледам замръзнали газови маркучи и шурти газ. Звъня (Петък 15ч.) амии днес вече не може да дойдеш тръгнахме си по селата в понеделник. Пътувам към провинцията на бензин светна ми чека (мисфайъри на всички цилиндри и бедна смес). Викам си ебаси .... какво става ... отивам в Понеделник.

Отиване 4:
Обяснявам какво става. Показвам снимки на буци лед .... ооо то замръзнал изпарителя от въздушен балон нали правихме изпарителя ..... Казвам момчета вижте датчика го сменете за температурата нали не е добър и го сменяхме 2пъти. Не е това не ни учи. Добре уж оправиха течовете на газ, казаха готов си тръгвай. Обяснявам, че като включа на газ и дам газ прехвърля на бензин .... гледат и виждат забравен вакум от предишният ремонт .... Сложиха маркуча през кората на двигателя отгоре и не издържах вече скарах се да го оправят. Казаха така да се вижда да не се забравя. След, като обясних, че това ще го разкачат при една смяна на свещи, бобини ....Едно момче тихо го оправи. Казаха готов си тръгвай. Питам момчета не трябва ли нов регулаж ... представете си да трябвало. Отново помолих да прегледат всичко не ми се иска да идвам пак 20 км е от нас. Няма проблеми всичко прегледахме. Помолих втори път да прегледат .... откриха теч на газ на филтъра .... и го оправиха. Тръгнах си.

Паля след 3 дни (Петък) веднага обръща на газ, тресене .... Запалих си на бензин и тръгнах, че трябваше да пътувам отново. След, като е загряла кликам аз да обърне на газ почва да пищи директно. Обаждам се и ме питат, а ти газ имаш ли?!?! Сериозно ли? Пълна е казвам до горе. До дупка. Ще се пръсне балона. Ами ела в Понеделник ... днес вече не може. Бил съм карък да бе .... Прецакват маркуч на охладителите, забравят вакуми, правят реглаж на газова без закачени вакуми ?!? Как е възможно това дори? Не сменят датчик и т.н. Днес е Понеделник момчета .... още не съм ходил и няма и да ида. Обадих се на друг сервиз хората се изсмяха и казаха няма проблем газовата ти е в гаранция ще оправим нещата. 

Лично не бих препоръчал този сервиз. Те са мърляви в работата си, а в работа с газ няма място за мърлявост. Мисля, че също така нямат желание и капацитет да оправят нещата.
И .... да регистрирах се само за да изкажа моята история.  Вие преценете дали след смяна на 1 филтър бихте понесли тези проблеми! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...