Jump to content

Красиво Ауди А6 комби от юли 2004 с всички екстри


Recommended Posts

Предлагам на всеки, който желае да стане горд собственик на една А6-ца комби да ми се обади или пише ЛС. Карал съм я 2 години и имам подробен дневник за подръжката й. Продавам я защото ми се роди още едно дете и ми трябва нещо по-голямо. Ако Ауди предлагаха А8 комби - въобще нямаше да се замисля за друга алтернатива :moon:

Ето параметрите на колата:

Първа регистрация: Юли 2004, километри до момента 156,174 км ;Дизел;Автоматични скорости;163 к.с. ;2500 см3 ;Черен металик

Особености и Екстри:

Комфорт: Климатроник, Кожен салон, Ел.стъкла, Ел.огледала, Ел.седалки, Подгряване на седалки, Стерео уредба, Алуминиеви джанти

Сигурност:ABS, ESP, Airbag, Ксенонови фарове, Парктроник, Аларма, Центр. заключване, Застраховка

Друго:Мултитроник, Серво управление, Бордови компютър, Сервизна книжка, Навигационна система

Допълнителна информация

Каско и гражданска до юли 2011. Винетка. Спортно излъчване. Доп. продавам летен (чисто нови Пирели) и зимен (БФГуудрич) комплект гуми. 17 цолови джанти + резерна гума с пълен комплект оригинални инструменти. Би ксенонови фарове, типтроник, навигационна система с цветен екран 16: 9 AUDI MMI, Surround - Soundsystem, приема ДВД-та и SD памет карти. Подгряване на седалките отпред, делима задна седалка, задна и горна щора. 9 аербега, парктроник отзад, прибираем теглич. Хром пакет. Кожен мултифункционален хидравличен волан с управление на музиката. Система за телефон, ABS, ESP, ел. пакет, централно заключване, ел. огледала и ел. стъкла. Дахрейлинг, кожен подлакътник, борд компютър на английски. Прибиране на огледалата, бленда против заслепяване, умивалки за фаровете, затъмнени стъкла, поставки за чаши отпред и отзад, много практични отделения, джобове и др. Карам я само с най-високият клас дизел от ОМВ, използвам само оригиналнi Ауди консумативи. Хубав номер, който според китайците е на късмет и просперитет.

Цената за която съм склонен да я дам е 16661 лева. На едното левче държа особено много :hilezh:

Данни з аконтакт :

Димитър Димитров

Aritapeck@yahoo.com

или 0878982890

post-4413-1279451497.jpg

post-4413-1279451533.jpg

Редактирано от aritapeck
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Ами опитай се да качих една сюрия деца с колички, детски седалки и прочее "жизненоважни" неща, както и евентуално багаж, а и плюс жената и ще се видиш в приключение. :hilezh:

Редактирано от aritapeck
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взех Хюндай Санта фе, който е с 10 см по-къс, с 10 см по-широк и 30 см по-висок от Аудито. В прибрано състояние багажникът на Санта-Фе-то е почти 1000 литра, докато на Ауди е 480 литра и сега мога да товаря всичко и всички в колата. Разходът на гориво (градско) е почти като А6-цата, т.е около 9/100. Въпреки това се усеща, че независимо от прогреса, корейците имат още много да наваксват в детайлите - качеството на изработката бих казал, че е на едно ниво с Ауди, но "дяволът е скрит в детайлите" както казват англичаните...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали е разрешено, ако не е предварително се извинявам, но ето по-добре линк към мобиле.бг, където има качени 17 снимки на колата.

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topme...&f1=details

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, утре като долееш течност за чистачките да не забравиш да се похвалиш :-)

Що се заяждаш? :hilezh:

УП за убавата кола. :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега, че ми напомни за течността за чистачките. Бях забравил да ги проверя, а пък в понеделник ще я карам да годишен преглед.

Или както се казва в понеделник ще "имаме новина" :icon_arrow:

ПС. Често, когато се продава някаква вещ, човек спира да се грижи за нея - тук случая не е такъв, затова и го написах...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Колата е продадена!

Ако ще те вярвайте, купи я един датчанин, който е пристигнал специално за да си купи кола от България, т.к. цените тук са много ниски.

В понеделник колата заминава за Одензее, Дания. Сделката стана буквално за 5 минути. Плати ми, прехвърлихме я и се разделихме.

Ето на това му викам единно европейско пространство!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е продадена!

Ако ще те вярвайте, купи я един датчанин, който е пристигнал специално за да си купи кола от България, т.к. цените тук са много ниски.

В понеделник колата заминава за Одензее, Дания. Сделката стана буквално за 5 минути. Плати ми, прехвърлихме я и се разделихме.

Ето на това му викам единно европейско пространство!

PS. Негов познат му пратил името на сайта, където публикувах обявата и той от там си я избрал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми честито отървал си се тва душегуба във всичките му разновидности си е голям дерт въпреки че твойта изглеждаше хубава :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми честито отървал си се тва душегуба във всичките му разновидности си е голям дерт въпреки че твойта изглеждаше хубава :)

Колеги, много често (явно е станало като нарицателно за ауди 2,5 мотора) из форума се нарича с обидното душегуб.

Има какви ли не неща, който ни заобикалят в ежедневието ни, които са душегуби.

А колата просто си е кола, като всяка друга с плюсовете и минусите и.

Който не му харесва по-скъпата и поддръжка, просто да си купи друга, която да го кара да се чувства по-щастлив.

На мен 2,5 тди много ми харесва и пак бих си купил.Въобще ауди е уникална марка.

Виждал съм ауди А6 на което седалките се показваха през тавана, а тези вътре бяха живи.....явно не е душегуб, а обратното.

Не се заяждам, просто наричайки така техниката, дърпаме дявола за опашката.

Нека повече от нас, изпитат удоволствието да карат и имат ауди.

Редактирано от Sako8222
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, много често (явно е станало като нарицателно за ауди 2,5 мотора) из форума се нарича с обидното душегуб.

Има какви ли не неща, който ни заобикалят в ежедневието ни, които са душегуби.

А колата просто си е кола, като всяка друга с плюсовете и минусите и.

Който не му харесва по-скъпата и поддръжка, просто да си купи друга, която да го кара да се чувства по-щастлив.

На мен 2,5 тди много ми харесва и пак бих си купил.Въобще ауди е уникална марка.

Виждал съм ауди А6 на което седалките се показваха през тавана, а тези вътре бяха живи.....явно не е душегуб, а обратното.

Не се заяждам, просто наричайки така техниката, дърпаме дявола за опашката.

Нека повече от нас, изпитат удоволствието да карат и имат ауди.

колега тва е форума с алеевите комети и телепортите!!!!

те тук не карат те летът или за по кратко се телепортират:))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалавам ако си се засегнал колкото до карането на V6 ТДи на с5 удоволствието е гарнирано с голяма порция мазохизъм ама щом те кефи кои да те спре може да си изключение...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...