Jump to content

Recommended Posts

Осрахме темата на момчето, верно си казал.Тъй ще стане.Сещам се за един агент, който турна в Е21 3,5+Турбалан и после си слага и автомат, че инак не откинваше 10-15сек. като я смачка мна 1ва! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 91
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Осрахме темата на момчето, верно си казал.

Акайте,акайте ще намерим хартийка и ще бършим :rolleyes: Нека да пишат всички,които желаят да внесат яснота по темата :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По темата:

Регулатор на налягането-от тея модерните с кранчето!

Действайте, няма страшно, ако имате свободно време и 2000-2500лв. по груби сметки за всички чарколяци!

Комп+Инжекция+Датчици+Дюзи от Г-60 300лв.

Турбинка-300-400лв.

Регулатор налягане гориво-70-80лв.

Блоуофф-80-100лв.

Мапер-500

Кулер-200

Турбо пътища-200

Слиф-50

Колектор-300

И некви дреболии, които пак са си кинта.Така, че 1бр. АЦЕ+2500лв.=АЦЕ с турбинка!

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По темата:

Регулатор на налягането-от тея модерните с кранчето!

Действайте, няма страшно, ако имате свободно време и 2000-2500лв. по груби сметки за всички чарколяци!

Комп+Инжекция+Датчици+Дюзи от Г-60 300лв.

Турбинка-300-400лв.

Регулатор налягане гориво-70-80лв.

Блоуофф-80-100лв.

Мапер-500

Кулер-200

Турбо пътища-200

Слиф-50

Колектор-300

И некви дреболии, които пак са си кинта.Така, че 1бр. АЦЕ+2500лв.=АЦЕ с турбинка!

Успех!

Дрън, дрън и нищо няма да стане, каква е тая турбинка за 300-400лв., дето няма да роди след първите 100км, че и по малко, какъв кулер с пътица ще сложиш за 400лв, какъв е тоя колектор за 300лв. (за тоя мотор трябва да се направи колектор, а читав за тия пари никой няма да ти направи) , инжекцията на Г60 е примитивна и за нищо не става.

Ами съединител, труд, генерация, електроника (не тази от Г60) настройки, ревизия на мотора + разреждане, маслени линии, свещи читави (~100лв), масла и т.н. още 1000неща дето не ги слагаш... с тях парите отиват на 2 пъти повече от написаните от теб :bia: .

За 2500лв. нищо не може да се направи ама абсолютно нищо, то ако за толкова пари можеше да стане нещо читаво а не сбирток дето няма да мине и 10км преди да умре някъде, всички щяхме да караме правени коли с по 250-300 че и повече коне...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда някои хора не са си направили труда да прочетат първия пост на темата,за какви електроники говорим, за какви съединители и там подобни.АСЕ има дюзи, които впръскват масло под буталата.Какви 2500 лв.Един мотор 1,8Т може да се намери за 500 лв.Тук из форума имаше такъв обявен двигател.

Някой има ли представа какво са правили с Комтейшъните, които са се състезавали на писта.

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво като има пръскалки под буталата, всички 16V мотори имат пръскалки, верно ли си мислиш, че ще вземеш 1.8Т мотор дето да става за нещо за 500лв. и като го вземеш тоя двигател за 500лв. дето е гол като пушка кво ще го правиш...

Първия ти пост е супер ламерски чул недочул от ония , не стават толкова лесно нещата.

Искам да го купя тоя 1.8Т мотор дето да става за нещо и да е 500лв. ей така да си имам един резервен. :raucher:

Редактирано от niikoo_1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да го купя тоя 1.8Т мотор дето да става за нещо и да е 500лв. ей така да си имам един резервен. <_<

Търси в подфорума-купува - продава

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат, цените, които съм дал са от морга, в която има всичко изброено и лично аз дори съм купувал всички тези части на посочените от мен цени/за друга кола/ с разлика 20-30лв.Колектор има кой да направи сносен за тези пари и всички неща, които не съм посочил, ако прочетеш внималтелно ще видиш, че съм имал предивд, че се нуждае човека от минимум 2500лв. за запалване на мотора с турбина!Ясно е на всички, че няма никой да започне този проект, но не мисля, че трябва да им пречим да си помечтаят!Аз лично също им казвам да не се хващат, но мерака си е мерак!

П.П.Имаме работеща кола за по-малко пари от изброените от мен,ако не ти се вярва, заповядай във Варна да я видиш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

!Ясно е на всички, че няма никой да започне този проект, но не мисля, че трябва да им пречим да си помечтаят!Аз лично също им казвам да не се хващат, но мерака си е мерак!

Аз няма да се хвана да правя това нещо,но ми стана любопитно и интересно докъде могат да се развият нещата,всеки дава идеи и току виж сме направили едно виртуално АСЕ с турбо тук във форума :hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А теб не са те прегръщали достатъчно като малък ..... :rolleyes:

Мен ме съмняв, че РадиБ4 ще може да го прегърне, защото Шпекси има голяма коремна и гръдна обиколка. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Един мотор 1,8Т може да се намери за 500 лв...
...Искам да го купя тоя 1.8Т мотор дето да става за нещо и да е 500лв...

Колеги ( извинете ако ви обижда обръщението - щото някои се засягат и пишат теми за това ), :rolleyes:

ако някой има желание да види колко струва един употребяван сток "мотор" е тука те,

ама след това да няма припадъци и линейки.

Редактирано от KCV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че един франк идва 30 стинки и според моята калкулация мотор от Audi S2 ABY идва 1470 лв :lol: Скоро имам рожден ден,ако 2940 съфорумци съберат по 50 стинки и ми подарят двигателя, ще съм много благодарен. <_<

И този от Audi S4/S6 C4 AAN 20V Turbo Teilmotor за 567 лв зарибява

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че един франк идва 30 стинки и според моята калкулация мотор от Audi S2 ABY идва 1470 лв :lol: Скоро имам рожден ден,ако 2940 съфорумци съберат по 50 стинки и ми подарят двигателя, ще съм много благодарен. <_<

И този от Audi S4/S6 C4 AAN 20V Turbo Teilmotor за 567 лв зарибява

Към 1.44лв. е един франк, дори сайта има опция да си избереш в каква валута да показва цените ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сравних с валутния курс по БНБ,но чак сега видях , че е от дата 05.01.2009 г. За година и половина е много странно да се промени валутния курс толкова драстично.

http://www.biznesa.com/custom/valuti.php

Евро

EUR

1

1.95583

0.511292

Белгийски франк

BEF

100

4.84838

20.6254

Кипърска лира

CYP

1

3.34173

0.299246

Френски франк

FRF

10

2.98164

3.35386

В този сайт http://www.xe.com/ucc/convert.cgi?Amount=1...&image.y=14 пише, че

1.00 FRF = 0.298180 BGN :hilezh:

И кое е истината сега?

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,наистина влязохме в друга тема-в момента става въпрос за други двигатели на много странни цени от Audi S2 ABY за 1470 лв по моя калкулатор/от нета/

Колкото до АСЕ - турбо реално няма да стане,на мен не ми се занимава,ако някой друг реши да се заеме с чудотворната мисъл може да сподели :hilezh:

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...