Jump to content

Recommended Posts

разликата е 13 мм, дали ще се съберат?

Прав си, написал съм глупост, сори :birthday:

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом не се търка в калника нямаш никакъв проблем :birthday: Е стига да не са различен цолаж отпред и отзад, защото не е много хубаво, включително и естетически.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми не знам - аз само с такива я карах, дори и зимата (луд човек) така че нямам база за сравнение. Мисля, че разхода си ми беше нормален 10-11 градско (в София си е постижение), а извън от 6- до 8 зависи колко бързаш..

Май имам и стари снимки, мога да ти пратя ама не знам дали точно гумите са снимани..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе да ти кажа чесно ако са 205/15 трябва да са на 60 височина иначе отпред на завой малко опират.Отзад нямаш проблеми стават.По каталог го дават така 205/60/15, 195/65/15 може да ми се довериш пробвал съм го.Този размер който искаш да слагаш е за БМВ 5 серия и такива по големи коли.А за разхода качва малко особено зимата лятото почти няма разлика но с гуми 205/60/15.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, знам какво дават на колата, затова питам, днес карах нормална B4 пълна трагедия е сравнение с купето, нямат нищо общо като поведение на пътя..., а уж са еднакви...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен е 205/50/16 вдига разхода с около 1/100 лятно време.

Но пък в завой не е истина колко по добре е от 195/65/15.

Стува си да се сложи нещо по широко.

А дали ще влязат.... най добре пробвай с 4 човека, ако не стърже никъде в завоите и през една две гърбици, значи си ОК.

Мисля че няма да имаш грижи.. :birthday:

Редактирано от AUDIST
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

привет... сложих си 4 нови гуми good year ultra grip 6 205/65/15 колата стана като джип, (audi coupe B4), но ми се струва, че доста се пързалям, надявам се да не е от ширината... мислех, че ще ми влошат динамиката... но не върви си по-същия начин... ако някой може да каже нещо за гумите да пише!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отваряш външната капачка на резервоара и от другата страна си пише за размерите на гумите, каква компресия требе да има и т.н. При мен е написано: 195/65/15 и 205/60/15.

Редактирано от xeterov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти се качи!!!

Основно за гуми и джанти (или изправяне на такива), ако си падаш по читавите марки...

А за разхода на гориво - едва ли ще има фрапираща разлика :D

Редактирано от BECKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...