Jump to content

Recommended Posts

Колеги, не става  :wall:  Изтрих хронологията от съобщения и започнах нова, но пак изпращам imessage. Изтрих и номера и пак го вкарах, но същата работа.

 

Довечера, ще и върна картата в айфона и ще ги изключа, така да пробвам.

Редактирано от K4m3n
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой назад, беше писал че има проблем със синхронизацията на снимки към iCloud, в частност, качване на същите на PC-то. Преди време имах пак същия проблем но не помня как се оправих тогава с тая драма. Последно качените снимки са от 4-ти март...

 

А в iCloud сайта качват ли се?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, с жената чаткахме през imessage, но сега и купих телефон с андроид. Питането ми е защо моята 5ца продължава да и изпраща imessage, съответно, тя не получава нищо. Как да го спра само към нея, а не глобално?

Това е известен бъг и Епъл дори имаха някаква страничка където въвеждаш телефонния номер да го освободиш напълно от iMessage. Нещо запецва в системата им, не е проблема при вас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друг известен бъг е да си изтриеш контактите от телефона, съответно ги изтриваш от iCloud и точка по въпроса, евем ти и бекъпа в клауда  :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://selfsolve.apple.com/deregister-imessage- ето я и страничката от Епъл конкретно по въпроса, но за съжаление България не съществува за тях въобще <_<

 

Недко, какъв бекъп, бе братче? Това си е двупосочна синхронизация и нищо повече. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен така беше заклило и стоеше uploading на едно и също число... Оправих го като изключих/включих library-то. Ама при теб това, че е било off като за начало, мисля че трябва да ти отговаря на въпроса защо не са се качвали.  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по въпроса за BackUp на контактите, преди ползвах Google акаунта, но постоянно се бъгва и не ми качва всички снимки (в контактите), както и размества и променя вида на телефона, който съм задал в контакта. С една дума - не става! Най лесният и безпроблемен начин е ако имаш и Mac и контактите автоматично си отиват в него със всички реквизити и снимки 1:1 както са в телефона. Та в неговото приложение за контакти и има чудесна опция за архивиране на контактите, като ги прави в един голям над 100 МБ файл, но съм възстановявал от него и няма никакви ядове. Всичко си идва както трябва обратно и се налива във всички устройства с този icloud акаунт. Това според мен е най сполучливият начин за BackUp на контактите, защото ако решите да си променяте вида на зададените видове телефони, като например вместо mobile  да ви пише М-Тел или Служебен, Офис и т.н. само така се архивират правилно без проблеми. Пробвал съм и със синхронизация с Outlook - проблем! Взема само един или два номера, като по подразбиране ги закача на "служебен" и "домашен" ако не се лъжа и толкова. Ако има повече номера и данни ги утрепва :(

Редактирано от D.Stoykov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен така беше заклило и стоеше uploading на едно и също число... Оправих го като изключих/включих library-то. Ама при теб това, че е било off като за начало, мисля че трябва да ти отговаря на въпроса защо не са се качвали.   :D

Оправи се цикленето но снимките още ги няма в My photo stream. Папката стои празна, а на телефона, изобщо не я виждам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вързан ли си в wi-fi? Имаш ли батерия на телефона? На мен ми се е случвало да се бъгне самия iCloud control panel на PC-то. Може да пробваш да го реинсталнеш набързо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да и отпишеш номера от сайта на епъл

 

Не става - писах малко преди теб, че и линк дадох :) Няма я България в списъка и така нямаш възможност да си въведеш телефонния номер <_<:wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...