Jump to content

Recommended Posts

D.Stoykov - това беше само за 7 часа през нощта :) За цял ден вече гоня 15-20 понякога. Сигурен съм, че не съм за гинес, ама ми втръсва да трия и да ми пищи телефона за поредната оферта за Виагра, слънчеви очила, здравна застраховка, заем и т.н.

Съгласен съм, че е ужасно. АБВ пощата ми е така (продават бази данни или не знам защо) и постоянно трия. Основната ми поща е на мой сървър и да не чуе дявола за сега на нея почти няма спам, но и аз не я давам и слагам в регистрации по сайтове, а само за важни неща. Когато просто искат е-мейл за регистрация някъде давам АБВ-то и вероятно това е и една от причините да го спамят :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужасно е да имаш поща в ABV. От години продават списъци, от това живеят :)


Направи си един мейл strahil-bojikravov690sexy@abv.bg и никога на никой не го давай и не го използвай. Влез след 1 година в тоя мейл :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажете програмка за запис на разговори....? Да пази последните няколко разговора, има ли такива за наш'те гурбии?

Такава че да ти хареса няма.

Разни тъпни са напусани, но не работят сами. В иОС има рестрикция за запис на разговори и най-вероятно заради това няма читаво апп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има legal проблеми с това, няма да изкочи такъв ап за не джйелнат телефон. Освен ако не си запишеш едно съобщение да казваш на хората, че разговора се записва си е незаконно :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно в КРБ пише, че никой не може да бъде записван без неговото знание, или въпреки неговото несъгласие освен в разни особени случаи тип специални разузнавателни ала-бала, предполагам че го има същото и по разни други конституции на други дъжави, тей че апп съм почти убеден че няма за наш'те талафончета, виж андроидите - там си е като разграден двор и всеки си бере приложения отвсякъде...
Едно време имаше едни Сонита с търкалце отстрани, те имаха копче за записване на разговора (по спомен)

Редактирано от Dummkopf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе имам драма с един апп - преди година и нещо го купих - беше към 3-4 евро.

Сега ъпдейтнах на 9ка и пак ми иска пари за същия апп?

 

Какво се прави в такава ситуация? Намирам си мейла с поръчката и платената сума. На кого трябва да пиша?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случвало ми се е преди много време и ако не се лъжа, когато избереш "GET" тръгва да се тегли и след малко ми изписва, че вече съм го купил и ще бъде без пари! Но преди това се увери, че си със същият акаунт логнат.... Най много теста да ти струва 7-8 лв. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужасно е да имаш поща в ABV. От години продават списъци, от това живеят :)

Направи си един мейл strahil-bojikravov690sexy@abv.bg и никога на никой не го давай и не го използвай. Влез след 1 година в тоя мейл :)

 

p0fan-d6.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм нетизен моя опит беше малко по-тат и беше събрал мейл... Може и да са се очовечили в последно време...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен продават данни здраво и това е, твоят мейл е извадил късмет. Истинският спам е този, който се изпраща на всички от списъка без значение кой и къде си, а в АБВ  пощата ми постоянно идват предложения адресирани с моето име, както и покани да спечеля хиляди неща - пак адресирани с моето име, което значи че адреса е продаден надлежно със всичките му данни към него :)

Редактирано от D.Stoykov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че конкретно абв само това правят. Има достатъчно търгаши на лична информация които продават списъци с мейли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде отнесох една 16ка в плюс версията....всъщност беше единствената :)

 

Първото впечатление е, че доста удобно се пише, че на 5Sa ми беше тегавко с моите лапки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще те посъветвам, ако ще го взимаш да побързаш или да почакаш, защото в мтел го няма, а в айстайл има единични бройки.

Аз взех единствената от Ринг мола. Т.е. вече и там го няма :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ице преди няколко години минах на Айфон и сега не мога да си помисля ако го няма - лесно и удобно ! Вече година и ... ползвам 6-цата и да ти кажа съм доволен ! Грабвай го смело ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Често ми се налага да свалям снимки на пц. С андроида ми го разпознава като устройство. Как е при иОС. Иначе Митак, промяната ме влече :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Често ми се налага да свалям снимки на пц. С андроида ми го разпознава като устройство. Как е при иОС.  :)

Не е нужно да го закачаш. Слагаш Google photos на и-фоня и на рс-то и то само си ги мята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...