Jump to content

Recommended Posts

@Wizi аз имам 7ца 128 гб все още с иос10 и възнамерявам да си остане с нея, докато не купя нов. :hilezh: 

 

пс. Х все още не съм го разглеждал на живо, но самсунеците изглеждат добре, като за самсунг :hilezh: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12 hours ago, grizzly said:

С две думи - много яко е избаран, още не знаеш за какво ти е, но се кефиш. Ми честито.

 

Много добре написано.

От мен - респект, Мечо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 hours ago, sweep said:

Спънки, хващал ли си с8 в ръцете си? Защото държейки го до Х. Нещата никак не изглеждат луксозно или хай тек.

За ръбатата камера нищо не каза?

 

Много пъти и имам няколко в офиса ;) Няма сравнение. айфона е с материали и сглобка, като хубав часовник... Включително и камера модула. 

 

А и аз говорех за целия дисплей, който дава ефект, какъвто до сега друг телефон не е давал. Самсунгите не са с edge-to-edge.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една от реалните екстри на iPhone X (естествено също не нещо ново) е възможността за бързо зареждане на батерията.

Разбира се, в рекламите Apple "забравя" да упомене, че необходимите за това кабели или адаптори не са включени в пакета и трябва да се купят допълнително. За гордите собственици на това "бижу", ето ги и тях:

https://www.theverge.com/2017/11/3/16599178/iphone-x-8-plus-apple-fast-charging-usb-c-lighting-power-brick-cable-how-to.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

30 minutes ago, Spunky said:

 

Много пъти и имам няколко в офиса ;) Няма сравнение. айфона е с материали и сглобка, като хубав часовник... Включително и камера модула. 

 

А и аз говорех за целия дисплей, който дава ефект, какъвто до сега друг телефон не е давал. Самсунгите не са с edge-to-edge.

 

 

 

Човек, ти си истински фен на марката, евала :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ако не съм фен, няма да го взема ;) 

 

Главната разлика с С8 е в теглото и ползваните материали, както и в самия индустриален дизайн, който е просто недомислен. Цялата структура е около стъклото и рамката е изключително тънка(и лека). Ефекта на лекото и почти изцяло стъклено тяло, е че се усеща пластмасов, особено сравнен с Х. За идиотската позиция на фингърпринт сензора, въобще да не отварям дума...

Редактирано от Spunky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, nickgaidarov написа:

 

 

Преди 10 часа, martinich написа:

И S7 не му трябва, но виж как ревностно го защитава :hilezh:. Мечо да си купиш топ смартфон с идеята, да му свети дълго фенерчето е все едно да си купиш ферари с идеята че ще товариш бали със слама в него.

Позволи ми АЗ да решавам как да си ползвам покупките а не производителя да ми  казва от какво имам нужда.

Като искат една торба пари нека поне простите неща да са по-добри от на Нокиа с фенерче.

преди 39 минути, nickgaidarov написа:

Една от реалните екстри на iPhone X (естествено също не нещо ново) е възможността за бързо зареждане на батерията.

Разбира се, в рекламите Apple "забравя" да упомене, че необходимите за това кабели или адаптори не са включени в пакета и трябва да се купят допълнително. За гордите собственици на това "бижу", ето ги и тях:

https://www.theverge.com/2017/11/3/16599178/iphone-x-8-plus-apple-fast-charging-usb-c-lighting-power-brick-cable-how-to.

Тази "реална" екстра е по-скоро рекламна отколкото полезна. Това зареждане за 30 минути до 50% важи ако батерията е празна. Ако е 40% няма да се зареди до 90% за 30 минути а доста по-бавно. И въобще Самсунг това го предлагат от 1-2 години но аз не го ползвам. Струва ми се че износва батерията повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, grizzly написа:

Позволи ми АЗ да решавам

Позволявам. :). Сега може ли да снимаш айфона си?

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Spunky написа:

Абсолютно не е вярно

 

Ми ако го имаш и не ти трябва, можеш просто да не го ползваш.

Но ако го нямаш и го искаш... губиш. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да го снимам защото нямам такъв. А нямам защото концепцията на този производител не отговаря на моите нужди и представата ми за такъв вид услуга. Мога да ти снимам Galaxy S7 Edge ако не си виждал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 minutes ago, s4b8 said:

 

Ми ако го имаш и не ти трябва, можеш просто да не го ползваш.

Но ако го нямаш и го искаш... губиш. ;)

Всъщност нещата са далеч по-прозаични - чета, че Apple са искали да има опция и с фингърпринт в Х-са, но не са успели да го направят успешно да действа под стъклото. И тогава излизат с лафа - ама това е такава отживелица, за какво ни е, като имаме Face ID...:nixweiss:

Редактирано от nickgaidarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, grizzly написа:

 А нямам защото концепцията на този производител не отговаря на моите нужди и представата ми за такъв вид услуга. 

И аз съм така за РС-ки, поршове, майбаси, да почна ли да ги плювам? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е например дали Face ID ще те разпознае, ако си се регистрирал за отключване на телефона с брада, а някой ден я обръснеш?

Освен това съм почти сигурен, че едва ли може да различи еднояйчни близнаци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще му кажа да помага...:hilezh:

Всъщност тук за първи път удари в десятката - винаги съм считал, още от раждането му, че аз съм научил от него много повече, отколкото той от мен.

А иначе имаш ли отговор на въпросите ми?

Всъщност въпросите ми са към всички, имащи опит с Face ID - това че го направих под твоя пост не трябваше да те накара да подскачаш според мен...:hilezh:

Редактирано от nickgaidarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

18 minutes ago, s4b8 said:

Най-новата закана в българските дискотеки: "Такъв бой ще ти тегля че нема моеш да си отключиш айфона после!" 

:hilezh:

 

Редактирано от nickgaidarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трол, гледай клипа...

Неоспорим факт е, че към момента Face ID няма аналог в мобилните телефони. И не, оная смешка на Самсунг няма (почти) нищо общо. ;)

Разбира се, тъй като е много зле и много по-добре е фингърпринт сензор, очакваме съсвсем скоро да го видим във все повече андроид телефони :hilezh:

Всички се смяха и когато Apple махнаха жака за слушалки, нали знаете... ;)  

 

 

Редактирано от theuser
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Близнаците го заблуждават и могат да го отключват, но те си го казаха още на презентацията....какво да правиш - физиология.

Ако имаш зъл близнак, който постоянно дебне да ти отключи телефона и да ти види мръсните тайни, не си го купуваш :) А и никой не ти е обещавал да е най-сигурното и непробиваемо нещо на планетата.

Редактирано от theuser
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...