Jump to content

Recommended Posts

2 hours ago, martinich said:

Легален, или нелегален е?

Повече от легален, не само че не е от Щатите, но и го платих изцяло в брой.

С дебитна карта де, ако трябва да съм съвсем точен...

Редактирано от nickgaidarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, Black edition said:

От представителството на apple в Birmingham .

Това не е вярно, в Пловдив го купих.

А на следващия ден след покупката синът ми, заедно с телефона разбира се, наистина беше на мъгливия остров, но не в Бирмингам, а в Глазгоу.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О извинявай аз коментирах ,че моят днес го взех от представителството на Apple в Birmingham.

Съжалявам за объркването ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха-ха,

Няма проблем и честито!

Но въпросът наистина беше към мен.

Have a nice evening!

Редактирано от nickgaidarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възприятието с цел самоуспокоение на всеки горд собственик на Хлопел.

Само че много са минали от Опел на Ауди... а изключително малко в обратната посока... ако ми следиш мисълта ;) 

Калкулатора в iOS ще го оправят, колкото и да е досадно и глупаво... Ама в Андроид от толкова години само калкулаторът работи както трябва и без притеснения.

 

Редактирано от Audilina
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Личи си, че нямаш никаква представа от това как работи Андроид и какви са му възможностите .... Поредния епал фен. И ти ли правиш празник на датата, на която е закупен техен продукт? Май това е типично за техните фенове, или по-точно казано - фанатици  :hilezh:

 

ПП

Калкулатора дори не Ви го броя за проблем, той е капка в океана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е за тая тема, ама бих била много любопитна къде е "океана" и какво има в него. (Дори аз, която се оплаквам от това и онова недомислено в iOS 11). Аз съм минала през Андроид. И през WP (което си беше истински ъпгрейд след андроида). А ти някога бил ли си толкова "фанатичен" да имаш нещо що годе качествено в ръцете си? Знам отговора ;)

И не - не съм ни най-малко епъл фен (за разлика от някои тук действително). Просто оценявам нещата спрямо достойнствата им, а не спрямо марката. Почни от прочит на Terms and Conditions на Андроид... ще се изненадаш доста неприятно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Описал съм го много пъти, прочети по-назад в по-стари постове ;) 

 

Аз също само от любопитство искам да попитам, кое приложение е бъгаво за андроид, но работи за айфон? 

 

16 minutes ago, Audilina said:

Почни от прочит на Terms and Conditions на Андроид... ще се изненадаш доста неприятно.

Кое ще ме изненада?

 

16 minutes ago, Audilina said:

А ти някога бил ли си толкова "фанатичен" да имаш нещо що годе качествено в ръцете си? Знам отговора ;)

Тука признавам, че не мога да изпитам "оргазъм" от нов телефон/лаптоп .... Много ми се иска да се изкефя като "фен", ама някак си не мога. Кефя се на по-важните неща в живота и не вдигам празник, като си купувам нов продукт, камо ли пък обикновен телефон :nixweiss: 

 

18 minutes ago, Audilina said:

Аз съм минала през Андроид. И през WP (което си беше истински ъпгрейд след андроида)

малелеле ....... плашим се, сериозно ли го написа това? WP е абсолютна дришня, с изключително грозен UI и липса на елементарна функционалност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можем да продължим дискусията някъде другаде...

Тук е единствено за хора, които се кефят и на това, извън по-важните неща в живота. Останалите реално не би трябвало да си губят времето тук, а да си гледат по-важните неща в живота. В услуга и на 2-те страни, гарантирано на никой няма да липсват ;)

Редактирано от Audilina
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама никакви кавалери не сте да ви кажа...:steinigung:

Вместо да сте благодарни на Audilina, че на толкова много неща ви научи за айфоните, вие пишете разни щуротии, включително за колите.

Все едно аз да почна да се гъбаркам с жена ми, че различава колите само по цвета им, след като тя ме превъзхожда в толкова много други неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих желал да коригирам леко горния си пост.

Считам, че аналогията с жена ми не е съвсем точна, защото като се зачетох по-внимателно установявам, че Audilina и колите ги разбира повече от вас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

18 hours ago, Audilina said:

 

Почни от прочит на Terms and Conditions на Андроид... ще се изненадаш доста неприятно.

 

Кажи повече, моля те, че ми стана интересно.

Никога не съм ги чел, а и нямам желание да ги чета, но ще ми е интересно да разбера какво точно визираш?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо да видим? От днес всеки може да си я свали и ползва.

Изглежда обещаващо - според мен най-вече дето значително увеличава издържливостта на батерията, до 3 часа повече.

 

Редактирано от nickgaidarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Нещо грам не ме изкефиха следните неща.....

- защо да фаук трябва цял живот часовникът да е в дясно, а иконката за силата на сигнала да е в ляво, а за първи път при Х да са на опаки?!?! :huh: Що за простотия! <_< 

- тия супер-мега комбо суайпвания по екрана за да се симулира липсата на хоум бутона съм убеден, че ще ми/ни съкратят живота ако не с дни, то с месеци :wall: Липсата на всякакъв хардуер и неговата замяна със софтуер явно никак не е добра идея :( 

- FF камерата като гледам ще чака ъпдейти яко. Добре, че нямам нито едно селфи и пари за Х за да се притеснявам от сега ;) 

 

Честно казано аз бих изчакал Х S или там както благоволят да го кръстят наследника му. Като някои други Епълски продукти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За предната камера и портрета не съм видял друг с такива снимки, но може и никакви да не съм видял всъщност. 

 

Виж за часовника, кога е бил отдясно на айфон? Винаги е бил в средата. Логично е да сложат иконките отдясно, понеже от там суайпваш надолу за контрол центъра. 

 

Единствения проблем със суайпванията ще е в първите дни докато свикнеш, после ще почваш да суайпваш всичко останало и натискане на бутон да ти се струва, като работа. Суайпване между аповете е суууууупер яка екстра и е нещо, което правя на айпада(че и компютъра), постоянно. 

 

Отключването сигурно ще ме дразни най-много, понеже като вкараха тъч ИД и свикнах с него, си спомням че ме мързеше да суайпвам вместо просто да си оставиш пръста на сензора, но разбирам, защо се налага сега да се прави(иначе няма да видиш нотификациите). Хубавото обаче, е че ще ти крие съдържанието на нотификациите, преди да го погледнеш. Чудесна екстра. 

 

Общо взето много добри първи впечатления от всички, които четох.

 

ezgif-4-3741611365.gif 

 

Дисплея, изглежда че е невероятен и за първи път олед телефон с правилна калибрация и истинско бяло. Пак всеки панел ще е индивидуално калибриран. 

Редактирано от Spunky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 hours ago, zlobil said:

Това с батерията как точно го тества ? Щот те я пуснаха сутринта. 

 

 

 

 

Имам специален уред, внос от Австрия.

А и има ли значение как съм го тествал, след като е вярно?:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12 hours ago, Wizi said:

 

 

Нещо грам не ме изкефиха следните неща.....

- защо да фаук трябва цял живот часовникът да е в дясно, а иконката за силата на сигнала да е в ляво, а за първи път при Х да са на опаки?!?! :huh: Що за простотия! <_< 

- тия супер-мега комбо суайпвания по екрана за да се симулира липсата на хоум бутона съм убеден, че ще ми/ни съкратят живота ако не с дни, то с месеци :wall: Липсата на всякакъв хардуер и неговата замяна със софтуер явно никак не е добра идея :( 

- FF камерата като гледам ще чака ъпдейти яко. Добре, че нямам нито едно селфи и пари за Х за да се притеснявам от сега ;)

 

Аз не видях нищо притеснително във видеото. Ясно е, че ще има софтуерни подобрения във времето.

- Къде е часовника и сигнала - 2 дни и вече ще се питаш "как бяха преди?"

- Виж суайпванията си мисля ще отнемат повечко време за свикване... никак не ми се нрави, ама е неизбежно при тази концепция (макар че си мисля, че можеше да има нещо хитро на гърба... я фингърпринтче, я бутонче...)

- FF - ако имаш предвид IR - Няма къде да ходи да не работи или проработи със софтуер до седмици... иначе ще завалят върнати X-ки към епъл :) А селфи камерата - .... ще се повторя... It's just a phone :)

 

Редактирано от Audilina
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдам, толкова бях загрял да го нахраня Х-ъ, че написах тази глупост за часовника <_< Аматьор!

 

Всяка замяна на хардуер със софтуер, който го симулира е фейл. Това че ние свикваме не го прави по-доброто решение. Поне аз така си мисля, че нещата седят в повечето случаи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...