Jump to content

Каква е ролята на модераторите във форума


Recommended Posts

  • Отговори 250
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ае се фанеме на бас,че един от двамата администратори до час ще пише в темата :rolleyes:

Ако ще сичките да ги направят админи и до един да се изредят, нали знаеш де са ми?

Адрес на коментара

Слабост си ми, не мога та пропуснА :)

Като кви например, тва че се опитахте да се направите на госпожи от детска градина ли? За тва, че някъв левак отишъл да обядва в гората с тумба мечки и те му рекли БАУ? Щот аз други основателни и "смислени" причини, спамилнята да бъде скрита не се сещам................ :rolleyes:

И после пак, решихте сте новатори и направихте спам-подфорум, ама скрит, поредната мозъчна пръдня.

Чакай, чакай.... за два форума ли ми говориш, че не те разбрах? :lol: Спамилнята беше ЕДНА и ще си остане една.

Имахме уговорка в прав текст, адски елементарен на пръв поглед: сере се само и единствено там и никъде другъде из форума. Имаш ли спомен за такова нещо или? Щото моя спомен е пресен и ясен като слънчев юлски ден! Ся ще те помоля точно теб да сложиш рЪка на сЪрце и да ми отговориш на едно питане: тази въпросната уговорка беше ли спазена?

Спрямо отговорът ти ще продължим евентуално дискусията, става ли? :)

Управленческа импотентност му се казва на това, опитвате се да угодите на всички, от което пак всички страдат.

Тук е типично по български, нито бачкането е бачкане, нито почивката почивка. Разбирай го, както искаш.

Объркан съм, не ми се сърди :) От написаното разбирам, че хем сърби как сме угаждали на всички, хем всички страдали :) Явно бъркам нещо, нали? :lol:

Кажи как би го изиграл ти? Ама този път наистина серипзно щото онова там (двадесет и кой номер беше точно?) некакси не ми беше толкова убедително казано от мъж като теб.

Благодаря, Ради. :lol:

Адрес на коментара
Ако ще сичките да ги направят админи и до един да се изредят, нали знаеш де са ми?

Там дет и на мен :rolleyes:

Предвкусвам последнте 33 процента в чашата :lol:

Слабост си ми, не мога та пропуснА :lol:

И ти на нас огромна при това Висоцки :lol:

Спамилнята беше ЕДНА и ще си остане една.

Имахме уговорка в прав текст, адски елементарен на пръв поглед: сере се само и единствено там и никъде другъде из форума. Имаш ли спомен за такова нещо или? Щото моя спомен е пресен и ясен като слънчев юлски ден! Ся ще те помоля точно теб да сложиш рЪка на сЪрце и да ми отговориш на едно питане: тази въпросната уговорка беше ли спазена?

Не уговорката не беше спазена... къде поради глупост на таз група хора,къде заради наглоста на една друга групичка,която пък в това време умираше да пуска безмислени теми,в които на спокоиствие обиждаха и ругаеха по онази първата групичка знаеики за уговорката им с УС-то! Така ли беше?

Адрес на коментара

Рулз, изгубих отново нишката, пич. Сори. Една групичка така, пък после втора нещо друго... наистина ме обърка. Ще ти призная нещо, дано ми повярваш: времето, което съм прекарал в Спамилнята сумарно за цялото й съществуване, е не повече от 10мин. Страхувам се, че от части на това се дължи, че не мога в момента да разгранича всички ви на отделни групички.

Дай ми жокер, нещо повече. Директно никове би било най-добре.

В крайна сметка уговорката не е била спазена и сделката се е разпаднала. Само аз ли виждам нещата толкова прости и ясни?

И друго... когато толкова директно се изказвате по нечий адрес не печелите особено много. Нищо че ви било през онази работа. Опитвам се да водя нормален разговор, положете и вие малко усилие

Адрес на коментара
Слабост си ми, не мога та пропуснА :)

Чакай, чакай.... за два форума ли ми говориш, че не те разбрах? :unsure: Спамилнята беше ЕДНА и ще си остане една.

Имахме уговорка в прав текст, адски елементарен на пръв поглед: сере се само и единствено там и никъде другъде из форума. Имаш ли спомен за такова нещо или? Щото моя спомен е пресен и ясен като слънчев юлски ден! Ся ще те помоля точно теб да сложиш рЪка на сЪрце и да ми отговориш на едно питане: тази въпросната уговорка беше ли спазена?

Спрямо отговорът ти ще продължим евентуално дискусията, става ли? :)

Забравил си, първоначално спамилнята беше видима, нормален под-форум, където всички можеха да пишат, като Николай изрично беше написал с големи букви, бла-бла може да бедете нахранени. Всичко беше точно, забавно напоително, до момента, в който левака Гълъбов заедно с няква пръдня, не решиха се пробват кво може да им се случи, е случи им се, след което Николай размаха пръст, че така не ставало, бла, бла имиджа на форума/тва винаги ме е изправяло на шпалир/ и кръцна спамилнята. Примера е аналогичен с това, да намеря някое ел табло на което пише, ВНИМАНИЕ ВИСОКО НАПРЕЖЕНИЕ и въпреки всичко, да бръкна вътре и да ме тресне тока, като после тръгна да съдя НЕК, за това че ме е хванал ток. :rolleyes: Същата работа, Пример 1 за управленческа импотентност.

После след кратка дъндания, спамилнята пак беше отворена, но с тънката подробност, че беше скрита. По списък и на лична симпатия бяха допускани хора вътре. :stupid: Форумен прецедент, хем офф-топик секция, хем скрита. Пример 2 за управленческа импотентност.

Статуквото, хората пишещи в спамилнята да бъдат смятани за "друга порода" пак беше наложена от вас УС-то, не от потребителите, пак прецедент, самите вие създавате предпоставки за настроения между потребителите във форума, най-добрият началник, е този началник, който успява да създаде колектив, вие точно обратното. Пример 3 за управленческа импотентност.

Така с конкретиката до тук, макар че още много мога да напиша. Ся малко да се върнеме към миналото. Ми не Анди, аз лично/говоря за себе си/ докато имаше спамилня "горе" бях примерен, и преди съм го казвал имах стимул да съм кротък, защото не исках да си гърмя акаунта за спамилнята. За други не мога да отговарям, което от своя страна води до автоматичния въпрос, като е имало такива елементи, защо не са били санкционирани своевременно и персонално, защо аз трябва да страдам заради някой си? Пак неспособност за справяне с конкретен въпрос. Какво се постигна със затварянето на спамилнята? Всички примерни елементи от долу изпълзяха горе, всяка втора тема преминава в някаква безумна чат дришня, не го ли забелязваш напоследък?

От действията и бездействията ви, форумът в момента носи само пасиви, активи няма или аз не забелязвам такива, поправи ме ако греша. От ся ти казвам с тая сопа стадото няма да тръгне.

Объркан съм, не ми се сърди :) От написаното разбирам, че хем сърби как сме угаждали на всички, хем всички страдали :) Явно бъркам нещо, нали? :huh:

С по-горното, се надявам да ме разбереш.

Кажи как би го изиграл ти? Ама този път наистина серипзно щото онова там (двадесет и кой номер беше точно?) некакси не ми беше толкова убедително казано от мъж като теб.

#21 си беше олигофрения, ясно е.

Иначе как бих го изиграл ли? Ми не знам, сценария е сложен, много са актьорите, трее се запазва спецификата на нещата, трябват стимули, разнообразие итн, итн. Ма ся точно над такива материи не ми се умува, а и сам човек не може да го съчини. Но има начини.

Ае кат се видиме, ше се опитам да сме сериозни като никога и ще поумуваме.

Редактирано от KYPO
Адрес на коментара

Aз пък ще предложа нещо радикално! KYРO за модератор! Сигурен съм, че ще получи нужната подкрепа, не само от очакваните герои.

Редактирано от Jorata
Адрес на коментара
Форумен прецедент, хем офф-топик секция, хем скрита. Пример 2 за управленческа импотентност.

да предположим, че е било направено за онзи % усери, които не могат да направят тънката разлика между тази секция и останалите ... и разнасят свободно разни думи и изрази из целия форум ...

в този смисъл наистина е по-добре да не се вижда поне от разни новопристигнали ... да не останат с грешно впечатление за демокрацията

Адрес на коментара
Aз пък ще предложа нещо радикално! KYРO за модератор! Сигурен съм, че ще получи нужната подкрепа, не само от очакваните герои.

Тц брато, не искам. Не ставам, не мога да модерирам. :stupid: Нямам и желание. Пък и осъзнаваш ли абсурдността на цялата ситуация, мега дебил и спамаджия мод. :rolleyes: Пак ще се създаде поредния безумен прецедент.

Адрес на коментара
В крайна сметка уговорката не е била спазена и сделката се е разпаднала.

От кого? Не виждам никакъв проблем модераторите да бяха санкционирали спамерите, адекватно. А не да премахнат спамилнята, т.е. пак да сложат всички под един знаменател.

Последен въпрос, премахването на спамилнята, премахна ли спама в АКБ?

Адрес на коментара
да предположим, че е било направено за онзи % усери, които не могат да направят тънката разлика между тази секция и останалите ... и разнасят свободно разни думи и изрази из целия форум ...

в този смисъл наистина е по-добре да не се вижда поне от разни новопристигнали ... да не останат с грешно впечатление за демокрацията

Петре, не сме детска градина бе мамка му. Пък и в тоя живот си трябват някой уроци.

Адрес на коментара

Една ЕДИНСТВЕНА забележка (мое ли ми повярва?): имаше един период от няколко месеца преди затварянето на спамилнята, когато извън нея вреше и кипеше от лайна и нещата бяха много извън контрол. Това по моя преценка бе и капката, която преля чашата и резето хлопна с гръм и трясък.

За мен цялата ситуация с този толкова желан изчезнал форум е някаква безумна степен на масова излагация! Ама от висша степен! Как толкова хора без значение модове, админи, спамери, обикновени спамери - пардон юзери - повярваха, че една купчина лайна могат да бъдат изсипани насред една порядъчно окосена и поддържана полянка и всички дружно ще се правим, че нея (купчинката - да не стане обърквация) всъщност я няма и не мирише на лайна, а на маргаритки :rolleyes:

Сега разбираш ли ме, а и всички останали, как докато има кой в УС да ме чуе ще настоявам този инцидент да не се повтори? :stupid:

Адрес на коментара
Тц брато, не искам. Не ставам, не мога да модерирам. :stupid: Нямам и желание. Пък и осъзнаваш ли абсурдността на цялата ситуация, мега дебил и спамаджия мод. :rolleyes: Пак ще се създаде поредния безумен прецедент.

Аз пък съм сигурен, че ставаш много повече от някои настоящи модове! Т'ва че нямаш желание е друг въпрос! Плюс това мисля, че точно човек като тебе трябва на форума. Може да не е чак такъв дебил, ама все пак!

А що не щеш? По-лесно е така или те е шубе?

Адрес на коментара

Добре де... пак по твой пример щи задам въпрос.Как е по добре според теб.....Една голяма купчинка в най скатания ъгъл на полянката или 20 средно голями купчЕта?

Адрес на коментара
А не бих казал, че е пристрастен.

Маме, той сам си признава, че е пристрастен за което го поздравявам, че не се крие зад клишета. Ако не вярваш, сипи на някого и след това влез под друг ник и направи същото да видиш, че има разлика.

в този смисъл наистина е по-добре да не се вижда поне от разни новопристигнали ... да не останат с грешно впечатление за демокрацията

НЕ. Пише си сранилня, и като влезеш в нея не може да очакваш цветя и рози

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
От кого? Не виждам никакъв проблем модераторите да бяха санкционирали спамерите, адекватно. А не да премахнат спамилнята, т.е. пак да сложат всички под един знаменател.

Последен въпрос, премахването на спамилнята, премахна ли спама в АКБ?

:rolleyes: ти наистина ли ингорираш факта колко хора пишат с втори, трети, н-ти регистриран ник? Или си мислиш, че за кеф си ги сменят. Понякога чак се плаша като някой ме пита очевадни неща. Честно.

Да, аз лично съм доволен от нивото спам към днешна дата и смятам закриването на Спамилнята за основна причина това да е така.

Адрес на коментара

Добре окосена ливадка...................Кое? Дай примери. Да прав си, имаше гола полянка, без нито едно цвете, или некви теменужки свенливо надничащи. Има места с тучни и шарени полянки, където с основание си ги подържат, но там са полагани години труд за да имат такава разнообразна и цветна флора.

А тук, гола полянка с не особено добри градинари.

БМВ форумът е фашизъм, но правят събори, които тук ще се направят някъде към 3012-та година.

Волкс форума, пак фашизъм, там освен събори има и тонове техническа информация, която на всичкото от горе е и вярна.

Така, че айде да не си говориме за полянки и тяхното състояние. Пак ще се върна на по-горното. Нека да спазваме спецификите. :rolleyes:

Редактирано от KYPO
Адрес на коментара
имаше един период от няколко месеца преди затварянето на спамилнята, когато извън нея вреше и кипеше от лайна и нещата бяха много извън контрол.

Поради липса на модераторски контрол и лавина от кандидат спамери търсещи изява, за достъп до светинята. Стария спам тийм също участваше, спор няма. Колко форума с 10 000 + усера нямат място за разтуха? Недейте се мъчи да откриете топлата вода, молим.

Да, аз лично съм доволен от нивото спам към днешна дата и смятам закриването на Спамилнята за основна причина това да е така.

Защо тогава я има тая тема?

Защо го няма Марин във форума?

Адрес на коментара
Аз пък съм сигурен, че ставаш много повече от някои настоящи модове! Т'ва че нямаш желание е друг въпрос! Плюс това мисля, че точно човек като тебе трябва на форума. Може да не е чак такъв дебил, ама все пак!

А що не щеш? По-лесно е така или те е шубе?

От кое да ме е страх? Марин дали го беше страх и дали е създавал предпоставки за страх? То тая работа не идва с непременното задължение да се превърнеш в поредния палячо. До човек е. Просто не ставам, казвам ти го.

Хора от мойта порода в такава среда не виреят.

Адрес на коментара
Добре де... пак по твой пример щи задам въпрос.Как е по добре според теб.....Една голяма купчинка в най скатания ъгъл на полянката или 20 средно голями купчЕта?

Веднага ти отговарям: нито едното, нито другоото! :stupid: Предпочитам малки на размер n-броя лайна разхвърляни из полянката... може дори човек да пропусне някое, ако не го види, градинката има що-годе вид на изглед и нещата сравнително лесно биват коригирани :zustimm:

Адрес на коментара
БМВ форумът е фашизъм

там има един подфорум - предизвиквам, или място за подвизи, където се обменя информация на доста цветущ език, та и те си имат малки тайни. в сериозните форуми обаче всичко е ток и жица.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара

Анди брато не смятам така.Лично за мен е по добре да има една голяма купчина някъде там в тъмния ъгъл... дето да се трупат всякакви видове фекалий... реТки,гъсти.... с царевички и т.н отколкото както ти казваш N броя лайненца,защото като настъпиш некое мънЕчко настава смрад невероятна.Типичен пример са всичките тия теми,дето за ден стават по 30+ страници.

П.С Това,че съм ти опозиция незначи,че настоявам за спамилня... се ми е тая всъщност

Адрес на коментара
Веднага ти отговарям: нито едното, нито другоото! :stupid: Предпочитам малки на размер n-броя лайна разхвърляни из полянката... може дори човек да пропусне някое, ако не го види, градинката има що-годе вид на изглед и нещата сравнително лесно биват коригирани :zustimm:

Грешиш. Най малкото защото не те виждам в ролята на постоянно почистващ акита човек. Ако те влече ти да определяш кое аки е за тор и кое за зад борда, може и да ти харесва статуквото, но едва ли е това.

Направете един подфорум без правила и да не се пиннват темите му най отгоре. Обявете че спама извън него ще се наказва и вижте дали ще има ефект.

Адрес на коментара

Ще ме изядете с парцалите, ей :stupid: милост нямате грам към моята скомна (на пръв поглед) личност

Мартинич, Марин е човек на 30 и нещо, носи глава на раменете, а има и мобилен телефон. Ако толкова ти липсва или спиш неспокойно, защото не си наясно защо вече не е сред нас - хващаш, звъниш му и разбираш! Не съм ти обществена информация или кварталната врачка :unsure:

Защо тази тема съъществува? Вече обясних по-назад. Нормално е. Не е първата, далеч съм от мисълта, че ще е последната :huh:

Рулз, пич... откажи се, просто по какъвто и да е начин да ми обясняваш как Спамилнята има и най-най-малката и нищожна причина да съществува. :) Не мое ме убедиш, брат. Тъпо парче съм, виждаш.

Куро, дай да си гледаме в нашата паница, става ли? Дай да видим какво можем да променим. Ма сам каза преди много малко, че е всъщност сложно. :zustimm: Ако искате толкова силно промени и разни други готини неща - опитайте се поне с нещо да ги задвижим. Седенето отстрани и критикуването са възможно най-лесните неща в живота, бро!

Адрес на коментара
Куро, дай да си гледаме в нашата паница, става ли? Дай да видим какво можем да променим. Ма сам каза преди много малко, че е всъщност сложно. :stupid: Ако искате толкова силно промени и разни други готини неща - опитайте се поне с нещо да ги задвижим. Седенето отстрани и критикуването са възможно най-лесните неща в живота, бро!

Ми глей ся бе брат, умният човек след критика, сяда, мисли и анализира, не може десет човека да казват този куб е жълт, но трима високо поставени да твърдят, че всъщност кубът е син и той автоматично да стане син. :zustimm:

Тия неща си ги пишеме от години за 70-ти път сигурно, нещо в положителна насока? Нищо! А напоследък съм мноо оптимистично настроен като цяло, говоря общо, не за форума. Е по къв начин да ви стимулираме нещата да тръгнат, като на всяка крачка се препъвате и се връщате назад? Няма какво да се заблуждаваме, с тоя матрял и налична база нищо няма да стане, формата е сгрешен изначално. Което си води последствията и ще е така до....................не знам.

Разберете, че спама е най-малкото зло за този форум.

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...