Jump to content

Каква е ролята на модераторите във форума


Recommended Posts

  • Отговори 250
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Отчитам с големи червени букви в малкото ми червено тефтерче сериозният напредък от 21 последователни смислени поста побрани в една тема!

Адрес на коментара
Маме ма аз си те харесвам бря :o;)

Нека те направят АДМИН ;)

Аха :o и един глас от мен.

Да правим избори тогава,събираме кандидатури и ще гласуваме чрез анкета.Все пак ние сме членове/симпатизанти (аз не плащам членски внос,значи съм симпатизант, но все пак имам право на глас) на форума и мисля че ние трябва да си избираме УС , не както в парламента,който плаща,той печели. ;);)

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара

Нещо се самозабравихте!

При все, че този форум е най-либералния сред бг форумите, имате наглостта да изказвате претенции към работата на добра воля на модераторите, че и да искате вие да си ги избирате, не само това ами дори да избирате членовете на УС на клуба!

Спрете с идиотизма по форума и всичко ще си дойде на мястото - ще има повче полезна информация, ще има достатъчно и готин сарказъм и гъбаркане за тези които обичат да се забавляват, а освен това модераторите най- накрая ще се почувстват като потребители които също влизат за да прочетат нещо или да разпуснат, а не времето отделено за форума да им минава в разчистване на поредната тема.

Редактирано от tita
Адрес на коментара

Виж ся... кат не ти изнася,сдаваш поста и почваш да си четеш кат потребителче... и без това в последно време не се забелязва никаква активност от твоя страна... Е освен в темата за снимките... дето за пореден път се усра ;)

П.С И аз се кандидатирам........ за спамер номер 1 :hilezh:

Адрес на коментара
Нещо се самозабравихте!

При все, че този форум е най-либералния сред бг форумите, имате наглостта да изказвате претенции към работата на добра воля на модераторите, че и да искате вие да си ги избирате, не само това ами дори да избирате членовете на УС на клуба!

Спрете с идиотизма по форума и всичко ще си дойде на мястото - ще има повче полезна информация, ще има достатъчно и готин сарказъм и гъбаркане за тези които обичат да се забавляват, а освен това модераторите най- накрая ще се почувстват като потребители които също влизат за да прочетат нещо или да разпуснат, а не времето отделено за форума да им минава в разчистване на поредната тема.

Наглост и идиотизъм е този пост, написан от най-некомпетентния модератор, който на всичкото от горе беше и избран по най-безумните критерии. Осъзнаваш ли ли го? ;)

Хора като Марин се махат, точно заради идиотизма ви, да тоя същия, "управленческия", тя седнала да ми разяснява некви неща и да размахва съзидателно пръст, баси абсурда. :hilezh:

Адрес на коментара

И питаш, Ради ... ми автора на темата е жив пример и ако трябва да сме коректни, то този потребител да е отнесъл вече ораничения достъп до форума, но ... никога не е късно за това.

Отношението на потребителите към модераторите е една от причините част от тях да се отдръпнат. Но това е друга тема и аз не смятам да я обсъждам точно тук.

Рулз, висенето във форума не ми е приоритет, както и следенето на определени нередности и индивиди тук, затова и не си забелязвал, че модераторствам (не смятам и че е нужно).

Редактирано от tita
Адрес на коментара
Отношението на потребителите към модераторите тук е една от причините част от тях да се отдръпнат. Но това е друга тема и аз не смятам да я обсъждам точно тук.

Ми има решение, сдаваш и си осигуряваш форумен комфорт. Ама викаш друго си е да си "шефче"...............

Пък и не всички модератори търпят лошо отношение от потребителите, дори напротив. Причината някой от УС-то да бъде замерван постоянно с лайна, дали не се корени в самият него? На кво мнение си? :hilezh:

Поредния римейк, на старата като света пиеса, модераторите страдалци part 86960260. :)

Адрес на коментара
ще има повче полезна информация, ще има достатъчно и готин сарказъм и гъбаркане

А знаеш ли колко полезна информация беше изтрита,не намирам и някои постове,в които имах отговори на важни въпроси,темата си е там , но постовете ги няма, а аз разчитах на тях,голям кеф :hilezh:

Затова ще пускаме нови теми и новии новии новии новии новии новии новии новии новии нови докато намерим точните отговори , а вие ще триететриететриететриететриететриететриететриете и тн.Палячовщина, и ако ми затриете тази тема ще ви псувам на глас.И не си правете труда да ме БАНвате,защото си спазвам правилника във форума,ще се обадя на Марковски и ще видите тогава :)

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара
И питаш, Ради ... ми автора на темата е жив пример и ако трябва да сме коректни, то този потребител да е отнесъл вече ораничения достъп до форума, но ... никога не е късно за това.

ТЪЙ ЛИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ ЕЙ Я ПО ВНИМАТЕЛНО С ИЗКАЗВАНИЯТА,кажи ми поне едно мое нарушение,че доколкото разбрах и ти акаш по някоя друга тема/онази със снимките/

Защо не съм обиден на модераторите audi200avant, NIKO,отговор:защото винаги са били внимателни,любезни и предупредителни,а някои други ще ми обявяват война, http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=80359

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара

Разбира се, че не съм Кореком-ска стока и е напълно нормално и заслужено да се вдига шум около начина ми на модериране. Както Martinich отбеляза (за съжаление чрез лично съобщение) едно от нещата, които ми пречи в работата като модератор, е приятелските ми отношения, които съм отгледал през годините с някои от вас. Тук май някой също вече спомена за това... Вярвам, че 99,8% от всички така наречени спамери са всъщност точни типове и може би за това предпочитам и дори практикувам при възникнал проблем първо да се обръщам към тях с лично съобщение и молба да си отдъхнат малко въздържайки се от спама, който иначе така умело генерират с нечовешка лекота. Факт е също така, че този "подход" води до абсолютно 100%-ови положителни резултати и за това и не смятам да спирам да практикувам. С времето доста от "диваците" олегнаха и дори станаха скучни... :lol: Не се оплаквам, просто констатирам! :flehan: В крайна сметка, като теглим чертата, не мисля, че оплакванията Ви са чак толкова основателни. Разберете, че не е достатъчно вие да си правите каквото искате, но да очаквате модераторите да се грижат след вас всичко да е почистено, че даже и напарфюмирано. Трябва да има накакъв поне минимален баланс! Когато стане тъп спор - нужно ли е да се прескачате един връз друг в желанието си да бъдете първи и още по-красноречив от останалите? Ако някой тръгне да ви обижда лично - нужно ли е целият форум да ви чете кавгите? Има система за лични съобщения, скайп, телефони - използвайте ги! После хора като integrale45, а и всеки нормален човек, ще търси първо отговорност от нас модераторите защо темата му била заключена или дори изтрита.

И последно, че се изкьоравих да пиша толкова много от нещо приличащо на телфон: хайде не правете прибързана равносметка за това кой и защо си бил тръгнал от тук. Вероятноста да сбъркате в преценката си ми се струва достатъчно голяма.

Адрес на коментара

Тц. Видя, че не се получихаа нещата както ги бяхме замислили. :flehan:

Още нещо малко да допълня... "Ама защо не почисти темата от спам и не я остави, а направо я заключи?" - Защото темите съдържащи сппам са като гъби на мокро: развиват се с невероятно бързи темпове. Хубаво, не било основателна причина и вземеш та изчистиш една, после друга... трета! Накрая обаче вземе сериозно да ти писне. А има и друг момент - ако я разчистиш е много вероятно минутки по-късно отново да плува в лай*на. За това ключът се е затвърдил като единственото качествено лечение, like it or not.

Адрес на коментара
Тц. Видя, че не се получихаа нещата както ги бяхме замислили. :lol:

Оня опит беше леко куц. Само някой хора виждаха "Подфорума" и други хора си мислиха, че първите хора са богопомазани и цвъкаха и по другите подфоруми (и не само те).

Въпрос - Защо я има тая тема?

Отговор - Защото модератор е заключил предната тема.

Въпрос - Защо модератора е заключил предната тема?

Отговор - Защото е била напълнена с 10 страници спам, които модератора е нямало смисъл изборно да чисти.

Въпрос - "Наказани" ли са "спамерите" от предната тема.

Отговор - Да само някои, по избор на модератора.

Въпрос - Защо модератора не е наказал всички?

Отговор - Защото и той е човек имаш чувства (как прозвуча :flehan::lol:), приятели, роднини.

Въпрос - Защо влизат потребителите в АКБ?

Отговор 1 - За да научат нещо, продадат/купят нещо.

Отговор 2 - За да събеседват с познати приятели, познати на специфичен (форумен) език.

Въпрос - Защо няма подфорум за събеседване?

Отговор - ..........

Адрес на коментара

Започвам да ми става скучно в тази тема..

Наказаните почти виинаги са всички вредители участвали в даадена темата. Ако някой има възражения да ги подплати с линкове към конкретни тем иначе приемам думите му за ПРАЗНИ приказки Ок?

Допуснат бяха само някои потребителя и форумът никога намаше да бъде видим за всички. Причини бол, жалко ако поне няколко не изплуват в съзнанието ти/ви като отговор.

Смятам да изчакам още съвсем малко и да прекратя и този разпит, защото започвам да се чувствам все едно съм ви длъжен с нещо :flehan:

Адрес на коментара
Допуснат бяха само някои потребителя и форумът никога намаше да бъде видим за всички. Причини бол, жалко ако поне няколко не изплуват в съзнанието ти/ви като отговор.

Като кви например, тва че се опитахте да се направите на госпожи от детска градина ли? За тва, че някъв левак отишъл да обядва в гората с тумба мечки и те му рекли БАУ? Щот аз други основателни и "смислени" причини, спамилнята да бъде скрита не се сещам................ :rolleyes:

И после пак, решихте сте новатори и направихте спам-подфорум, ама скрит, поредната мозъчна пръдня.

Управленческа импотентност му се казва на това, опитвате се да угодите на всички, от което пак всички страдат.

Тук е типично по български, нито бачкането е бачкане, нито почивката почивка. Разбирай го, както искаш.

Адрес на коментара

Марто, не е точно така...

В смисъл - най-ме е яд, че онзи бездарен рижав господин позволи с безхаберието си разделът купува / продава да се превърне в инкубатор на мошенници и търговци на дребно.

Нали знаеш в колко авто форуми този раздел е платен? Както и да е...

Ако питаш мен, основно АКБ тръгна надолу в момента, в който той си повярва, че е нещо повече от останалите модератори. Няма ги вече Марин и Влади, с които и до ден днешен съм в отлични отношения и за мен те бяха отличници. Черепахата не пипва нищо (и по-добре), Хитмана освен забежки до Филибето нищо друго не го еня, Морския заминава на заточение с кораба, Таня не влиза редовно ... е ... като оставим на страна, че от време на време засичам гейчо да търка из любимия му комерсиален раздел, сам Анди ли да е капитан на кораба? При наличието на 28,751 активни регистрирани потребители ? Бхаххаха, по 48 часа в денонощието да седи тук, няма да се справи.

А не бих казал, че е пристрастен. В смисъл към кого? Към мен - не. Заключвал ми е теми, предупреждавал ме е, дори една от анкетите от негова страна беше заради мен. И сме имали търкания, определено.

Така аз не бих го определил като пристрастен. По-скоро като безпристрастен. Всеки има право да е човек, освен това модерирането тук е безвъзмездно, пряко свързано с идеята за марката... Така че... не му се сърдете. По-добър от него няма да намерим в обозримото бъдеще.

Ако бях аз на негово място, радулан, шпекса, куантума, qckk, ole и прочее РетКО тъпи индивиди щяха да са история. Самия факт, че още пишат показва, че сме либерално (колкото се може) общество. :lol::lol:

... За тва, че някъв левак отишъл да обядва в гората с тумба мечки и те му рекли БАУ?

Бхахахах, рижав ли е бил левака? Бхахахаххха, смях се с глас... :rolleyes::lol:

Адрес на коментара
Бхахахах, рижав ли е бил левака? Бхахахаххха, смях се с глас... :rolleyes::lol:

Не братле, оня другия мухъл, с пилешката фамилия. Рицаря с картонените доспехи. Рижавия индивид слизаше да обядва долу и като се чуеше БАУ, викаше батко си да му вдига гащичките оакани и съдрани. Отборче сладурковци.................

Адрес на коментара

О, този ли? Аз още си стискам 33 % заради него от рижавия смешен клюн, който в момента чете, две години след офанзивата на русата държанка на гълъба. Смятай. :rolleyes:

За Хитмана - думи нямам. Такъв смешник не съм виждал през изминалите 2008 и 2009 г. взети заедно. Три пъти му засичам колата пред офиса, даже бях писал 2093409 пъти във форума, бях спрял и пред него, викам си - ще излезе и ще се запознаем... бахахахах, смех. Ако му бях дал координати на пловдивски девойки сигурно щеше да ми счупи телефона... Заеби.

Адрес на коментара

Тук нещата отиват към ключ...... Инак съм съгласен с Боби и Ради.... Активноста на администраторите се изчерпва с това до там да затворят спамилнята.... да организират поредния аЛко клуб събор..... да продадат некои и друг италянски полилей на безумна цена и до там......

Модераторите нема ги коментирам..... Двама си вършат работата... Единия пише у темата,а другия от около месец е неактивен..... Според мен другите трябва да минат под ножа и да се заменят

Адрес на коментара
За Хитмана - думи нямам. Такъв смешник не съм виждал през изминалите 2008 и 2009 г. взети заедно. Три пъти му засичам колата пред офиса, даже бях писал 2093409 пъти във форума, бях спрял и пред него, викам си - ще излезе и ще се запознаем... бахахахах, смех. Ако му бях дал координати на пловдивски девойки сигурно щеше да ми счупи телефона... Заеби.

Приоритети ве бро. И по некое време го налазва диарията влиза у форума, прави поголовна сеч, размахва пръсти, заплашва, пуска гръмки теми, настава смЕх и пак се орива за неопределен срок...................... Не говоря конкретно за Николай, а за целия дриим тиим.

Само че в промеждутъка, в който е бил некъде си, са възникнали редица събития, с които той грам не е в час. Лакеите му, правят някви обобщения и преразкази, както им е изгодно и нещата съвсем се осират, и така от години. То и за тва тук е неква маняшка боза.

И пак по тази причина не може да се впрегне огромния ресурс, който притежава този форум в лицето на потребителите си, щот УС-то е супер неадекватно. Некви карикатури, без никва ясна концепция кое как да го направят.

Редактирано от KYPO
Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...