Jump to content

4F -- MMI update


Sag

Recommended Posts

  • Отговори 101
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

От къде си свали упдейта. И някаква състещвена промяна видя ли?

Ето тук можеш да прочетеш за някои от промените

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз пък си направих ъпдейт и видях един бъг които незнам от какво се състой, когато прослушвам СД мога да избирам между различните песни в диска , но не тругват а продължава да си свири текущия. Някои ако може да помага. :D:):D

Иначе и аз съм се навил за нов модул за парктроника та да си го визуализирам че ми е необходимост :D:):unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 years later...

Здравейте .Тва е снимка на мойто ММИ. Въпроса ми е позволява ли ъпдейт до версия 5570 защото един майстор ми каза че ми е много стара версията и при опит за ъпдейт ще изгори ММИ-то

image.jpeg

Редактирано от ИванD
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9/2/2016 at 15:54, kainy написа:

Цитиране на предходно мнение! 

Прочетох цялата тема, не само коментара. Питам защото представа си нямам дали е стара тази версия, която имам и дали има смисъл от ъпдейт.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя грешка, прочетох 6350 и се подведох. И все пак бърз google search извади това:

 

http://www.vwaudiforum.co.uk/forum/showthread.php/128309-MMI-quesion

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че има подобрения и по работата на bluetooth-a с разни устройства и листите с контакти. Също мисля че добавя съвместимост за AMI устройство.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, v1ppers0n said:

Хмм... а мога ли сам да направя ъпдийта? Или трябва в порше?

https://a6retrofit.com/mmi-software-update-4l0-998-961-5570-5-5-70/?lang=BG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги моята версия се оказа 0360 и след ъпдейт стана 5570 и излезнаха всички подобрения като 3д мап и имената на улиците . Относно руската версия е 6030 доколкото успях да разбера. Единственото лошо нещо е че след ъпдейта ми се активира КП 

Редактирано от ИванD
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Здравейте, ще ми е нужна малко помощ.От скоро съм собственик на ауди а6 4ф и ми е малко непонятно още всичко и най вече ММИ .Имам 2,3 съпросчета ще съм благодарен ако ми отг ;)

1.Каква е версията на моят ММи,стара ли е ,добре ли е или може да се ъпдейтне с по-нова

2.Имам място за телефон в подлакътника,но я няма слушалката може ли да свържа някакси моя телефон примерно с bluetooth,,понеже мисля ,че имам такъв

Мерси предварително ;)

 

15644269_1306550606033014_2001736070_n.jpg

15595919_1306550619366346_129173007_o.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Здравейте, искам и аз да питам нещо, тъй като се оказа, че и аз съм с така наречената последна версия на софтуера но Руския вариант има ли някакви разлики между ЕУ и Руската защото имам визуализация на парктроника но примерно при палене на колата не ми се появява на навито ММИ Ауди .... и там каквото пише ами направонси тръгва радиото....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

С версия 2120 съм, при опит за ъпдейт ми дава грешка Download error Drive error! MetaInfo cannot be analysed! Ясно ми е че проблема ми е в оптиката на чейнджъра най вероятно, мисълта ми е има ли при кого да отида да ми я ъпдейтне срещу заплащане естествено, като изключвам варианта в порше, където почнаха да ми обясняват как ще ми умре bluethooth-a който и без това и сега не работи както трябва... А ъпдейт ми трябва за да добавя АМИ.

Благодарско :)

IMG_20170520_134628.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...