Jump to content

Не иска да вдигне повече от 180 км/ч


ТОДОР

Recommended Posts

Аз пък се чудя гръцките полицаи кога ще те вкарат в затвора. Не се сещам някъде в Гърция или в БГ да са разрешени такива скорости, нито виждам смисъл да се кара така. И аз минавам много км, и то с кола, много по-солидна от твоята, ама 120-130 ми е макс и не търся под вола тела - колко ще дигне - тва са пуберски истории. Често завършват зле обаче. Според мен такива теми трябва да се затриват директно. Тва не е технически проблем на колата, а болестно състояние на собственика и!

маи много хора които са чели тая тема не са разбрали сащността,нестава вапрос кои какво кара и как го кара, а че колата варвеше и палнеше километража,а сега нещо я спъва при 180km/h.......?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 60
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

КИЛОМЕТРИТЕ ГИ ВДИГАМ ВСЕКИ ПАТ НА АУТОВАН АТИНА-СОЛУН СОЛУН-СВИЛЕНГРАД И ОВРАТНО,КОЙТО Е КАРАЛ ПО ТОЯ ПАТ ЗНАЕ КАК Е ПАТЯ.С ПАЛЕН БАГАЖНИК И ДВАМА ДУШИ 180 ГИ ДАРЖЕШЕ

Сигурно и със каравана закачена ги държиш тия километри :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това посленото, младеж, си е типично хлапашка изцепка. Хората съдят по писанията ти тук, по друго - няма как. Все пак се надявам да не си поредния камък на магистралата.

ох още един,неразбрал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно и със каравана закачена ги държиш тия километри :)

лажеш се колега само с караваната ги достигам,ако включа и колата по 2 умножи malaka......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не приятелю - ти се лъжеш - тука сме се начели на глупости и ни писва чат-пат от такива глигании. Можеше скромно да кажеш, че ти липсва първоначалния вървеж, ма не ти искаш с 200-300 да фърчиш! Затова и така пишем. А що се отнася до проблема - мислиш ли, че някой от 1000 км ще подуши проблема на турбото или на управлението му или на каквото и да е по мотора, което се е сбъгясало и го спъва - едва ли. Това че не ще да върви с 200 може само да ни радва. Аман от безумци на пътя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не приятелю - ти се лъжеш - тука сме се начели на глупости и ни писва чат-пат от такива глигании. Можеше скромно да кажеш, че ти липсва първоначалния вървеж, ма не ти искаш с 200-300 да фърчиш! Затова и така пишем. А що се отнася до проблема - мислиш ли, че някой от 1000 км ще подуши проблема на турбото или на управлението му или на каквото и да е по мотора, което се е сбъгясало и го спъва - едва ли. Това че не ще да върви с 200 може само да ни радва. Аман от безумци на пътя!

каквото и да ти кажа малко ще е......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лажеш се колега само с караваната ги достигам,ако включа и колата по 2 умножи malaka......

И като се събудиш вече си полетял даже :flehan: Абе не съм вярвал ,че сте чак такива т.....и гърците :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отклоняваме се от темата - колко са тъпи гърците се вижда отдалеч - при съсипана икономика се опитват да си бутна държавата. Гледам, че франсетата също ги тресе. На мързелащина е според мен. Да се фащат да бачкат. Не само да смърдят за повече кинти и тн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ,извинявам се ,че се поотплеснах от темата ,но ми стана весело с колегата..а и с тая дума малака съвсем :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Покарайте още няколко месеца така, пък после след основния ремонт може и да вдигне пак 200 :hilezh:
.......

Ако беше за основен нямаше да пускам темата но ако съдиш по твоята количка може и да имаш право......?

Не се засягай, като ощипана мома.... това също вариянт. За да го отхвърлиш не е лошо да си замериш компресията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо се заяждате не мога да разбера само.Явно момчето си мисли че колата му има някъв проблем и може и да е така.Аз карам а3 1.9 ТДИ 110 с чип и моята повече от 200 не иска така че това може и да му е максималната скорост.Апа тва къде ги е вдигал си е негов проблем и той си слага главата в торбата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За скорости около максималната скорост на колата влияние оказват много неща. Проблема може да е от насрещен вятър, лоша нафта, повече натоварване, та дори и от това дали караш по нанадолнище или по върло. Пробвай си я по нанадолнище и ще видиш, че 180 ще ги отминеш, ма на равно или върло-колицата ти ще се спъне. Провери си и горивния фълтър...ако случайно има леко намален дебит е възможно да ти ограничава "карането без номера по гърция" :hilezh:! И все пак смятам, че освен забранено е безотговорно и неразумно да караш с колицата ти с такива скорости.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега махни катализатора преди да си преебал турбото и газ пак с 200км.ч. На АУДИ дизелите са им манечки катакизаторите на 90 и110 к.с. и на около 260 000 - 320 000 задръстват и край с карането. Имал сам същия проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

почисти си дебитомера

Колегата ти каза и за катализатора.

А за каране с такива скорости глобите ив БГ и в Гр са бая солени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно какъв ли разход дава колата при 180-200 3.8 или най много 4.2? :wall:

По скоро харчи като на градско в яко задръстване... :hilezh:

Редактирано от ramdar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А A4 b5 combi 1.9tdi AFN колко горе доло върви !? бащата казва че му е правил 200 ама не му вярвам много много, струва ми се че е доста тромаво :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно какъв ли разход дава колата при 180-200 3.8 или най много 4.2? :rolleyes:

ГРАДСКО 6-7 в 5милионен град изван града 6,5 140-160км/ч,170-180км/ч 7л,в Българиа не ми е вдигала раюхода повече от 5-5,5 л/100км,колега разликата при дизела нормално и бързо каране е 1-1,5 л/100

А A4 b5 combi 1.9tdi AFN колко горе доло върви !? бащата казва че му е правил 200 ама не му вярвам много много, струва ми се че е доста тромаво :rolleyes:

Със сигурност не те е излъгал,аз също невярвах как вървят дизелите,но се уверих и от сега нататак това е мрката-TDI......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ГРАДСКО 6-7 в 5милионен град изван града 6,5 140-160км/ч,170-180км/ч 7л,в Българиа не ми е вдигала раюхода повече от 5-5,5 л/100км,колега разликата при дизела нормално и бързо каране е 1-1,5 л/100

Със сигурност не те е излъгал,аз също невярвах как вървят дизелите,но се уверих и от сега нататак това е мрката-TDI......

Колеги един приятел има А3 с 110 с чип и незнам какво е правено по колата ама дига до 230км/ч

210 ги държи без проблем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата се оправи след.....1.регулиране на центровката,имаше предварение....2 премахване на катализатора....3 почистване на дебитомера.Сега варви много добре.Купих я преди 18 месеца и сам минал близо 45000 км имам чувството че карам друга кола,варви идеално и в ниските и високите обооти.

Колеги един приятел има А3 с 110 с чип и незнам какво е правено по колата ама дига до 230км/ч

210 ги държи без проблем

110 с чип напълно нормално е да варви толкова,тев кое те учудва?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата се оправи след.....1.регулиране на центровката,имаше предварение....2 премахване на катализатора....3 почистване на дебитомера.

Турбото и всмукателните колектори почисти ли ги?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Турбото и всмукателните колектори почисти ли ги?

Здравей колега,не сам ги чистил поради липса на време,всумателните ще ги почистя но мисля че турбото няма смисъл след като не е с променлива геометриа, а и сам скептично настроен кам затапване на ARG КЛАПАНА.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единия вариант е да сложиш чип,а другия е да си купиш по-мощна кола според мен.За 90 коня и 170 км/ч е постижение и трябва да си дволен колега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...