Jump to content

Съвет за авто CD за Audi A4 Avant


Recommended Posts

Нгобози, бате, заеби ги тия глупости - прав си отвсякъде. А на кола за 6000 да сложиш чип за 600? Нали е краста, да му е*а майката, нали сме все фенове тука? Що човек да не си сложи хубава, скъпа музичка в запазената и добре поддържана, макар и стара кола?

Имаш подкрепата ми, ти си пичага!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що човек да не си сложи хубава, скъпа музичка в запазената и добре поддържана, макар и стара кола?

Аз съм го направил ... И поради тази причина отказвам да карам служебната си кола ... Защото в моята, когато си пусна музиката просто се размазвам от кеф ... Това е един от моите мигове щастие.

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдам!

RossN, явно не го влече качествения звук. За него той си е прав. Но не съм съгласен да се дават акъли кой как да си харчи парите. Щото аз ся мога да кажа 1001 причини да не си сложиш ДВД + монитор в колата и за себе си съм прав! През к**а ми е, че някой друг не мисли така.

95% от приятелите и почти всички роднини като ми видят багажника и първата им реплика е: "Ти си луд!". Ми луд съм, к'во да направя, харесва ми да си изпипвам нещата и всичко да изглежда добре, което не излиза евтино. Но така съм решил да похарча парите си. Предпочитам да дам 1000лв за музика в колата, която ще слушам поне 2-3 години, а не например за gsm. Цената, на който след 2-3 месеца ще е 400лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи винаги ще има хора с различни мнения и вкусове и добре, че е така, защото всичко щеше да е адски еднообразно.

Тук въпроса беше по-простичък. За тези 200-300 лв. да си избера най-удачния вариант за слушане на МР3 в колата, защото касетки не слушам от 7-8 години поне... А пък и не бих си избрал колата според стандартното музикално оборудване (например от старите А4 има и със CD) не че не искам, но има по-важни неща от музиката, като например по-доброто техническо състояние на автомобила.

То се е видяло, че няма да се намери нещо което да пасне на интериора, но поне от малко... пък и за мен няма смисъл да се купува нещо за 4-ри цифрени суми и да стои на улицата/паркинга...

Имайки предвид съображенията по-горе, мисля, че едно разумно решение в този случай би било някое качествено и евтино (може и на старо) Pioneer-че. Ако имате други предложения с радост бих ги чул :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

audia6tdi, ти го обясни засега по най- добрия начин. Inkozi, брат твърде навътре го прие ми се струва, пък и примера с бельото като нещо лично и индивидуално не беше най- точния. Искам и аз да споделя мнението си от гледна точка на потребител. Разполагам с 200 лева и искам да си купя нещо да ми дрънка в колата докато кисна по сфетофарите. Не разбирам нищо от техника (говоря образно), но съм чувал, че разбирачите и хората с опит препоръчват марки като Pioneer, Аlpine, Clarion, Becker и т.н. Те не са по моята черга и затова се насочвам към нещо средно JVC, Panasonic etc... Две години гаранция, лъскава опаковка, мирише на новичко, как да не се кефиш като те устройва това. Тръгваш по Борис и същия продукт почва да прескача, цикли и прави такива малки гадости. Ако си безкомпромисен викаш си "ебахти боклука", шитваш го за 2/3 от цената на някой балък като тебе и марш в Авител или Аудиомания. Другия вариант е ЦД-то дразни, но работи и като спреш на светофара да си позволиш да се насладиш на музиката, отпускайки се да си кажеш какво пък, нали върви сега. Някои хора просто нямат възможност, не искат или не обръщат внимание на това, което искат да купят, а имат за цел единствено да им върши работа. Затова такъв спор е безсмислен. Аз не забелязах някой от колегите, които посочиха евтините плеъри като алтернатива да претендира за компетентност или висок критерий към изискванията. Пък и в крайна сметка всеки сам си взема решението. От мненията в подфорума се разбира какво е хубавото, но всеки се съобразява и според друг вид вкусове. Например аз исках да си взема Панасоник, най- ниска серия, защото светеше оранжево, като цвета на таблото, пък музиката с тези малки 13 см говорители във вратите едва ли можех да искам кой знае какво. Обаче си взех пайниър по мнения събирани по форумите и съм повече от доволен макар и да е на старо и да не поддържа МП3. Ако бях взел другото пак щях да съм доволен, защото отговаря на друга част от изискванията ми (да е евтин и с гаранция). Мислиш ли, че ако ме беше упрекнал, че съм си купил боклук щях да се чуваствам тъпо?! :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D:bia: важното е :bia::unsure:;) да има, а като се видим на някоя следваща сБирка, ще обсъдим кюлотите и таргите...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То се е видяло, че няма да се намери нещо което да пасне на интериора, но поне от малко... пък и за мен няма смисъл да се купува нещо за 4-ри цифрени суми и да стои на улицата/паркинга...

Колега, нещото което пасва изцяло на интериора ти е JVC-EXAD LHX502 - черен отвън /има разновидност и със сребрист корпус/, цветовете на дисплея се нагласят както си искаш /моите са нагласени изцяло на червено/, механизиран падащ панел с дисплей с допир управление, дистанционно, чете всичко и не прескача на дупките - единствения проблем в случая е че преди 3-4 месеца цената му беше 799лв. Това са доста пари, обаче повярвай ми перфектно се вписва с цвета на таблото и климатроника

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На живо изцяло с червен дисплей и монтиран в колата изглежда доста по-добре :D

Иначе щом на колегата Слав не му харесва - аз какво да кажа "разни хора разни вкусове". Само съжалявам, че не мога да го снимам щото го демонтирах и продадох колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последните предложения са добри несъмнено, но някак не се вписват в бюджета на колегата, който отвори тази тема :multi: Моята свирка е Сони с червено светене на бутоните и бял дисплей, като за този ценови клас е с прилично качество. Сега отново ще взема нова техника, но с МР3 и отново съм се спрял на Сони. Просто това мога да си позволя :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега, но като гледам, май ще трябва да събера още някой и друг лев и да го направя като хората... Засега съм пас :unsure:

Мерси за съветите и помощта на всички!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо не си потърсиш оригинален но да управлява чейнджър, ще ти пасне идеално и ще ти върши работа.

Е, че то тогава като ще се взима оригинален да бъде диск... Но оригиналните сигурно струват колкото скъпите Pioneer-и от висок клас :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пoнеже тук, много го удариха на чест, а и като се поразрових, за себе си определих две алтернативи:

Евтина (399лв.), MP3 Player - cda-9847r.jpg

И скъпа (370 ЕВРО) DVD Player, remote - dva-9860r.jpg

Редактирано от RossN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...