Jump to content

Чип за колата - Ауди а4 1997 г. 1.9 ТДИ 110 к.с


Recommended Posts

Бе да ти кажа, то е и на късмет, щото на мойта старата кола, без нито едно от гореизборените неща да бъде проверявано, я драх здраво 2 години с чип и никви грижи...Сегашия собственик и той така и нищо още не се е обадило!Леко се поразсвири турбината, ама се държи, а и Веско ми каза че неговата още като я взел свирела, таааа......Слагай чип и не му мисли, а ако си огледаш колата предварително, още по добре, само ще й се радваш после!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Тръбите гърмят не от чип, а от пренадув - проблем. И без чип могат да ви гърмят тръбите, ако има проблем с управлението на турбината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Колеги,

...............

Ще съм благодарен да ми дадете инфо., мнения, препоръки!

Благодаря!

колега моят 4ип миго слага тонито от варна много е добар пи4а просто няма равен

ако ме питаш далие добар пи4а отговарямти то4но и кратко много хора правят аудита но тои ги прави най - добре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И последно какав чип и от каде не разбрах аз освен някав Бразел. :zustimm:

Head Auto

http://www.heed-auto.com/index.php?option=com_content&task=view&id=45&Itemid=73

Редактирано от okops
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Добър диалог.Не съм много в нещата,но разбрах...ако се издъни нещо-сменям :steinigung: Мотора ми е AFN 96 г.Ще му слагам чип и се чудя при кой да го направя!Digital tuning bulgaria или VRPerformance.net?много ще съм ви благодарен,ако някой е правил в тея сервизи да си каже мнението? :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Диджитала съм сигурен, че не са за предпочитане, а за ВР-а немам мноо мноо инфо и не мога да кажа нищо със сигурност, но е факт, че познатите и утвърдени в областта БГ тунери са други!

п.п. ВР-а знам една кола правена от тях, която си понавървява доста стабилно за доработките които има...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами незнам...и аз като чели клоня повече към ВРа за сега...Рентиер,предложи или дай някоя идея каде да сложа чипа,за да е най-добре направена колата? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми да не излезе че е реклама после!За мене лично ако си от София или Пловдив избора е богат, демек Хеед, ДрагПауър, Овърдрайв, Проспийд, в Пловдив, съм чувал че Венци е добър, сигурно и други има...Ако си от източната част на страната, Келеша е човека :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от софия съм,но за това нещо,ако знам,че ЧОВЕКА ЩЕ СВЪРШИ РАБОТА-бих бил път и до Варна дори–щом е за колата ми!аз жената не поддържам толкова :hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема смисъл да ходиш чак до Варна, при положение че си от София!Фирмите които ти изброих са на много високо ниво и по нищо не отстъпват на Варненския мастор :) Въпрос на избор и дали ти отърва цената, макар че щом си готов да дадеш два чувала пари на Диджитала, даже може и евтино да ти дойде, а резултата ше е пъти по качествен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теоритично с диното биха могли да настроиват колата оптимално.. силно се съмнявам че за един АФН ще се трогнат толко.. общо взето резултати с афн се постигат лесно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Диното се прави с цел, по-прецизна настройка, както и за доказателство за какво си дал парите си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря на всички за инфото.ориентирах се и скоро слагам чипа.А вярно ли е това,че с чип може да се свали разхода до 1л на 100 на дълго?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разхода на моя AFN сега без чип е София-Варна с малко обиколка из Велико Търново 5,4,а Варна-София 4,6 като карането към Сф беше нощно и с ограниченията!Ако с чипа падне с 500g.дори-си заслужава инвестицията.а м/д не се ли скасява живота на ДВГ и Турбото?

Градско ми е стигало до 8л,но карането е в Сф и то час пик.ще видя с ще кажа като чипосам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами да, нормално е

правиш по-агресивни настройки - двигателя работи по-агресивно - по-бързо си отива

много зависи състоянието на двигателя

но подържаж ли си колата добре, няма да имаш проблеми

за чип реши ли откъде - бих ти препоръчал http://www.prospeed.bg/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поддържам я и то много добре дори.мерси за предложението,но съм се спрял на Врперформанс в Русе-дадоха ми добра цена и чувам добри одзиви за тях...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...