Jump to content

Бартер A6 4F 2.0тди седан за S6 C5


Recommended Posts

колега аз незнам коя ще е тая кола освен вейрона или нещо от този род тия лимозини са да возят елегантно и качествено.

пък както каза и колегата не се сещам за кола която да ти докара адреналина от мотора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе нали още не ти трябва да слагаш колички и т.н.

.... ТУК ....

винаги по-малката кола ще е по-динамична от по-голямата :bia:

виж ако си като мен и държиш да е quattro.... :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A6-цата или 3-ката?

3-ката вярно ме радва sportback-a, ама и 6-цата и 3-ката са без quattro. А аз съм се заканил че следващата или ще е пак quattro или ще е задно :hilezh:

пък и тепърва ще видим какво ще излезе от А4-ката.. за момента съм обнадежден, че поне половин година още ще ме държи въодушевлението, като доведем всичко до край с нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карах ти колата малко по добре върви от моето А6 2.0 ТДИ(баз чип) , искам да ти кажа че на другия ден ходих да пробвам едно 3.0тди 220к (за бартер) колата излита като ракета , динамиката при намаляване и ускоряване е като на мотор не знам за какви 400метра ми говориш но няма нищо общо с твойта кола (която е много готина-помисли за бартера) :hilezh: или с други думи двете коли са коренно различни никакъв чип не може да приближи 2.0тди до 3.0тди дори да е правен от марсянец . :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 2 бона може да направим бартер, но си оставам 18ките за мене.

Трябва да се смени и хибридното турбо, генерацията, чипа и даваш 2 бона и е твоя светло сивия металик. Преди това, ако можеш ми дай ВИН номер и регистрационния, да видя да няма запор колата. Мойта регистрация е 29.10.2004г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Не знам какво ще умориш, но със скорост 170 км/ч на автопилот разхода е 12 литра, съвсем поносимо за 4.2.

Не може да бъде?!

да не би да е с 170 по леко нанадолнище?

Редактирано от sashocos
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама много сте отворени :respekt: Който го притеснява разход, не си купува S6...

Поне не спамете излишно на момчето темата.

Ти пръв почна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...