Jump to content

Какво работите?


Guest tsvet40

Recommended Posts

Много неща съм работил дотук. За момента съм в официалния сервиз на Nokia за България. Тоест, ако имате гаранционен телефон и се повреди е доста вероятно аз да го оправям...

(което изобщо не звучи успокоително)

:flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много неща съм работил дотук. За момента съм в официалния сервиз на Nokia за България. Тоест, ако имате гаранционен телефон и се повреди е доста вероятно аз да го оправям...

(което изобщо не звучи успокоително)

:hilezh:

Алфа Копи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работя в Нова Телевизия,правя филми за тях(монтаж,лепене,субтитри...) :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Техническа подръжка на машините за анализ на кръв и урина в една медицинска клиника в Монтреал, пиша и програмите за тях абе кървава работа ;):P;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След седмица - нищо /напускам/. В момента разучавам пазара и възможностите за една "далаверка", която смятам да превърна в частен БИЗНЕС. / само дано да не ме дават по частен СЛУЧАЙ по БНТ :hilezh: - шегичка/ Иначе сега отговарям за строителството и продажбите в Стойновски Реалти - инвеститорска фирма.

Редактирано от Novakov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След седмица - нищо /напускам/. В момента разучавам пазара и възможностите за една "далаверка", която смятам да превърна в частен БИЗНЕС. / само дано да не ме дават по частен СЛУЧАЙ по БНТ :) - шегичка/ Иначе сега отговарям за строителството и продажбите в Стойновски Реалти - инвеститорска фирма.

При батко Вакльо :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей - забравил съм да се похваля - от 4 - 5 месеца отсвирих ИТ - комуникациите и 'Орбителъ' и се върнах на старото поприще - двигатели и всичко около тях, та вече продавам със страшна сила новите камиони Мерцедес-Бенц и Мицубиши Фузо Кантер в "Балканстар" - Вилает Пловдив и централна южна България;

Ако някой е много мераклия да направи едно кръгче с нов голям камион от истинските, мое да прати едно лично съобщение;

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Края на следващата седмица и аз съм безработен ... най-сетне :)

" ... и аз падам на колене и се моля на всички богове - УВОЛНЕНИЕ :)"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завършил зъботехник, занимаващ се с вътрешен дизайн.Ако някой иска да промени вида на дома,офиса и т.н. да свирка. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм безделник в момента :flehan:

Някой ако има предложения за работа да свирка, че петкан ще ме разори :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...