Jump to content

Какво работите?


Guest tsvet40

Recommended Posts

Здравейте КОЛЕГИТЕЕ!!!!...аз пък "работя" като летец-пилот на летище Граф Игнатиево (самолет МиГ-29)...някой ако се интересува нещо да пита :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте КОЛЕГИТЕЕ!!!!...аз пък "работя" като летец-пилот на летище Граф Игнатиево (самолет МиГ-29)...някой ако се интересува нещо да пита :rolleyes:

1992 бях новобранец ф Граф Игнатиево...ако може метни една бомбичка върху щаба...от мен ...с лИбофффф :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте КОЛЕГИТЕЕ!!!!...аз пък "работя" като летец-пилот на летище Граф Игнатиево (самолет МиГ-29)...някой ако се интересува нещо да пита :unsure:

Съвсем сериозно (има кой да потвърди).

Мечтата ми е да се повозя на МИГ-29 при свръхзвукова скорост.

Естествено после ще пастирам самолета, ще измия каквото съм повърнал, ще напомпам гумите, ще лъсна кокпита и първите 5 (пет) диагностики са безплатни (и на самолета).

Ще боядисам стълбата.

Ще направим арматурното табло в синьо.

МОЛЯ!

МОЛЯ

МОЛЯ!

:hilezh:

------------

Колега, ако ти се занимава МОЛЯ - пусни в раздел по твое желание или в "Какво Ауди да си купя?" тема за МИГ-29. С технически данни.

Ако няма да се возим поне снимчици.

мммммммммм. :hilezh:

Най отговорно обещавам че никой няма да пипне каквото си пуснал. Ще ти ходатайствам. :mrgreen:

Редактирано от grizzly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз от няколко месеца съм служител на VMware (виртуални неща правим :blink: ) иначе пак правя същото- заяждам се с хората колко им е зле соурс кода. Даже и ми плащат :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз от няколко месеца съм служител на VMware (виртуални неща правим :hilezh: ) иначе пак правя същото- заяждам се с хората колко им е зле соурс кода. Даже и ми плащат :hilezh:

Aз пък всеки ден ползвам ваш'те продукти. Моля влагайте повече старание, че брадясвам. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С реклама се занимавам. :flehan: По точно ориентирана в ИНДОР дейност.Можем да ви направим календари,химикалки и всичко,което бихте желали да рекламира фирмата ви.Приемам поръчки за календари и тефтери за новата 2009 година.За контакти Л.С.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Aз пък всеки ден ползвам ваш'те продукти. Моля влагайте повече старание, че брадясвам. ;)

Що не си казал досега, ще ти добавя един бутон ТУРБО специално за теб ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям поетата инициатива и смятам це е полезна.Аз съм лекар и работя като такъв в Център за Спешна Медицинска Помощ в гр.Пловдив

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BPO - Занимавам се с кол центрове и по-точно управлението на персонала в тези кошери ;)

Иво, и ние ползваме VMware, нищо не разбирам - само знам, че имаме раб места с едни кутийки, без компове :flehan::):huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От скоро съм в Adecco/Ajilon като контрактор към Hewlett Packard в Global Service Desk.

Евала Васе, успех в новото начинание! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз работя за А8 от старите. :D Бая бачкам,но така и не я подкарвам. :P По принцип се занимвам с търговия на едро в страната и чужбина с детски играчки.От няколко години насам се занимавам и с посредническа дейност,като внасям най-различни стоки от Китай по заявка.Зимата провадам пиротехника,но нещата вече не вървят защото служба КОС започна много да ме мачка :steinigung:;)

С какво мога да ви бъда полезен:ако някой иска да започне бизнес с детски играчки,трябва му нещо от "братски" китай или просто иска да пуца кат' партизанин на Нова Година,просто да ми пише тук или на скайп joro.vasev А,също така ако някой има нужда от стелажи за бус може да разчита на мен.Установих че много ма бива с CO-то и ъглошлайфа,прибавяйки и мааалко инжИнерна мисъл-стелажите които направих за Спринтера са трепач :) Мога да покажа снимки ако има интерес.

А ако има колеги митничари,спедитори,превозвачи или въобще в Import/Export бизнеса да се обаждат,може да измислим някоя работа.

Айде със здраве...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От скоро съм в Adecco/Ajilon като контрактор към Hewlett Packard в Global Service Desk.

Аз пък стартирам като Backup and Recovery Engineer за HP благодарение на вас. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм електропроектант в малка фирма в провинцията, ако има колеги да се обаждат на Л.С да обменим опит :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...