Jump to content

Alfa Romeo 156 2.4 JTD 136ps vs Audi A3 1.8T 180ps


Recommended Posts

Здравейте!

До два дни ще има старт между двете коли по горе с клип, след дълго заяждане и присмиване над JTD powera a7fb0c2a4c5c4fdaf69f29f377cf4569.gif макар да не съм гонкаджия, но както колегата по долу в темата и аз се издразних!

До колкото разбрах Аудито е УЖ сток 180коня, съшо разбрах от друго място че бие с около една кола, кола и половина а3 1,8Т 150 коня!

Въпроса е имам ли шанс с мойто читаво JTD сток без ремап :f_ck_you: което е скрит талант a7fb0c2a4c5c4fdaf69f29f377cf4569.gif с много лек жокер в левия вътрешен джоб a7fb0c2a4c5c4fdaf69f29f377cf4569.gif

Пс: Видях по долу друга тема с 2,4jtd и ти казвам че оня с тия 50 коня чип може да си тури някъде другаде a7fb0c2a4c5c4fdaf69f29f377cf4569.gif отделно е някакво загинало, моето поне е читаво и гледано a7fb0c2a4c5c4fdaf69f29f377cf4569.gif

Та давайте предложения :f_ck_you:

Редактирано от Jivko7777
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 153
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Зависи от жокерчето ти. Ако победиш 1.8Т-то, искаш ли да се дръпнеш с моето 2.8 пак с леко жокерче, едно такова с допълнително ремъче :f_ck_you:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jivko7777 що се занимаваш с тва недоносено автомобилче а3 :hilezh: джиткай си алфата па нека се кефят на алденцето дето на нищо не прилича Ще те бие с много направо няма да има дръпка нито чип нито турбина ще ти помогнат падаш и то с некви рейсове :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

падаш и то с некви рейсове :bia:

Това го каза,човека каращ най бавното БМВ в вселената :hilezh: Човека когото,които не го хвана той не му нададе шамарите :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това го каза,човека каращ най бавното БМВ в вселената :bia: Човека когото,които не го хвана той не му нададе шамарите :bia:

НЕ си си сверил часовника бе смот :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

optimist-a.. вади БеЕнВе-то да пробваме как са нещата :bia:

Стигна ли до Келеша бе :hilezh: трябва си инъче сток не си е работа :bia: Кажи кога и идвам пак да те прескоча нямаш грижи...са ако много си я назлобил кажи да слагам злобния софт :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕ си си сверил часовника бе смот :hilezh:

Ти май искаш и 115 коня бензин ти нададе бинокъла..... ма тоа път ти обещааам че ще говоря с модераторите да не закключват темата и да хапнеш едни бързи 50+++ страници лайна :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти май искаш и 115 коня бензин ти нададе бинокъла..... ма тоа път ти обещааам че ще говоря с модераторите да не закключват темата и да хапнеш едни бързи 50+++ страници лайна :bia:

Ми Аз проблеми нямам чувствай се свободен да пишеш квот си искаш ако си сериозен няма да ти откажа :bia: да не си монтирал тия 115 кс на триколка ,че си толкова уверен :hilezh:

Цецо възможно е убедих се ,че тръца чипосан с едно предаване си върви прилично до към 160 и от летящ, че от място е трагедия.

На ицо обаче е 4х4 и освен ако не са сътворили некво чудо мисля че ще се кантарим зависи какви конски сили са извадили защото доколкото знам му е неква хибридна турбината и може да е качил 50+ кс . Имам - с тоя автомат и 200 кг свръх тегло но пък е ~500нм де да знам всеки случай от моята гледна точка разликата ще е малка :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми Аз проблеми нямам чувствай се свободен да пишеш квот си искаш ако си сериозен няма да ти откажа :hilezh: да не си монтирал тия 115 кс на триколка ,че си толкова уверен :rolleyes:

Просто са 2х115 ;) ТО освен,че треа да лалаш колко да не зАспиш треа и да четеш малко и да се интересуваш кво ти готват противниците ;) И внимааай молА те с тия агресивни чипове,да не стане да фърлиш некой офлюх или клапанчИ :lol:

П.С Друго може да не е ма поне си най добрия в оправданията :lol:

Редактирано от AuDi_RuLzz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти се доста интересен персонаж не знаех че ми се явяваш противник докато не каза че разбираш ли със 115 си магарета щял съм да стана за смях.

Видиш ли трябвало да съм информиран какъв франкенщайн си направил с друг двигател "плашило" на дизелови БМВ-та оправи се профила да знам да ти викам вече Батка раЦер :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти се доста интересен персонаж не знаех че ми се явяваш противник докато не каза че разбираш ли със 115 си магарета щял съм да стана за смях.

Видиш ли трябвало да съм информиран какъв франкенщайн си направил с друг двигател "плашило" на дизелови БМВ-та оправи се профила да знам да ти викам вече Батка раЦер :lol:

Не ве франкенщайн е твойто изчадие с агресивните чипове и собственоръчните намеси...... мойта си е сток ..... Така както Гюнтер и Ханс и още 20 кат тех са я измислили преди 20 години :rolleyes: и не само на дизелови БНВ-та е плашило брато.На секви други подобия на автомобили с самолетни перки на предния капак ше създава драми :hilezh: ...... Просто на теб с най голямо удоволствие бих ти надал яките шамари :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се за теб само не разбирам какво се форсираш толко във темата на човека отвори НИМ дръпки Н-та част и пиши кога къде защо и с какво . Шамари недей раздава толко че от кола до кола разлика балкан да не стане така ,че да ти е тъжно да пишеш резултати но пък аз разполагам с моето бавно БМВ така че с чужди топки да не правим сварка :rolleyes: Както ти казах няма да ти откажа както и преди време казах на колегата Доминатор( вероятно би потвърдил) btw да разбирам че сте с еднакви моторетки ми чудесно с този петак моята кола Не може да се мери са доволен ли си.... ако си навит ходим на кантарче изравняваме килцата и да видим само не знам дали ще има място да побереш толко балааст :lol:

no hard feelings :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jivko7777 що се занимаваш с тва недоносено автомобилче а3 :rolleyes: джиткай си алфата па нека се кефят на алденцето дето на нищо не прилича Ще те бие с много направо няма да има дръпка нито чип нито турбина ще ти помогнат падаш и то с некви рейсове :lol:

С много лоша Алфа се захванаха :hilezh:

Редактирано от Jivko7777
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rolleyes: НЕ БМв им е трън в очите винаги по-добрите са така кво да правиш но пък уж има място за всички под слънцето дори за некои недоносени идей на ауди в движение..

Пожелавам ти успех с алфата ако не друго е 5 пъти по -красива от а3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rolleyes: НЕ БМв им е трън в очите винаги по-добрите са така кво да правиш но пък уж има място за всички под слънцето дори за некои недоносени идей на ауди в движение..

Пожелавам ти успех с алфата ако не друго е 5 пъти по -красива от а3

btw опитай да му вземеш старта и само от място при летящ шансовете са ти малки според мен. Тръца го няма много в ниските и за тва тръгват от обороти но пък тва е сравнително трудно и обикновенно въртят гуми, което ги забавя драматично и ако ти се оправиш по-добре в тоя момент ще му е по-трудно да навакса изоставането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rolleyes: НЕ БМв им е трън в очите винаги по-добрите са така кво да правиш но пък уж има място за всички под слънцето дори за некои недоносени идей на ауди в движение..

Пожелавам ти успех с алфата ако не друго е 5 пъти по -красива от а3

Бинвист, навит ли си щом дойда НА софията да се дръпнем? Колата ми е БеПетица, 2.8 V6, куатро , нема турбо, заклеам се. От място, летящ, макс скорост, 400 метра, както и квото искаш. Имаш повече обем, малко повече нютони и не си много по-тежък. Пък и имаш дизЪл пауа :hilezh: Навит?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де що верно не направите друга тема не е коректно да пишем в чужда.

Ква е тая настръвеност към БМВ доиде зимата и викате са е нашия част да се покажем на светло че лятото нещо жега А :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чич ти кви кила си ве?Щот аз съм 1580 в Надин.И съм една идея поече коне от Терминатора... но пък скоростите са ми по хубаво наредени :rolleyes: Ако искаш за да е честно,ше кача 2-ма по 150 кила.... като единия ше снима даже... та да имаме поводи и теми за подигравки по адрес на най бавното БНВ в вселената :hilezh: .Понеже си ми готЕн и те харесвам щи споделя факта,че съм на предно не 4х4..... и шсе пуснеме от мЕсто... та да имаш некви дори минимални теоретични шансове за кантар на 200 метра :lol:

Та 2.8 не вярвам да е мноооого по бързо

При положение,че има още един ремък ще е доста по бързичко от 330-ката :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При положение,че има още един ремък ще е доста по бързичко от 330-ката :lol:

Не бе, нося си резервен ангренажен :rolleyes:

Дайте да се преместим в другата тема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Милене идеята им е един вид да си направят гавра с труп :rolleyes: dhtj ми обясняваше как щял да ми скъъса шортите и колата му беше преди време ако не се лъжа нещо такова http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/986.html сам разбираш че няма смисъл никакъв.

Са офертата е пак неква интересна при положение че сток 2.8е с по-добри технически данни и колата очевидно не е сток скачат пак ок нямам проблем да заповядат ако не друго ще се запознаем ,че веселяци изглеждат :lol:

AuDi_RuLzz колата на НОрд е 1720 кг без мен с половин резервор и две детски столчета + 20-30 кила боклуци в багажето да приемам че от място е едни вид реверанс ли що .Само не знам какво ще спечелиш от цялата работа или си мислиш че ми пука особено дали ще падна или не все ми е тая правя го за фън и разтоварване... След 1-2 години ще си взема 8 цил бензинова точилка и тогава пак ще ми вадите некви Валтери и тем подобни няма проблем все ми е едно интересно ако се върна къв кръговете пак ли ще си правим словесни дръпки :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...