Jump to content

Q7-Активиране на скрито меню за ПЕЧКА


Michael Petrov

Recommended Posts

А някой да има ВАГ - КОМ от София, да не купувам? Да пием по едно бързо кафе?  И друг върпос - мисля да купя и дистанционно. То как се активира?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз нямам дистанционно , и я включвам само от меню-то ... За жалост преди като бях чел мисля че няма вариант само да си купиш дистанционно.Иначе на тези старите който са слагани допълнително T91 мисля че са , във Youtube има доста клипове лесно изпълними как става палене през GSM.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой се интересува как да си активира скрити менюта за AUX/Heat със таймери за вкл/изкл. нека пише ...ще отговоря подробно и с картинки...

Здравей, аз се интересувам как става КЮ 7 2007 3.0, но нямам кабел за ваг. Ако можеш да помогнеш и срещу заплащане да го направиш ти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно все пак има някакъв начин за използване на дистанционно за тези който нямат заводски  ... но ми изглежда доста скъп.

http://www.ebay.com/itm/Audi-Q7-Conversion-Kit-From-Auxiliary-Heater-To-Standing-Heater-Remote-T100-HTM-/261501768167?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3ce2b851e7&vxp=mtr

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
  • 8 months later...
На 10.01.2011 г. at 16:45, Michael Petrov написа:

Ако някой се интересува как да си активира скрити менюта за AUX/Heat със таймери за вкл/изкл. нека пише ...ще отговоря подробно и с картинки...

 

Здравей колега

 

колата е Ку7 3,0 Д - 2007 год.

дали ще можеш да дадеш повече информация за тази печка. 

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега "Mecho007", виждам че си от Хасково. Ако искаш пиши ми на лични, мога да те изпратя при човек в този район, който ще ти свърши работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
On 1/17/2011 at 11:31 PM, Michael Petrov said:

С VAG-COM кабел става. Аз използвам лично софтуер 10.6. Влизаш в компа и проверяваш дали имаш 18-Aux.Heat ако да - тогава влизаш в контролер 08-Auto HVAC, и сумирaш настоящето кодиране като цифра със 2048 и получената сума вкарваш като актуален код.Записваш кода и рестартираш климатроника като изключваш и отново включваш запалването на колата. Тогава в менюто на климатроника от копчето SETUP - на самият климатроник,ще се появят настройки за печката с таймери....

 

Здравейте, благодаря на Михаел, направих го точно по описания начин. Менюто се появява с три таймера, които могат да се настроят. На дисплея с оборотомера се появяват две "иконки" показващи че печката е настроена и работи. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Някой знае ли как с Ваг да усиля вентилатора на 4-тири примерно когато печката се включи сутрин преди да е запалена колата ,четох някъде във форума преди време но сега не можах да го намеря. 

 

 

Поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, наскоро си купих Q7 4.2 fsi бензин ,но не съм наясно как да си пусна печката да работи ,някой можели да ми помогне ,дa си активирам печката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...