Jump to content

Audi A3 (8P) [АРХИВНА ТЕМА]


Dj example

Recommended Posts

Мм да и познай на първата снимка механика над кой двигател се е надвесил и ремонтира 2.0 TDI BKD няма как да го сбръкам :hilezh:/>

Със сигурнсот е 8P от първите ( по съдовете в ляво и наченките на решетка, различна от single frame )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли дали през кодовете на климатроника може да се види колко гориво има в резервоара ?

Искям да направя една засечка, но не ми се мъкне лаптопа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност, но аз исках просто да видя на къси разтояния какво показва и до колко е вярно:)

Като стана на въпрос по разни клипчета в нета тия кодове се изкарват като се натиснат едновременно бутоните срещу -+ обаче при мен не става...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът с багажника се оказа окислена ключалка и по-скоро една част от нея, която беше премахната. Парктроникът уж има изгорял датчик, но за момента работи, тъй че няма да го пипам. Като разбера кой е този датчик обаче, ще приложа една схема.

А ако на някой му трябва акумулатор, да казва, че в момента имам 2 - един чисто нов и друг, който е ок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

даваш на контакт, без да палиш двигателя, включваш на задна скорост, отиваш отзад, наплюнчваш си пръста и започваш леко да потъркваш един по един парктрониците, ще усетиш леко пукане и слаб усет като иглички в пръста, все едно те бие ток от пиезокристална запалка, но в пъти по слабо. Това е признак, че въпросния датчик работи, който не реагира по този начин е увредения датчик. Може да пробваш да свалиш бронята след като си разбрал кой датчик е проблемния и да изчистиш буксата му, най-вероятно и там имаш окис.

Редактирано от DoH_KuXoT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

даваш на контакт, без да палиш двигателя, включваш на задна скорост, отиваш отзад, наплюнчваш си пръста и започваш леко да потъркваш един по един парктрониците, ще усетиш леко пукане и слаб усет като иглички в пръста, все едно те бие ток от пиезокристална запалка, но в пъти по слабо. Това е признак, че въпросния датчик работи, който не реагира по този начин е увредения датчик. Може да пробваш да свалиш бронята след като си разбрал кой датчик е проблемния и да изчистиш буксата му, най-вероятно и там имаш окис.

Аз ти обясних какво ще направим само да се стопли времето ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://hdshining.en.alibaba.com/product/709689119-214136705/Car_ERROR_FREE_CANBUS_W5W_T10_5050_13_LED_Car_SIDE_LIGHT_Interior_Light_BULB.html

Подходяща ли е за габарита.До колкото разбрах от прочетеното в началото на темата крушката трябва да е CANBUS W5W за да не дава грешка че е изгоряла крушката.Ако не е подходяща , дайте пример какви да сложа!!!

Редактирано от sa60_89
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://hdshining.en.alibaba.com/product/709689119-214136705/Car_ERROR_FREE_CANBUS_W5W_T10_5050_13_LED_Car_SIDE_LIGHT_Interior_Light_BULB.html

Подходяща ли е за габарита.До колкото разбрах от прочетеното в началото на темата крушката трябва да е CANBUS W5W за да не дава грешка че е изгоряла крушката.Ако не е подходяща , дайте пример какви да сложа!!!

Стават тези , да :) Аз съм с подобни ... стои много добре :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги, искам да попитам какви цени вървят на 2-ра ръка цялата броня с решетка "single frame"? gruebel.gif понеже се пазаря тука за една такава. мерси предварително rolleyes.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще присаждаш броня и решетка от първия face lift, на А3 от първите- двуврато до 2005/2006-та година, ще ти трябва и предния капака от двуврт face lift/Sportback, за калниците и фаровете не съм сигурен, ако имаш фарове за мъгла, пасват 1:1 , а относно цената е относително, дали е оригинална от дилър, чисто нова, като резервна част ХХХХ лв.( най- отпред с около 2 ) :hilezh:/>/>/> горе-долу, или от морга / употребявана, стойността й зависи според това какви са й кусурите, имай в предвид, че хромираното покритие на решетката, се поврежда сериозно от камъчета и насекоми.

Редактирано от Holz_8885
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тва за капака от теб го чувам. тая броня ми я предлагат като за двуврат модел (моята).ако има, каква е разликата в капаците? gruebel.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същественна! Single frame e доста по-изоблена в горните два ръба от старата решетка и от там идва разликата, капака ще се затваря, но ще стои, като подарен с две огромни, пет-пръстови фуги от двете страни. По- добре не мога да го опиша, с виждане става ( на живо ) ...

Single frame:

kk-single-frame-grill.jpg

твойта, старата:

707_1.jpg

Редактирано от Holz_8885
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сингъл фрейм е по-тясна (между фаровете) , капака е задължителен, фаровете са едно към едно, калниците също. Малко се пипва алуминиевата основа на бронята. Цената за оригинална броня е около 700лв с ддс с отстъпката, на решетката малко под 300лв с отстъпка , необходима е и бленда около номера която е около 100лв , както и решетки до халогените, които за сингъл фрейм са малко по-широки, заради по тясната основна декоративна решетка. Алтернативен капак около 360лв с ддс

Цък!

Редактирано от DoH_KuXoT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой плащал ли си е данъка и евентуално да каже колко е за 2.0 тди 140 к.с.?

тук може да провериш, верен е! Цък

изкарва, че ти е 213,09лв, като ако го платиш на в началото на срока имаш 5% отстъпка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...